Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #19 за 11.05.2018 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#19 за 11.05.2018
ДОВШЕ КРА╥НОЮ ПРАВИЛИ Т╤ЛЬКИ ЦАР╤…

Новообраний на 4 терм╕н рос╕йський президент Володимир Пут╕н залишив Дмитра Медвед╓ва на посту глави уряду. Про це пов╕домля╓ оф╕ц╕йний сайт Пут╕на.
"Президент вн╕с кандидатуру Дмитра Медвед╓ва для отримання згоди Державно╖ Думи на призначення його Головою Уряду Рос╕йсько╖ Федерац╕╖", - йдеться в пов╕домленн╕.
У понед╕лок, 7 травня, Пут╕н прин╕с присягу ╕ вступив на посаду президента. В╕н в четвертий раз став главою Рос╕╖ на найближч╕ ш╕сть рок╕в. П╕д час сво╓╖ промови, в╕н заявив, що його кра╖на готова до д╕алогу. "Ми в╕дкрит╕ до д╕алогу... з ус╕ма державами в ╕нтересах миру ╕ стаб╕льност╕", - сказав Пут╕н.
18 березня, в 4-у р╕чницю оф╕ц╕йно╖ анекс╕╖ Криму Рос╕╓ю, в РФ пройшли вибори президента. Голосування, проведене на анексованому п╕востров╕, Укра╖на ╕ Зах╕д не визнають, тому що воно незаконне.
Зг╕дно з даними ЦВК РФ за п╕дсумками обробки 99,84% протокол╕в, "самовисуванець" ╕ д╕ючий президент Володимир Пут╕н набрав 76,66% голос╕в на виборах.
«Укра╖нська правда»
***
Президент РФ Володимир Пут╕н 7 травня в Кремл╕ вже в четвертий раз склав присягу глави держави. Якщо в╕н зум╕╓ досид╕ти до к╕нця свого президентського терм╕ну, то з результатом в 25 рок╕в стане одним з найб╕льш "довгограючих" рос╕йських л╕дер╕в. Про це йдеться в журнал╕ "Новое время".
Для пор╕вняння: Леон╕д Брежн╓в керував СРСР 18 рок╕в, Йосип Стал╕н — 29 рок╕в. "Довше кра╖ною правили т╕льки цар╕ ╕, схоже, що Пут╕н бачить себе скор╕ше в ╖х числ╕, н╕ж серед найнятих менеджер╕в. За останн╕ 20 рок╕в Рос╕я, залишаючись за формою республ╕кою, по сут╕ перетворилася на абсолютну монарх╕ю з головною ╖╖ особлив╕стю: воля правителя важлив╕ше будь-яких закон╕в та ╕нститут╕в. Там нема╓ суду вище царського. Це правило нав╕ть формал╕зовано у вигляд╕ в╕дмови РФ в╕д пр╕оритету р╕шень м╕жнародних суд╕в над нац╕ональними. Володимир Пут╕н дом╕гся абсолютно╖ влади", - йдеться в статт╕. Зазнача╓ться, що т╕льки Пут╕н зараз може вибрати наступника — людину, яка буде керувати РФ п╕сля нього. В╕дразу п╕сля ╕навгурац╕╖ 8 травня на посаду кронпринца (формально — прем'╓р-м╕н╕стра) був перепризначений Дмитро Медвед╓в. "Пут╕н безмежно дов╕ря╓ людин╕, яка чотири роки гр╕ла йому трон, нав╕ть не спробувавши взяти реальну владу в сво╖ руки. Саме тому Медвед╓в залишиться оф╕ц╕йним спадко╓мцем, хоча чутки про його "швидку в╕дставку" ходять по Москв╕ пост╕йно. Люди, як╕ поширюють ц╕ чутки, просто не розум╕ють: це прем'╓ра можна зв╕льнити за погану роботу, але кронпринца — н╕. В╕н може потрапити в опалу т╕льки в одному випадку: якщо почне до покладеного терм╕ну облизуватися на царський трон. Ось тод╕ так: не лише посади, а й голови позбутися. Але поки н╕чого такого не в╕дбува╓ться, д╕лов╕ та профес╕йн╕ якост╕ прем'╓р-м╕н╕стра н╕якого значення не мають. Головна його функц╕я — бути лег╕тимним спадко╓мцем престолу", - наголошу╓ться в статт╕.
Варто в╕дзначити, що цей терм╕н буде, по сут╕, п'ятим, формально — четвертим, а юридично — другим посп╕ль. Фактично ж, мабуть, в╕н стане для Пут╕на останн╕м. За конституц╕╓ю, через ш╕сть рок╕в правл╕ння в╕н повинен буде поступитися Кремль ╕нш╕й людин╕ ще на ш╕сть рок╕в. У 2030 роц╕ Пут╕ну буде 77 рок╕в. Балотуватися в президенти, щоб працювати до 83, — це досить складно. "Звичайно, Пут╕н завжди може зм╕нити конституц╕ю, щоб уникнути шестир╕чно╖ перерви в правл╕нн╕. Але тут ╓ дв╕ проблеми. По-перше, в╕н — легал╕ст, тобто прихильник формального дотримання закону. Сам в╕н м╕няти конституц╕ю не захоче", - йдеться в статт╕. Наголошу╓ться, що зараз Пут╕н майже мимовол╕ п╕дштовху╓ ел╕ти до перевороту. "В╕н руйну╓ житт╓в╕ стратег╕╖ сво╖х наближених, в╕др╕заючи ╖м дорогу на Зах╕д. В╕н ляка╓ ╖х невизначен╕стю, почавши репрес╕╖-лайт всередин╕ Рос╕╖. В╕н розгубив активну п╕дтримку в сусп╕льств╕, тому ╕ влаштував на останн╕х виборах жахлив╕ фальсиф╕кац╕╖. Але головне — Пут╕н сво╖ми руками п╕дготував соб╕ абсолютно лег╕тимного, пор╕вняно молодого, але вже досв╕дченого, в╕домого вс╕й кра╖н╕ ╕ св╕ту наступника, який влаштував би ел╕ти набагато б╕льше, н╕ж сам цар. Мова про згаданого вище Дмитра Медвед╓ва", - уточню╓ автор статт╕. У Москв╕ з ностальг╕╓ю згадують т╕ часи, коли в╕н дружив з Бараком Обамою, ╖здив у США за новим iPhone ╕ не захоплював Донбас, а грав у бадм╕нтон. Причому його особисто╖ участ╕ в переворот╕ проти Пут╕на не знадобиться. "Б╕льше того, Медвед╓в м╕г би перешкодити змовникам, оск╕льки повинен був би розпов╕сти про все сво╓му пол╕тичному батьков╕. Завдання Медвед╓ва при путч╕ буде простим: стати кер╕вником кра╖ни ╕ повернути нормальн╕ в╕дносини ╕з Заходом. Для ц╕╓╖ мети в╕н п╕дходить найкраще, а б╕льше в╕д нього н╕чого ╕ не потр╕бно. Якщо м╕жнародн╕ санкц╕╖ стануть для рос╕йських ел╕т абсолютно нестерпними, якщо сусп╕льству цар набридне так само, як у св╕й час набрид Микола II, якщо Пут╕н зд╕йснить одну-дв╕ серйозн╕ помилки, то його останн╕й президентський терм╕н напевно зак╕нчиться ран╕ше часу", - йдеться в статт╕.

КОМЕНДАНТ КРЕМЛЯ ПРО КОНФУЗ НА ╤НАВГУРАЦ╤╥ ПУТ╤НА: ЦЕ ВРАЖЕННЯ ТАКЕ, ЧИСТО В╤ЗУАЛЬНЕ

П╕д час телетрансляц╕╖ ╕навгурац╕╖ президента Рос╕╖ Володимира Пут╕на дв╕ч╕ показувався невдалий процес п╕дйому штандарта, а пот╕м в еф╕р╕ демонструвався вже прапор дуже близько. Комендант Кремля генерал-лейтенант Серг╕й Хл╓бн╕ков стверджу╓, що церемон╕я пройшла штатно, н╕яких проблем не було, переда╓ "Говорит Москва".
"Ви ма╓те на уваз╕ штандарт? В╕н був п╕днятий до к╕нця. Подив╕ться ще раз, це враження таке, чисто в╕зуальне. Я не намагаюся знайти якесь виправдання, це д╕йсно так", - запевня╓ в╕н.
Як пов╕домлялося, 7 травня п╕д час ╕навгурац╕╖ Пут╕на в╕дпов╕дальн╕ за п╕дняття прапора Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ над Кремлем солдати так ╕ не змогли у в╕дпов╕дальний момент його п╕дняти, як не старалися…
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #19 за 11.05.2018 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19951

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков