Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2766)
З потоку життя (5885)
Душі криниця (3307)
Українці мої... (1427)
Резонанс (1445)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1625)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У С╤МФЕРОПОЛ╤ ПОПРИ ЗАБОРОНУ З╤БРАВСЯ М╤ТИНГ КРИМСЬКИХ ТАТАР
О 12 годин╕ учасники акц╕╖ вшанували пам'ять жертв депортац╕╖ хвилиною мовчання ╕ провели...


У МОСКВ╤ АРЕШТУВАЛИ ЕКС-«МЕРА» ЯЛТИ
Суд заарештував колишнього п╕дконтрольного Кремлю "мера" Ялти Андр╕я Ростенка за п╕дозрою у...


У КРИМУ ВИКРАЛИ ТА ПОБИЛИ ДЕЛЕГАТА КУРУЛТАЮ АСАНА ЕГ╤ЗА
Нараз╕ Асан Ег╕з перебува╓ у м╕ськ╕й л╕карн╕ С╕мферополя, де йому надають медичну допомогу.


ВАШИНГТОН НАПОЛЯГА╢: СЕНЦОВА МАЮТЬ ЗВ╤ЛЬНИТИ БЕЗ ЖОДНИХ УМОВ
Державний департамент США твердо сто╖ть на тому, що незаконно ув'язнений у Рос╕╖ укра╖нський...


САМОГУБСТВА В╤ЙСЬКОВИХ: ЧОМУ УКРА╥НА ВИПЕРЕДЖА╢ АКТИВНО ВОЮЮЧ╤ КРА╥НИ ЗА ЧАСТКОЮ СУ╥ЦИД╤В В ЗСУ?
Один випадок самогубства на чотирьох загиблих у бою — з такою сумною статистикою з╕ткнулася...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #24 за 16.06.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#24 за 16.06.2017
НИН╤ШНЯ СИТУАЦ╤Я В УКРА╥Н╤ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦ╤ОНАЛЬНИХ ПРОТЕСТ╤В

70% опитаних вважають, що ситуац╕я, яка склалася зараз в Укра╖н╕, може привести до масових загальнонац╕ональних протест╕в (таких як у 2004 чи 2013 роках). Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це йдеться в даних опитування соц╕олог╕чно╖ групи «Рейтинг». В той же час, 21% так не вважають, кожен десятий – не визначилися ╕з в╕дпов╕ддю. При цьому 47% особисто не п╕дтримують негайну орган╕зац╕ю загальнонац╕ональних протест╕в, 41% - п╕дтримують, 12% - не визначилися.
За даними опитування, майже 40% особисто взяли б участь у таких протестах, якщо б вони розпочалися найближчим часом, половина опитаних – не брали б участ╕, кожен десятий – не визначився. При цьому найб╕льше готов╕ брати участь в акц╕ях протесту жител╕ Заходу, а також виборц╕ Самопомоч╕, Радикально╖ парт╕╖ та парт╕╖ «За життя».
За даними досл╕дження, за останн╕й р╕к у б╕льш як 60% опитаних пог╕ршилося матер╕альне становище, у 30% воно не зм╕нилося, лише у 6% – покращилося, 2% – не визначилися з в╕дпов╕ддю. При цьому б╕льше н╕ж 60% опитаним не п╕д силу сплачувати рахунки за житлово-комунальн╕ послуги, 35% мають змогу ╖х оплачувати, ще 3% не визначилися. 97% опитаних в╕дчувають на соб╕ п╕двищення ц╕н на споживч╕ товари ╕ послуги у цьому роц╕.
За даними опитування, 65% респондент╕в вважають, що головною причиною нин╕шнього соц╕ально-економ╕чного стану ╓ непрофес╕онал╕зм та корупц╕я чинно╖ влади. У той же час, 54% вважають головною причиною во╓нн╕ д╕╖ на Сход╕, 31% - неспроможн╕сть Верховно╖ Ради ухвалювати потр╕бн╕ кра╖н╕ закони, 28% - непрофес╕онал╕зм та корупц╕ю попередньо╖ укра╖нсько╖ влади.
За даними опитування, якщо на Заход╕ кра╖ни основною причиною вважають во╓нн╕ д╕╖ на Сход╕ та непрофес╕онал╕зм ╕ корупц╕ю попередньо╖ влади, то на П╕вдн╕ та Сход╕ б╕льше в╕дзначають непрофес╕онал╕зм ╕ корупц╕ю чинно╖ влади, неспроможн╕сть Верховно╖ Ради ухвалювати потр╕бн╕ закони, в╕дсутн╕сть пол╕тичного компром╕су м╕ж опозиц╕╓ю та владою, проведення зовн╕шн╕ми силами спецоперац╕╖ з метою ослаблення Укра╖ни як економ╕чного конкурента та низьку п╕дтримку реформ населенням.
З тезою, що Укра╖на сьогодн╕ перебува╓ у стан╕ хаосу, погоджуються 85% опитаних (10% не погоджуються, 4% - не визначилися), у стан╕ розвалу – 75% погоджуються (17% не погоджуються, 7% - не визначилися), у стан╕ зм╕н – 44% погоджуються (50% не погоджуються, 7% - не визначилися), у стан╕ розвитку – 21% погоджуються (71% не погоджуються, 8% - не визначилися), консол╕дац╕╖ – 17% погоджуються (58% не погоджуються, чверть – не визначилися).

Б╤ЛЬШЕ ПОЛОВИНИ УКРА╥НЦ╤В П╤ДТРИМУЮТЬ ╤ДЕЮ ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОР╤В ВР ╤ ПРЕЗИДЕНТА

В той же час кожен 10-й з опитаних не визначився з в╕дпов╕ддю щодо ╕де╖ позачергових вибор╕в ВР та глави держави. В╕дпов╕даючи на запитання щодо можливого проведення парламентських вибор╕в найближчим часом, 13,2% учасник╕в соц╕олог╕чного досл╕дження з тих, хто ма╓ взяти участь у голосуванн╕ та визначився з вибором парт╕╖, готов╕ в╕ддати сво╖ голоси за парт╕ю «ВО «Батьк╕вщина». За «Блок Петра Порошенка «Сол╕дарн╕сть» готов╕ проголосувати 11,3%, за «Опозиц╕йний блок» - 10,4%, Радикальну парт╕ю - 8,9%, за парт╕ю «За життя» - 8,2%, «Громадянську позиц╕ю» готов╕ п╕дтримати 7,6%, «Самопом╕ч» - 7,1%, «Свободу» - 6,4%, «УКРОП», Аграрну парт╕ю ╕ «Народний контрол ь» - по 2,3%, «Рух нових сил» - 2,2%, Рейтинг ╕нших пол╕тичних сил становить менше 2%.
Також п╕д час опитування ставилось питання, що якби парт╕я, яку вони п╕дтримують, не брала участь у виборах, то серед тих, хто ма╓ нам╕р голосувати, 5,5% голосували б за «Батьк╕вщину», 3,8% - за «Самопом╕ч», за Радикальну парт╕ю ╕ «Свободу» - по 3,7%, «Громадянську позиц╕ю» - 3,5%, парт╕ю «За життя» - 3,3%, «Опозиц╕йний блок» та «БПП» - по 3,1%, «В╕дродження» - 2,1%. Про нам╕р не голосувати у такому раз╕ заявили 7,6% опитаних, 45% - не визначилися. 28,6% з тих, хто ма╓ нам╕р голосувати, за жодних обставин не проголосували б за «БПП», 15,5% - за «Опозиц╕йний блок», 7,3% - Радикальну парт╕ю, 6,5% - «Батьк╕вщину», 4% - «Народний фронт», 3,8% - «Свободу», 3,1% - «Нову державу» (л╕дер Петро Симоненко).

ПОРОШЕНКО VS ТИМОШЕНКО: СОЦГРУПА "РЕЙТИНГ" З'ЯСУВАЛА, ХТО Б ПЕРЕМ╤Г У ДРУГОМУ ТУР╤ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОР╤В

Якщо б у другий тур президентських вибор╕в вийшли Петро Порошенко та Юл╕я Тимошенко, то л╕дер парт╕╖ “Батьк╕вщина” перемогла б, оск╕льки ╖╖ п╕дтримали б 32%, а Порошенка — 24%. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це йдеться в даних опитування соц╕олог╕чно╖ групи “Рейтинг”. В той же час в так╕й ситуац╕╖ не братимуть участь 30% опитаних, а 14% - не визначилися.
В╕дпов╕даючи на запитання, кого б п╕дтримали п╕д час вибор╕в президента, якщо б вони в╕дбулися наступно╖ нед╕л╕, за Тимошенко готов╕ проголосувати 15,2% з тих, хто ма╓ нам╕р взяти участь у виборах та визначився з вподобаннями. За Порошенка проголосували б 11,6%, за Олега Ляшка та Юр╕я Бойка — по 8,5%, Вадима Раб╕новича — 7,8%, Анатол╕я Гриценка — 7,2%, Андр╕я Садового — 6,6%, Олега Тягнибока — 3,9%, Святослава Вакарчука — 3,8%, Дмитра Яроша — 2,5%, Володимира Гройсмана — 2,4%, а рейтинг ╕нших кандидат╕в менше 2%. В той же час не визначилися близько 20% опитаних.
Якби в другий тур вийшли Порошенко та Ляшко, то 27% п╕дтримали чинного президента, а 23% - л╕дера Радикально╖ парт╕╖. При цьому 17% - не визначилися з╕ сво╖м вибором, 29% - не виявили бажання голосувати в такому випадку. Якби в другий тур вийшли Порошенко та Бойко, то 28% п╕дтримали чинного президента, а 26% - л╕дера Опозиц╕йного блоку. При цьому 17% - не визначилися з╕ сво╖м вибором, 29% - не виявили бажання голосувати в такому випадку. Якби в другий тур вийшли Тимошенко та Садовий, то 31% п╕дтримали л╕дера “Батьк╕вщини”, а 23% - л╕дера “Самопомоч╕”. При цьому третина не прийшли б на вибори , 14% - не визначилися з╕ сво╖м вибором. Якби в другий тур вийшли Тимошенко та Ляшко, то 33% п╕дтримали л╕дера “Батьк╕вщини”, а 21% - л╕дера Радикально╖ парт╕╖. При цьому третина не прийшли на вибори, 13% - не визначилися. Якби в другий тур вийшли Тимошенко та Бойко, то 36% п╕дтримали л╕дера “Батьк╕вщини”, а 28% - л╕дера “Опоблоку”. 22% не брали б участ╕ в голосуванн╕, 14% - не визначилися з╕ сво╖м вибором. Якби в другий тур вийшли Порошенко та Садовий, то 23% п╕дтримали чинного президента, а 26% - л╕дера “Самопомоч╕”. При цьому 18% - не визначилися з╕ сво╖м вибором, а третина висловили небажання брати участь у ви борах. Якби в другий тур вийшли Порошенко та Раб╕нович, то 28% п╕дтримали чинного президента, а 24% - л╕дера парт╕╖ “За життя”. Третина не брали б участ╕ у голосуванн╕, 16% - не визначилися з╕ сво╖м вибором. Якби в другий тур вийшли Тимошенко та Раб╕нович, то 33% п╕дтримали л╕дера “Батьк╕вщини”, а 23% - л╕дера парт╕╖ “За життя”. 30% - не прийшли б на вибори, 17% - не визначилися з╕ сво╖м вибором.
Водночас заступник директора соц╕олог╕чно╖ групи “Рейтинг” Любомир Мис╕в наголосив, що 40-50% опитаних або не братимуть участь у змодельованих комб╕нац╕ях можливих учасник╕в другого туру президентських вибор╕в, або не визначилися.
Опитування проведено 19-25 травня, опитано 2 тис. респондент╕в шляхом особистого формал╕зованого ╕нтерв’ю. Помилка репрезентативност╕ досл╕дження не б╕льше 2,2%.
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #24 за 16.06.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18685

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков