Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2910)
З потоку життя (6084)
Душі криниця (3366)
Українці мої... (1440)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НСЬКИЙ КУМ ПУТ╤НА ЗНОВУ ЗАЯВИВ, ЩО НЕ ВВАЖА╢ РФ АГРЕСОРОМ ╤ РОЗПОВ╤В ПРО В╤ДПОЧИНОК В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ
"Я серед тих 47%, як╕ ставляться до Рос╕╖ добре ╕ дуже добре. Тому терм╕н "агресор" для мене ╓...


УКРА╥НА ОТРИМАЛА Р╤ШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ТОМОСА
Також, зг╕дно з документом, Синод задовольнив прохання патр╕арха Ф╕ларета ╕ визнав главу УПЦ...


У КВУ В╤ДЗНАЧАЮТЬ АНОМАЛЬНО ВИСОКУ АКТИВН╤СТЬ МОЖЛИВИХ КАНДИДАТ╤В У ПРЕЗИДЕНТИ УКРА╥НИ
За прогнозами О.Кошеля, на Укра╖ну чека╓ надзвичайно гаряча президентська виборча кампан╕я, яка...


РОС╤Я ПЕРЕТНУЛА ВС╤ МОЖЛИВ╤ ЧЕРВОН╤ Л╤Н╤╥…
Для США ╕ ╢вропейського Союзу важливо продовжувати пол╕тику санкц╕й ╕ тиску на Рос╕ю, переконана...


Роман Сущенко, укра╖нський журнал╕ст, пол╕тв'язень у РФ: ГОЛОВНЕ – В╤РА У МИТЬ, КОЛИ В ОБ╤ЙМАХ Р╤ДНИХ ПРОЦИТУЮ МАРКЕСА
Б╕льш як два роки перебува╓ в ув'язненн╕ наш колега, укра╖нський журнал╕ст, власкор...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 08.12.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 08.12.2017
РАДА ПРИЙНЯЛА ДЕРЖБЮДЖЕТ-2018: ЩО ЧЕКА╢ УКРА╥НЦ╤В

Верховна Рада ухвалила у другому читанн╕ та в ц╕лому проект державного бюджету Укра╖ни на 2018 р╕к, доопрацьованого з урахуванням бюджетних висновк╕в та затвердженого урядом до другого читання 1 грудня. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, за ухвалення законопроекту «Про Державний бюджет Укра╖ни на 2018 р╕к» в ц╕лому з низкою поправок проголосували 273 депутати за необх╕дного м╕н╕муму в 226 голос╕в. Голова Верховно╖ Ради Андр╕й Паруб╕й наголосив, що закон прийнято з урахуванням озвучених п╕д стенограму поправок представниками ком╕тету Верховно╖ Ради з питань бюджету Серг╕╓м Мельником та Максимом Курячим, який п╕дсумував озвучен╕ в сес╕йн╕й зал╕ пропозиц╕╖ представник╕в Ком╕тету з питань нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони та ╕нших депутат╕в.
Кр╕м того, як зазначив Паруб╕й, законопроектом передбачено розгляд можливост╕ п╕двищення м╕н╕мально╖ зароб╕тно╖ плати до 4,2 тис. грн п╕сля першого кварталу. П╕дсумовуючи обговорення проекту, прем'╓р-м╕н╕стр Укра╖ни Володимир Гройсман п╕дкреслив, що 2018 р╕к ма╓ стати роком економ╕чного зростання та реальних зм╕н в соц╕альн╕й сфер╕. «В проект╕ бюджету передбачена норма про коригування м╕н╕мально╖ зароб╕тно╖ плат╕ в залежност╕ в╕д зростання нац╕онально╖ економ╕ки. Я спод╕ваюсь на те, що м╕н╕мальна зароб╕тна плата буде зб╕льшена. ╢ з цього питання звернення президента. Ми обговорювали це у фракц╕ях «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту», - сказав голова уряду. За його словами, питання щодо п╕двищення м╕н╕мально╖ зароб╕тно╖ плати до р╕вня 4,1 тис.-4,2 тис. грн розглядатиметься за результатами першого кварталу наступного року. Прийнятим державним бюджетом Укра╖ни на 2018 р╕к передбачено доходи у розм╕р╕ 913,6 млрд грн, витрати – 988,6 млрд грн, деф╕цит - 81,8 млрд грн, граничний обсяг державного та гарантованого державою боргу - 2,747 трлн грн. У процес╕ доопрацювання проекту держбюджету уряд пог╕ршив показник оч╕кувано╖ ╕нфляц╕╖ в наступному роц╕ до 9% з 7%, оч╕куваних ран╕ше, при цьому показник зростання економ╕ки залишився на колишньому р╕вн╕ в 3%.
Нагада╓мо, бюджетний ком╕тет Ради рекомендував парламенту ухвалити державний бюджет Укра╖ни на 2018 р╕к у другому читанн╕ й у ц╕лому з урахуванням ряду поправок ком╕тету та п╕сля прийняття зм╕н до Податкового ╕ Бюджетного кодекс╕в. В╕дпов╕дн╕ законопроекти - №6776-д про внесення зм╕н до Податкового кодексу щодо п╕двищення ставок ряду податк╕в та збор╕в ╕ №7116 про зм╕ни до Бюджетного кодексу – парламент прийняв 7 грудня.
Як пов╕домляв УН╤АН, ран╕ше Верховна Рада оприлюднила доопрацьований Каб╕нетом м╕н╕стр╕в до другого читання проект державного бюджету Укра╖ни на 2018 р╕к. Пор╕вняно з початковим вар╕антом, доходи держбюджету пропону╓ться зб╕льшити на 37 млрд грн, видатки - на 41 млрд грн, деф╕цит - на 3,9 млрд грн - до 81,8 млрд грн. В оновленому проект╕ пропону╓ться зб╕льшити субвенц╕╖ м╕сцевим бюджетам для оплати п╕льг ╕ субсид╕й населенню з оплати житлово-комунальних послуг на 15,9 млрд грн, на медицину ╕ соц╕альну допомогу населенню - на 5,9 ╕ 2 млрд грн в╕дпов╕дно. Також передбачено нову субвенц╕ю на розвиток рег╕он╕в у розм╕р╕ 5 млрд грн. Додатков╕ видатки пропону╓ться компенсувати за рахунок зб╕льшення надходжень в╕д прибутку ╕ див╕денд╕в держкомпан╕й на 13,9 млрд грн, податку на прибуток п╕дпри╓мств - на 9,5 млрд грн, плати за користування рад╕очастотним ресурсом - на 6,3 млрд грн, надходжень ПДВ ╕з ввезених в Укра╖ну товар╕в - на 2,2 млрд грн, вв╕зного мита - на 1,8 млрд грн, прибутку Нац╕онального банку до перерахування до бюджету - на 1,7 млрд грн. Кр╕м того, на в╕дм╕ну в╕д початкового вар╕анту, доопрацьований проект передбача╓ отримання 4,7 млрд грн в╕д конф╕скац╕╖ майна за р╕шеннями суд╕в за корупц╕йн╕ правопорушення.
https://economics.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 08.12.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19402

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков