Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3415)
З потоку життя (6649)
Душі криниця (3593)
Українці мої... (1478)
Резонанс (1532)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1702)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ТОР╤К ЗАФ╤КСУВАЛИ 335 ПОЛ╤ТИЧНО МОТИВОВАНИХ АРЕШТ╤В
Про це в середу на бриф╕нгу в Ки╓в╕ заявив глава Кримськотатарського ресурсного центру, член...


80% УКРА╥НЦ╤В ХОЧУТЬ, ЩОБ ДЕРЖСЛУЖБОВЦ╤ ГОВОРИЛИ УКРА╥НСЬКОЮ
Опитано 2017 респондент╕в в╕ком в╕д 18 рок╕в. Теоретична похибка виб╕рки не перевищу╓ 2,3%.


КРИМЧАНКА З РОС╤ЙСЬКИМ ПАСПОРТОМ НАМАГАЛАСЯ ОТРИМАТИ ПОСАДУ В М╤НОБОРОНИ
Вона претендувала на одну ╕з кер╕вних посад у п╕дрозд╕л╕ департаменту держзакуп╕вель в╕домства.


ЛАЗОРК╤Н В.╤.: НОВА Ф╤ЛОСОФ╤Я ПОБУДОВИ СИСТЕМИ НАЦ╤ОНАЛЬНО╥ БЕЗПЕКИ - ВИМОГА ЧАСУ
До зб╕рки ув╕йшли основн╕ публ╕кац╕╖ автора, як╕ стосуються його бачення побудови системи...


З РОС╤ЙСЬКО╥ КОЛОН╤╥ ВИЙШОВ ЩЕ ОДИН Ф╤ГУРАНТ «СЕВАСТОПОЛЬСЬКО╥ СПРАВИ»
Про це з посиланням на адвоката Рустема Кямилева пов╕домля╓ у Facebook Кримська сол╕дарн╕сть.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #25 за 22.06.2018 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#25 за 22.06.2018
У США МАНАФОРТА В╤ДПРАВИЛИ ЗА ╫РАТИ

Суд зм╕нив м╕ру запоб╕жного заходу колишньому глав╕ передвиборного штабу Дональда Трампа Полу Манафорту з домашнього арешту на утримання п╕д вартою. Як пов╕домля╓ Meduza, таке р╕шення федеральний суддя ухвалив п╕сля того, як спецпрокурор Роберт Мюллер, який розсл╕ду╓ справу про передбачуване втручання Рос╕╖ в американськ╕ вибори, звинуватив Манафорта у спроб╕ чинити тиск на св╕дк╕в.
Пол Манафорт очолював штаб Дональда Трампа п╕д час президентсько╖ кампан╕╖. Вл╕тку 2016 року в╕н покинув цей пост п╕сля того, як стало в╕домо про його багатор╕чну сп╕впрацю у якост╕ лоб╕ста з укра╖нською Парт╕╓ю рег╕он╕в. Також пов╕домлялося про його зв'язки з рос╕йським б╕знесменом Олегом Дерипаскою.
У травн╕ 2017 року було розпочато розсл╕дування зв'язк╕в оточення Трампа з Рос╕╓ю, яке очолив спецпрокурор Роберт Мюллер — колишн╕й глава ФБР. Манафорт став одним з головних ф╕гурант╕в цього розсл╕дування. У жовтн╕ 2017 року Манафорту пред'явили звинувачення, в тому числ╕ в ухиленн╕ в╕д сплати податк╕в ╕ в╕дмивання грошей, пов'язан╕ з його лоб╕стською д╕яльн╕стю. В╕н був в╕дправлений п╕д домашн╕й арешт.

ЛЮДИ ЯНУКОВИЧА ПЛАТИЛИ М╤ЛЬЙОНИ ╢ВРО ТОП-ПОЛ╤ТИКАМ ╢С ЗА ЛОБ╤СТСЬК╤ ПОСЛУГИ

Оточення колишнього президента Укра╖ни В╕ктора Януковича через офшори заплатило близько двох м╕льйон╕в ╓вро за лоб╕стськ╕ послуги високопоставлених ╓вропейських екс-пол╕тик╕в. Це виплива╓ з документ╕в сл╕дства у США, як╕ ╓ у розпорядженн╕ DW.
Зазнача╓ться, що сутт╓ва частина еп╕зод╕в обвинувачення стосу╓ться оплачено╖ через офшори екс-президентом Укра╖ни В╕ктором Януковичем ╕ його оточенням лоб╕стсько╖ д╕яльност╕ низки високопоставлених колишн╕х ╓вропейських пол╕тик╕в, об'╓днаних у неформальну "Габсбурзьку групу". Очолював та╓мних лоб╕ст╕в Януковича Альфред ╫узенбауер. До групи також входили екс-прем'╓р ╤тал╕╖ Романо Прод╕ та, вочевидь, екс-президент Польщ╕ Александер Квасневський. Судов╕ документи ╕ листування, доступн╕ у судов╕й баз╕ США, частково анон╕м╕зован╕. Якщо в ╕дентиф╕кац╕╖ ╫узенбауера ╕ Прод╕, з огляду на обставини справи ╕ вказан╕ у документах посади, сумн╕в╕в нема╓, то ╕мов╕рна роль Квасневського виплива╓ лише опосередковано. Зокрема, з того, що у документах йдеться про  "представника голови ╢вропарламенту у справ╕ Тимошенко".
Як в╕домо, у справ╕ Тимошенко посередницька роль була делегована ╢вропарламентом Пету Коксу ╕ Александру Квасневському. ╫узенбауер в ╕нтерв'ю австр╕йському виданню Die Presse п╕дтвердив отримання кошт╕в за участь у конференц╕ях, хоч ╕ стверджу╓, що менше, н╕ж вказано у документах сл╕дства. "Грош╕ переказувалися раз на р╕к або раз на п╕вроку, якщо я правильно пам'ятаю. Пом╕сячно точно не платили. Ц╕ кошти вказан╕ у мо╖й податков╕й декларац╕╖", - зазначив екс-канцлер.
Як виплива╓ з обвинувального акту ╕ листування м╕ж членами команди Пола Манафорта ╕ членами "Габсбурзько╖ групи", ╓вропейськ╕ екс-пол╕тики виступали на панельних дискус╕ях в авторитетних експертних центрах у ╢вроп╕ ╕ США з написаними п╕д диктовку радник╕в Януковича промовами, а також оприлюднювали у пров╕дних св╕тових друкованих виданнях авторськ╕ статт╕, написан╕ консультантами укра╖нського екс-президента або сп╕вроб╕тниками укра╖нського МЗС. Головн╕ меседж╕ виступ╕в ╕ статей: п╕дписання Угоди про асоц╕ац╕ю м╕ж Укра╖ною ╕ ╢С ма╓ в╕дбутися попри ув'язнення л╕дерки опозиц╕╖ Юл╕╖ Тимошенко та ╕нш╕ проблеми з демократ╕╓ю в Укра╖н╕, ╕накше Ки╖в опиниться в об╕ймах Москви. Для лоб╕ювання ╕нтерес╕в укра╖нсько╖ влади ╕ Парт╕╖ рег╕он╕в у Брюссел╕ було також створено "╢вропейський центр сучасно╖ Укра╖ни". Зг╕дно з матер╕алами американського сл╕дства, д╕яльн╕сть цього фонду також та╓мно координувалася Полом Манафортом ╕ оплачувалася через офшори. Зг╕дно з листуванням Манафорта з колегами, гонорари ╕ншим членам "Габсбурзько╖ групи" мали становити близько 100 тисяч ╓вро за чотири м╕сяц╕. Вс╕ кошти надходили через десятки офшорних компан╕й. Загалом на проплачених дописувач╕в ╕ промовц╕в, за даними американського сл╕дства, було витрачено близько двох м╕льйон╕в ╓вро.
Групу найнятих високопоставлених екс-пол╕тик╕в Манафорт представив сво╖м укра╖нським замовникам як "проект Супер-VIP". Кр╕м виступ╕в ╕ статтей, найнят╕ лоб╕сти мали зустр╕чатися з чинними високопосадовцями у Брюссел╕ ╕ Вашингтон╕. Зокрема, до лоб╕стьських зусиль у США належало переконувати член╕в Конгресу у тому, що вибори в Укра╖н╕ були "лег╕тимними", а ув'язнення л╕дерки опозиц╕╖ Юл╕╖ Тимошенко - законне. Ще чотири м╕льйони ╓вро, за даними сл╕дства, було витрачено на послуги американських "приватних детектив╕в", як╕ п╕дготували зв╕т, що мав довести св╕тов╕й громадськост╕ н╕бито ув'язнення Юл╕╖ Тимошенко було об╜рунтованим ╕ законним. Ще один м╕льйон був переказаний PR-компан╕╖, яка мала популяризувати цей зв╕т через св╕тов╕ ЗМ╤.
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #25 за 22.06.2018 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=20106

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков