Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3389)
З потоку життя (6609)
Душі криниця (3572)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1519)
Урок української (993)
"Білі плями" історії (1689)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КИ╢В╤ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДОСЛ╤ДЖЕННЯ ПРО СТАН ПАМ’ЯТОК В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ
"Завдяки сп╕впрац╕ з прокуратурою Автономно╖ Республ╕ки Крим учасники про╓кту розробили три...


У ГААЗ╤ ПРЕДСТАВИЛИ ЗВ╤Т ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ
Експертна зустр╕ч щодо зв╕ту в╕дбулася у Посольств╕ Укра╖ни в Н╕дерландах


НОРМАНДСЬКИЙ САМ╤Т: Н╤ЧИЯ Ц╤НОЮ У ПЕРЕМОГУ
Макрон серед досягнень назвав «початок в╕дновлення дов╕ри», але хто може дов╕ряти...


РОС╤Я МОЖЕ БУТИ В ПАР╢ ПОПРИ «ВИБОРИ» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ…
Про це йдеться в ухвален╕й у п'ятницю допов╕д╕ ╢вропейсько╖ ком╕с╕╖ за демократ╕ю через право...


НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ ЛЕС╤ УКРА╥НКИ ЦЬОГО РОКУ ВИСУНУТО 45 ТВОР╤В
Також для участ╕ у конкурс╕ видавцями подано роботи укра╖нських художник╕в-граф╕к╕в до 8...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 30.03.2018 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#13 за 30.03.2018
АПЕЛЯЦ╤ЙНИЙ СУД ЗАЛИШИВ САВЧЕНКО П╤Д ВАРТОЮ

Апеляц╕йний суд Ки╓ва залишив у сил╕ р╕шення Шевченк╕вського райсуду столиц╕ про обрання народному депутату Над╕╖ Савченко запоб╕жного заходу у вигляд╕ тримання п╕д вартою без альтернативи внесення застави.
В╕дпов╕дне р╕шення оголосив головуючий суддя ╤гор Паленик, пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
"В ╕нш╕й частин╕ ухвали сл╕дчого судд╕ Шевченк╕вського районного суду Ки╓ва в╕д 23 березня 2018 року, якою задоволено клопотання старшого сл╕дчого в особливо важливих справах другого в╕дд╕лу першого управл╕ння Головного сл╕дчого управл╕ння СБУ... та застосовано до п╕дозрювано╖ Савченко запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ тримання п╕д вартою у межах терм╕ну досудового розсл╕дування до 20 травня 2018 року, залишити без задоволення", - зазначив суддя.
За його словами, це р╕шення суду оскарженню не п╕дляга╓.
У ход╕ розгляду апеляц╕╖ представники захисту депутата заявляли клопотання про скасування ухвали суду першо╖ ╕нстанц╕╖ ╕ просили в╕дмовити прокуратур╕ в обранн╕ Савченко запоб╕жного заходу у вигляд╕ арешту.
Кр╕м того, про готовн╕сть взяти Савченко на поруки заявив Герой Укра╖ни Степан Хмара.
Водночас представники держобвинувачення виступали проти задоволення зазначених клопотань.
Як пов╕домляв «Укр╕нформ», 22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до крим╕нально╖ в╕дпов╕дальност╕, затримання та арешт народного депутата Над╕╖ Савченко.
╥й ╕нкрим╕нують вчинення д╕й з метою насильницького повалення конституц╕йного ладу та захоплення державно╖ влади, посягання на життя державного чи громадського д╕яча, готування до терористичного акту, сприяння терористичн╕й орган╕зац╕╖ та незаконне поводження з╕ збро╓ю, бо╓припасами ╕ вибуховими речовинами.
23 березня Шевченк╕вський райсуд Ки╓ва обрав Савченко запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ тримання п╕д вартою до 20 травня без права внесення застави.

«Я НЕ НАСТ╤ЛЬКИ ДУРНА»: САВЧЕНКО ЗАЯВИЛА, ЩО ВСЕ БУЛО П╤Д КОНТРОЛЕМ ╤ ТЕРАКТУ НЕ МАЛО БУТИ

П╕дозрювана у п╕дготовц╕ теракт╕в ╕ захопленн╕ державно╖ влади позафракц╕йний народний депутат Укра╖ни Над╕я Савченко заявила, що не мала нам╕ру скоювати злочин, а хот╕ла б, щоб народн╕ депутати почитали характеристики м╕номет╕в. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це Савченко заявила п╕д час зас╕дання Апеляц╕йного суду Ки╓ва з розгляду скарги адвокат╕в на р╕шення суду першо╖ ╕нстанц╕╖ про застосування до не╖ запоб╕жного заходу у вигляд╕ тримання п╕д вартою.
«Наговоривши ст╕льки абсурду, а вам д╕йсно будь-який експерт скаже, що це нереально до виконання, будь-як╕ ц╕ фантастичн╕ теор╕╖, як там Луценко казав, «а тих, хто вижив – добивати автоматами». Я наговорила це для того, щоб пот╕м Луценко в╕дпов╕в мен╕ на мою заяву, на мо╓ депутатське звернення – чому народн╕ депутати мають право скоювати злочин, а прокуратура не ма╓ право зупинити цей злочин, тобто злочин треба ско╖ти», - заявила Савченко. Вона наголосила, що «злочину не було ╕ нам╕ру ско╖ти злочин не було, через те, що все було п╕д контролем, як м╕н╕мум тих же ос╕б, як╕ були приставлен╕ до мене». «Може, спод╕валися, що я зроблю-таки злочин, але я не наст╕льки дурна, але злочину не було ╕ н╕коли б не було», - наголосила депутат. Савченко стверджу╓, що ╖╖ арешт – це «результат страху Верховно╖ Ради». «Я думала, що суд буде над цим вищим, що якщо депутати «всралися», то судд╕ у нас безстрашн╕ ╕ не стануть п╕ддакувати народним депутатам, як╕ спочатку «морозилися» – «н╕, н╕, н╕», а пот╕м р╕зко з жахом натиснули кнопки – «так, так, так». Чому? Тому що ╖м страшно», - зазначила вона. «Для чого була намальована саме така картина сюрреал╕зму з м╕нометами – тому що, коли був Майдан, у нас була вогнепальна зброя, пот╕м у нас почалася в╕йна. Це було набагато жахлив╕ше видовище, яке н╕хто з депутат╕в особливо не побачив, президент тим б╕льше. Мен╕ дуже хот╕лося, щоб вони в╕дчули на словах, а за слова народного депутата не судять, щоб вони в╕дчули, що, коли вони кажуть, що в зал╕ ╓ ваг╕тн╕ ж╕нки, то на окупованому Донбас╕ були тисяч╕ ваг╕тних ж╕нок, як╕ б╕льше н╕коли не народять д╕тей, для того, щоб вони в╕дчули ╕ почали хоча б читати ТТХ (тактико-техн╕чн╕ характеристики – УН╤АН) м╕номет╕в, ╕ що це за страшний розрив», - додала Савченко. Також вона п╕дкреслила, що злочини, як╕ ╖й ╕нкрим╕нують, не ╓ тероризмом. «Якщо говорити про ╕нкрим╕нован╕ мен╕ злочини - це не терористичний акт. Якщо ви мене послуха╓те, то я поясню, в чому законна пастка, оск╕льки ╖х в законах багато. Тому що, коли народний депутат скою╓ злочин, натискаючи кнопку за той чи ╕нший закон, дуже багато лоб╕стських рядк╕в внесен╕ до закон╕в Укра╖ни», - наголосила Савченко…
www.unian.ua

САВЧЕНКО ЗАЯВЛЯ╢, ЩО ╥╥ ЖИТТЮ ЗАГРОЖУВАТИМЕ НЕБЕЗПЕКА, ПОКИ ВОНА НЕ П╤ДЕ З ПОЛ╤ТИКИ

П╕дозрювана у п╕дготовц╕ теракт╕в ╕ захопленн╕ державно╖ влади народний депутат Над╕я Савченко заявля╓, що ╖╖ життю та здоров’ю загрожуватиме небезпека, поки вона не п╕де з пол╕тики. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це Савченко сказала на зас╕данн╕ Апеляц╕йного суду Ки╓ва з розгляду скарги адвокат╕в на р╕шення суду першо╖ ╕нстанц╕╖ про застосування до не╖ запоб╕жного заходу у вигляд╕ тримання п╕д вартою. «Стосовно того, чому я так жартувала над Луценком, доводячи ситуац╕ю до крайнього абсурду, який, звичайно ж, буде загрожувати мо╓му життю ╕ здоров’ю. Я доводила ╖╖ тому, що мо╓му життю ╕ так кожен день на вулицях загрожу╓ небезпека, поки я в пол╕тиц╕», - пояснила вона. «Коли я п╕ду з пол╕тики, перестану заявляти, що я можу бути кандидатом в президенти, усе буде у мене в житт╕ добре, але поки я залишаюся в пол╕тиц╕, як криголам проти вс╕╓╖ системи, мен╕ завжди буде загрожувати небезпека, тому мен╕ втрачати б╕льше н╕чого», - додала Савченко.
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 30.03.2018 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19816

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков