Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3008)
З потоку життя (6197)
Душі криниця (3423)
Українці мої... (1452)
Резонанс (1476)
Урок української (987)
"Білі плями" історії (1657)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РФ ПОРУШУЮТЬСЯ ПРАВА УКРА╥НЦ╤В, ЯК╤ НЕ ЗГОДН╤ З РОС╤ЙСЬКОЮ ОКУПАЦ╤╢Ю КРИМУ ╤ ЧАСТИНИ ДОНБАСУ
Про це йдеться у четвертому висновку Консультативного ком╕тету Рамково╖ конвенц╕╖ про захист...


СКАНДАЛЬНИЙ НАС╤РОВ ВИДУЖАВ УЖЕ НАСТ╤ЛЬКИ, ЩО ПОДАВСЯ В КАНДИДАТИ У ПРЕЗИДЕНТИ
Таким чином, Нас╕ров став 14-ю людиною, яка ма╓ нам╕р балотуватися на посаду глави держави.


СВОБОДУ РЕЛ╤Г╤ЙНИМ ГРОМАДАМ!
Законодавство про правила переходу громад з одн╕╓╖ церкви до ╕ншо╖ затверджене Радою. 229 голос╕в...


РОС╤ЯНИ ЙДУТЬ ╤З ПАР╢. САМ╤. ТОЖ СКАЖЕМО ╥М — НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
Чи варто чекати на як╕сь насл╕дки р╕шення РФ не направляти свою делегац╕ю в ПАР╢?


ГОЛОВН╤ Ц╤ННОСТ╤ Й МОЩ╤ ЛАВРСЬКИХ СВЯТИХ НА М╤СЦ╤
У висновку ком╕с╕╖ було рекомендовано т╕ культурн╕ ц╕нност╕, як╕ не використовуються в рел╕г╕йних...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 16.03.2018 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#11 за 16.03.2018
«КРИМ - ЦЕ УКРА╥НА»: ДЕРЖДЕП НАГАДАВ ПУТ╤НУ, КОМУ НАЛЕЖИТЬ П╤ВОСТР╤В

Державний департамент США нагадав президенту Рос╕╖ Володимиру Пут╕ну, що незаконно анексований Крим належить Укра╖н╕. Про це йдеться в заяв╕ Держдепу у зв'язку з четвертою р╕чницею анекс╕╖ Криму, з якою виступила в.о. заступника держсекретаря з питань громадсько╖ дипломат╕╖ Г╕зер Но╓рт, переда╓ Голос Америки. "На цьому тижн╕, 4 роки тому, Рос╕я влаштувала незаконний, сфабрикований "референдум" в Укра╖н╕, марно намагаючись узаконити задуману анекс╕ю укра╖нсько╖ територ╕╖. Жител╕ Криму були змушен╕ голосувати п╕д пильним наглядом добре озбро╓них рос╕йських в╕йськ. Заяви рос╕йсько╖ сторони про те, що укра╖нц╕ на цьому псевдореферендум╕ зробили в╕льний виб╕р, н╕коли не викликали дов╕ри", – йдеться в заяв╕.
"В ход╕ сьогодн╕шнього заходу, проведеного в рамках сво╓╖ (передвиборно╖) кампан╕╖ в Криму, президент Пут╕н знову п╕дтвердив помилков╕ претенз╕╖ Рос╕╖ на укра╖нську територ╕ю", – п╕дкреслила Но╓рт. "У св╕тл╕ виступу Пут╕на важливо привернути увагу до незаконност╕ ╕нсценованого "референдуму", а також до колосальних гуман╕тарних насл╕дк╕в д╕й рос╕йського уряду для населення Криму", - зазначила оф╕ц╕йний представник Держдепартаменту. "Протягом минулих чотирьох рок╕в Рос╕я розгорнула кампан╕ю примусу ╕ насильства, пересл╕дуючи кожного, хто не погодився ╕з спробою анекс╕╖", - уточнила вона. Як п╕дкреслила Но╓рт, серед тих, хто п╕дда╓ться пол╕тичним пересл╕дуванням, - кримськ╕ татари, етн╕чн╕ укра╖нц╕, проукра╖нськ╕ актив╕сти, представники громадянського сусп╕льства, незалежн╕ журнал╕сти, недержавн╕ орган╕зац╕╖ та незалежн╕ мед╕а. "Ми п╕дтриму╓мо в╕дважних людей, як╕ продовжують виступати проти цих зловживань ╕ заклика╓мо Рос╕ю припинити спроби придушити фундаментальн╕ свободи - свободу самовираження, свободу мирних з╕брань ╕ свободу в╕роспов╕дання", - заявила Г╕зер Но╓рт. "Ми знову п╕дтверджу╓мо нашу прихильн╕сть суверен╕тету Укра╖ни та ╖╖ територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ в ╖╖ м╕жнародно визнаних кордонах. Крим – це частина Укра╖ни, ╕ наш╕ санкц╕╖, пов'язан╕ з Кримом, залишаться в сил╕ до тих п╕р, поки Рос╕я не поверне п╕востр╕в Укра╖н╕", - п╕дкреслила представник Держдепартаменту.
Дов╕дка УН╤АН. Рос╕я в березн╕ 2014 року п╕сля введення в╕йськ анексувала укра╖нський Крим, орган╕зувавши там так званий "референдум за його самовизначення". Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% висловилися за при╓днання Криму до РФ. 18 березня 2014 року в Кремл╕ був п╕дписаний так званий догов╕р про прийняття до складу РФ Криму ╕ Севастополя. Кра╖ни Заходу не визнають анекс╕ю Криму ╕ ввели санкц╕╖ проти Рос╕╖. Верховна Рада Укра╖ни оф╕ц╕йно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасово╖ окупац╕╖ Криму.
www.unian.ua

БРИТАН╤Я ЗБЕРЕЖЕ САНКЦ╤╥ ПРОТИ РФ ДО ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ

Велика Британ╕я ма╓ нам╕р збер╕гати санкц╕╖ проти Рос╕╖ до тих п╕р, поки Крим не повернеться до складу Укра╖ни. Про це говориться в заяв╕ посольства Велико╖ Британ╕╖ в Укра╖н╕, опубл╕кованому уTwitter.
"4 роки тому Рос╕я почала незаконну анекс╕ю Криму й в╕дтод╕ нав'язу╓ свою владу населенню. М╕ повинн╕ збер╕гати санкц╕╖, накладен╕ на Рос╕ю за анекс╕ю Криму, до моменту, як в╕н повернеться до складу Укра╖ни", - говориться в публ╕кац╕╖.
Ран╕ше пов╕домлялося, що посольство Британ╕╖ в Укра╖н╕ закликало Рос╕ю зв╕льнити укра╖нських пол╕тичних в'язн╕в.
(Укр╕нформ)

ПРЕЗИДЕНТ АВСТР╤╥: РОС╤ЙСЬК╤ «ВИБОРИ» У КРИМУ ╢ НЕЗАКОННИМИ

Будь-як╕ вибори до орган╕в влади Рос╕╖, в тому числ╕ президента РФ, на територ╕╖ окупованого Криму ╓ нелег╕тимними, оск╕льки п╕востр╕в був анексований усупереч м╕жнародному праву. Про це заявив Федеральний президент Республ╕ки Австр╕я Александр Ван дер Беллен на сп╕льному бриф╕нгу з Президентом Укра╖ни Петром Порошенком у Ки╓в╕, 14 березня, пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
"З погляду Австр╕╖ зрозум╕ло, що анекс╕я Криму була ╕ ╓ протиправною, ╕ це ╓ також позиц╕╓ю ╢вропейського Союзу, тому на територ╕╖ Криму не можуть в╕дбуватися правомочн╕ вибори до рос╕йського парламенту або президента. ╤ це не т╕льки моя точка зору - це однозначна точка зору всього австр╕йського уряду", - сказав Ван дер Беллен.
Президент Укра╖ни Петро Порошенко у свою чергу зазначив, що Володимир Пут╕н навмисно ╖де на окуповану територ╕ю Криму, ╕ саме тому надзвичайно важливою ╓ ╓дина позиц╕я всього св╕ту про невизнання вибор╕в президента РФ на територ╕╖ окупованого Криму.
"Я дуже дякую ╕ президентов╕, й уряду Австр╕╖ за оф╕ц╕йну позиц╕ю, яка була висловлена на сайт╕ М╕н╕стерства закордонних справ Авт╕р╕╖, про те, що вони не спрямовують до Криму спостер╕гач╕в, не в╕тають, ╕ не визнають (вибор╕в президента РФ - ред.)", - сказав глава держави.

ПОРОШЕНКО ЗАКЛИКАВ КРА╥НИ G7 НЕ ВИЗНАВАТИ РОС╤ЙСЬК╤ «ВИБОРИ» В КРИМУ

Президент Укра╖ни Петро Порошенко закликав кра╖ни G7 засудити та не визнавати рос╕йськ╕ вибори в окупованому Криму. Про це Порошенко заявив п╕д час зустр╕ч╕ з послами Велико╖ с╕мки (G7): США, Япон╕╖, Н╕меччини, Велико╖ Британ╕╖, Франц╕╖, ╤тал╕╖, Канади, пов╕домля╓ прес-служба глави держави.
"Я хот╕в би обговорити рос╕йськ╕ вибори 18 березня. Це було б критично важливим для нас отримати вашу тверду заяву щодо засудження та невизнання рос╕йських вибор╕в в Криму", - заявив Порошенко.
Водночас в╕н додав: "Ми дуже ц╕ну╓мо вашу тверду попередню позиц╕ю".
Глава держави також звернувся до присутнього на зустр╕ч╕ глави Представництва ╢С в Укра╖н╕ Х'юга М╕нгарелл╕ та подякував йому та в╕це-президенту ╢вроком╕с╕╖ за вчорашню сильну позиц╕ю ╢вропейського Союзу.
"Було б також важливим, щоб ви не дозволили вашим громадянам в╕дв╕дати Крим з метою мон╕торингу вибор╕в там", - наголосив Президент, додавши, що йдеться, зокрема, про представник╕в Франц╕╖, Австр╕╖ та Ф╕нлянд╕╖.
"Це може зруйнувати пол╕тику "╓диного голосу" щодо вибор╕в у Криму", - п╕дкреслив Порошенко.
https://www.ukrinform.ua

КИ╥В В╤ДРЕАГУВАВ НА «ВОЯЖ» ПУТ╤НА В ОКУПОВАНИЙ КРИМ

МЗС Укра╖ни висловило протест у зв’язку ╕з черговим неузгодженим з Ки╓вом в╕зитом рос╕йсько╖ делегац╕╖ на чол╕ з Пут╕ним в окупований Крим.
Про це йдеться у заяв╕ зовн╕шньопол╕тичного в╕домства.
"Укра╖на вважа╓ згаданий в╕зит, як ╕ ╕нш╕ т.зв. "по╖здки"  рос╕йських посадовц╕в до тимчасово окупованих Автономно╖ Республ╕ки Крим та м.Севастополь, грубим порушенням державного суверен╕тету ╕ територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, цин╕чним ╕ демонстративним нехтуванням рос╕йською стороною загальновизнаними нормами м╕жнародного права, зобов’язаннями за двосторонн╕ми ╕ багатосторонн╕ми договорами, сторонами яких ╓ Укра╖на ╕ Рос╕я", - заявили в МЗС.
Зокрема, у м╕н╕стерств╕ вказали на нехтування Рос╕╓ю зобов’язаннями за Статутом ООН, резолюц╕ями Генерально╖ Асамбле╖ ООН "Територ╕альна ц╕л╕сн╕сть Укра╖ни" A/Res/68/262 в╕д 27 березня 2014 року, "Стан з правами людини в Автономн╕й Республ╕ц╕ Крим та м.Севастополь (Укра╖на)" A/Res/71/205 в╕д 19 грудня 2016 року, "Стан з правами людини у Автономн╕й Республ╕ц╕ Крим та м.Севастополь (Укра╖на) " A/Res/72/190 в╕д 19 грудня 2017 року.
"Автономна Республ╕ка Крим та м.Севастополь ╓ ╕ залишатимуться нев╕д'╓мною частиною Укра╖ни в ╖╖ м╕жнародно-визнаних кордонах. Це визна╓ться вс╕м цив╕л╕зованим св╕том, який вже неодноразово давав належну оц╕нку м╕жнародно-протиправним д╕янням Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ шляхом схвалення в╕дпов╕дних резолюц╕й ООН, Ради ╢вропи, ОБС╢, ╕нших м╕жнародних орган╕зац╕й, а також запровадивши широк╕ обмежувальн╕ заходи (санкц╕╖) проти держави-окупанта", - наголошу╓ться у заяв╕.
Як пов╕домлялося, 14 березня президент РФ Володимир Пут╕н прибув до окупованого Криму, де, як оч╕ку╓ться, ма╓ завершитися його передвиборча кампан╕я. В╕дв╕дування в╕н розпочав з незаконного мосту через Керченську протоку.
Президент Укра╖ни Петро Порошенко, коментуючи в╕зит Пут╕на, назвав його "небезпечною провокац╕╓ю" ╕ в черговий раз закликав св╕тову сп╕льноту не визнавати результати голосування на окупованому п╕востров╕.
(Укр╕нформ)

КЛ╤МК╤Н ЗАКЛИКАВ КРИМЧАН НЕ ЙТИ НА ТАК ЗВАН╤ «ВИБОРИ»

М╕н╕стр закордонних справ Укра╖ни Павло Кл╕мк╕н заклика╓ жител╕в окупованого Криму не брати участь ╕ не допомагати в орган╕зац╕╖ вибор╕в президента Рос╕╖. Про це в╕н сказав журнал╕стам у в╕второк в Ки╓в╕, переда╓ "╤нтерфакс-Укра╖на".
"Закликаю не допомагати рос╕йсько╖ окупац╕йно╖ влади орган╕зовувати ц╕ вибори, брати участь в цих виборах. Зараз ФСБ дзвонить ╕ загрожу╓ р╕дним тих, хто не хоче йти на вибори", - сказав в╕н.
М╕н╕стр зазначив, що жител╕ окупованого Криму живуть в пост╕йному страху.
"Те, що нам потр╕бно зробити, - це досягти того, щоб був доступ у м╕жнародних орган╕зац╕й до окупованого Криму", - уточнив м╕н╕стр.
За словами Кл╕мк╕на, необх╕дно збер╕гати санкц╕╖ ╕ зб╕льшувати м╕жнародний тиск на Рос╕ю. Кр╕м того, необх╕дно створити неформальне об'╓днання "групи дружби Укра╖ни" щодо деокупац╕╖ Криму.
Ран╕ше Голова Верховно╖ Ради Андр╕й Паруб╕й п╕дписав постанову про звернення нардеп╕в до парламент╕в ╕нших кра╖н щодо невизнання ╕ бойкотування вибор╕в президента Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ в окупованому Криму.
www.pravda.com.ua

ЧУБАРОВ РОЗПОВ╤В ПРО П╤ДГОТОВКУ ОКУПАНТ╤В ДО «ВИБОР╤В» В КРИМУ

Пропагандисти в Криму виконують план щодо забезпечення б╕льшого р╕вня явки на президентськ╕ вибори, н╕ж у Рос╕╖. Якщо в Рос╕╖ домагаються явки 70% за 70% голос╕в за чинного президента, то в Криму планують повторити результати "референдуму". Про це заявив голова Меджл╕су кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
З ц╕╓ю метою, пов╕домив Чубаров, чиниться тиск на сусп╕льство через авторитетних в ньому людей. Зокрема, на "бес╕ди" викликаються мусульманськ╕ дух╕вники, яким погрожують, що якщо ╖хн╕ параф╕яни не проголосують, вони позбудуться сво╖х посад. "Мен╕ дзвонили дек╕лька ╕мам╕в, як╕ розпов╕дали про це в подробицях", - п╕дкреслив Чубаров. Кр╕м того, ведеться робота з учителями в школах ╕ викладачами в ун╕верситетах. В╕д викладач╕в вимагають забезпечити явку на вибори студент╕в, в╕д вчител╕в - батьк╕в школяр╕в. Окремо ведеться робота з п╕дпри╓мцями, уточнив Чубаров. "П╕дпри╓мц╕ дуже вразлива така категор╕я, ╖м прямо погрожують, що зламають ╖м б╕знес, якщо не т╕льки вони сам╕, а й ╖х сп╕вроб╕тники не прийдуть на вибори", - пов╕домив в╕н. Окрема увага прид╕ля╓ться кримським татарам, як╕ практично про╕гнорували "референдум" 2014 року. Пропагандисти бажають "довести св╕ту" не т╕льки ╓дн╕сть кримчан у п╕дтримц╕ Рос╕╖, але ╕ те, що кримськ╕ татари за чотири роки окупац╕╖ зм╕нили свою думку ╕ стали лояльн╕ до рос╕йсько╖ влади. Кримськ╕ окупац╕йн╕ ЗМ╤ вже готують сюжети на день вибор╕в, заявив Рефат Чубаров. "З того, про що нас ╕нформують - вже з ранку будуть показувати сюжети, як н╕бито люди в дуже такому доброму настро╖, з великою охотою приходять на д╕льниц╕", - розпов╕в Чубаров. Окр╕м цього, додав в╕н, будуть зн╕матися в╕део з представниками р╕зних нац╕ональностей в нац╕ональних косюмах, як╕ н╕бито в такому вигляд╕ прийшли на голосування. "Будуть показувати людей у нац╕ональних костюмах, болгар, н╕мц╕в, а ось тут кримськ╕ татари, а от укра╖нц╕ у вишиванках, ось ц╕ сюжети вс╕ готуються", - уточнив Чубаров. В╕н розпов╕в, що вже зараз пропагандисти не впевнен╕ в тому, що ╖м вистачить м╕сцевих жител╕в, ╕ почали залучати трудових м╕грант╕в, як╕ прибули на окупований п╕востр╕в з 2014 року. "Вони вже проводять роботу з моб╕л╕зац╕╖ трудових м╕грант╕в, збирають людей, як╕ працюють на терм╕нал╕ С╕мферопольського аеропорту, на буд╕вництв╕ в╕йськово╖ дороги "Таврида", людей таких, скаж╕мо, неслов'янсько╖ зовн╕шност╕. ╥х теж будуть використовувати на виборах, щоб сказати, що це м╕сцев╕ прийшли на вибори", - розпов╕в глава Меджл╕су.
www.unian.ua

КРИМСЬК╤ ТАТАРИ НЕ ГОЛОСУВАТИМУТЬ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА РОС╤╥

Кримськ╕ татари, попри тиск ╕ шантаж, не братимуть участ╕ у незаконних виборах президента Рос╕╖ у Криму 18 березня. Про це пов╕домив голова Меджл╕су кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook. "Кримськ╕ татари не братимуть участ╕ у незаконних виборах 18 березня 2018 року, що проводитимуться рос╕йськими окупантами в тимчасово окупованому Криму", - написав в╕н. Чубаров додав, що люди не п╕дуть на вибори, попри тиск, який на них чинять.
"Меджл╕с кримськотатарського народу в╕дм╕ча╓ безпрецедентний тиск ╕ прям╕ погрози на адресу кримських татар з боку рос╕йських окупант╕в ╕ м╕сцевих колаборант╕в з метою примусити ╖х до участ╕ в незаконних виборах", - написав Чубаров. За його словами "п╕д жорстоким морально-психолог╕чним шантажем" перебувають духовн╕ особи, вчител╕, л╕кар╕, б╕знесмени, сп╕вроб╕тники комунальних п╕дпри╓мств ╕ орган╕зац╕й, студенти, спортсмени та пенс╕онери. "У той же час…абсолютна б╕льш╕сть кримських татар сповнен╕ г╕дност╕ ╕ см╕ливост╕, щоб не п╕ддаватися шантажу ╕ погрозам, як╕ надходять з боку рос╕йських окупант╕в", - написав Чубаров. В╕н п╕дкреслив, що проведення вибор╕в президента Рос╕йськ╕й Федерац╕╖ на тимчасово окупован╕й територ╕╖ Криму ╓ незаконним. "В╕дпов╕дно, громадяни, що прийматимуть безпосередню участь в ╖х п╕дготовц╕ та проведенн╕, вважатимуться такими, що порушили чинне законодавство Укра╖ни", - нагадав Чубаров. Голова меджл╕су також висловив упевнен╕сть, що "невблаганно наближа╓ться час, коли Рос╕я… буде змушена зв╕льнити Крим та ╕нш╕ окупован╕ нею територ╕╖ Укра╖ни".
www.unian.ua

╢С НЕ ВИЗНА╢ «ВИБОР╤В» ПРЕЗИДЕНТА РФ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ

╢вропейський Союз не визна╓ так званих вибор╕в президента РФ на територ╕╖ окупованого Рос╕╓ю Кримського п╕вострова. В╕дпов╕дну заяву на сп╕льному бриф╕нгу з президентом Укра╖ни Петром Порошенком зробила високий представник ╢вропейського Союзу у питаннях зовн╕шньо╖ пол╕тики та безпеки Федер╕ка Могер╕н╕. Як наголосила Могер╕н╕, надзвичайно важливо, що ╖╖ в╕зит в Укра╖ну в╕дбува╓ться "всього за дек╕лька дн╕в до четверто╖ р╕чниц╕ анекс╕╖ Криму та Севастополя". "Ми не визна╓мо анекс╕ю. Ми продовжимо вт╕лювати нашу пол╕тику невизнання анекс╕╖. ╤ ми продовжу╓мо засуджувати це порушення м╕жнародного права", - заявила Могер╕н╕. "Ми не визна╓мо так зван╕ вибори там, ╕ ми залиша╓мося в╕дданими повному вт╕ленню нашо╖ пол╕тики невизнання, як я сказала, у тому числ╕ через санкц╕╖, пов'язан╕ з цим", - сказала Могер╕н╕. Також вона заявила: "Ми продовжимо закликати до дотримання прав ус╕х укра╖нських громадян у Криму, в тому числ╕ кримських татар, ╕ ми продовжимо закликати до негайного зв╕льнення ус╕х тих, хто був затриманий ╕ засуджений в порушення м╕жнародного права".
Нагада╓мо, Рада ╢вропейського Союзу 12 березня затвердила р╕шення продовжити санкц╕╖ у вигляд╕ заморожування актив╕в та заборони на в’╖зд, запроваджен╕ за порушення територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕, суверен╕тету та незалежност╕ Укра╖ни.
www.unian.ua

У КРИМУ Д╤ТЕЙ ЗМУШУЮТЬ МАЛЮВАТИ ПЛАКАТИ ДО ВИБОР╤В ПРЕЗИДЕНТА РФ

В окупованому Криму в одн╕й ╕з шк╕л д╕тей примушують малювати плакати до вибор╕в президента РФ. Про це пов╕домля╓ Кримська правозахисна група (КПГ) з посиланням на 2 незалежн╕ джерела у р╕зних класах ц╕╓╖ школи.
Д╕тей зобов'язали записати в щоденник завдання про участь в конкурс╕. Малюнок для конкурсу потр╕бно принести в школу до 13 березня.
Джерело у школ╕ надало правозахисникам фотограф╕╖ запис╕в "Принести до 13.03 плакат на конкурс малюнк╕в "Мама, тато, я - у виборах бере участь вся с╕м'я" у щоденниках д╕тей.
За ╕нформац╕╓ю КПГ, д╕тям запропонували привести сво╖х батьк╕в на вибори ╕ сфотографуватися на тл╕ таких малюнк╕в.
"У ц╕й школ╕ 18 березня д╕ятиме виборча д╕льниця, на як╕й пройдуть нелег╕тимн╕ вибори президента РФ", - пов╕домляють в орган╕зац╕╖.
Кримська правозахисна група закликала пов╕домляти про примус кримчан до участ╕ у виборах президента РФ або залучення школяр╕в в пол╕тичну аг╕тац╕ю.
www.pravda.com.ua

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 16.03.2018 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19773

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков