Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2761)
З потоку життя (5872)
Душі криниця (3302)
Українці мої... (1427)
Резонанс (1444)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1623)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОЗДУМИ НА ТЕМАТ ДЕПОРТАЦ╤╥ ╤ НАШИХ КРИМСЬКИХ ПЕРСПЕКТИВ
Сьогодн╕, в день пам’ят╕ жертв депортац╕╖ 1944 року, ми згаду╓мо те пекло, у яке...


ВИКУВАТИ ГОЛКУ ДЛЯ КОЩ╤Я
перше, що ма╓мо зробити – це в╕дновити дов╕ру до влади.


ПРО ДУРНОГО ЯСЬКА, МИРШАВИХ КРИМСЬКИХ ОВЕЦЬ ╤ КРЕЙСЕР «УКРА╥НА»
Туп-туп, туп-туп, туп-туп – ╕де товариство. Дол╕ шука╓. Омр╕яно╖. Щастям в╕нчано╖. Тихою...


ХТО В╤ДСТОЮ╢ УКРА╥НСЬКИЙ КРИМ
А що ж моя влада? Спершу, застосувавши сумнов╕домий ще з Майдану лозунг «Стояти ╕ не...


НЕ МИНУЛО Й ДВОХ РОК╤В!
Тамарa Федор╕внa Соловей наприк╕нц╕ кв╕тня 2018 р. – нарешт╕! - отримала розрахунок ╕ свою...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #23 за 09.06.2017 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#23 за 09.06.2017
РЕЦЕПТ УСП╤ХУ ПУТ╤НА

ДУМКА

Нема╓ н╕чого дивного в результатах рос╕йсько╖ соц╕олог╕╖ (Л╓вада-Центр днями опубл╕кувала електоральний рейтинг можливих кандидат╕в у президенти РФ, де л╕дером ╓ Володимир Пут╕н, - УН╤АН), адже протягом останн╕х с╕мнадцяти рок╕в пропаганда в Рос╕йськ╕й Федерац╕╖ активно працю╓ над створенням позитивного ╕м╕джу Пут╕на — образу людини, якою в╕н насправд╕ н╕коли не був, людини, яко╖ н╕коли не ╕снувало. Вигадуються все нов╕ й нов╕ м╕фи, надаючи позитивних рис рос╕йському президентов╕. Ус╕ ╕нш╕ рос╕йськ╕ чиновники, депутати й пол╕тики виглядають лише як додаток, як м╕зансцена, на тл╕ яко╖ рос╕йський президент показу╓ свою велич ╕ ген╕альн╕сть. Все зроблено так, що вс╕ перемоги, як╕ здобува╓ Рос╕я — зовн╕шньопол╕тичн╕ та внутр╕шньопол╕тичн╕, стають здобутком самого Пут╕на, у тому числ╕, перемоги рос╕йських ол╕мп╕йц╕в ╕ захоплення Криму. Виявля╓ться, що саме в╕н усе задумав ╕ зд╕йснив. А вс╕ поразки подаються як насл╕док недолугих д╕й найближчого оточення: пол╕тик╕в, в╕йськових, розв╕дник╕в — кого завгодно.
Пут╕н — особа, яка вт╕лю╓ найкращ╕ риси для рос╕янина. В╕н — жорсткий, безпринципний, пост╕йно демонстру╓ свою рел╕г╕йн╕сть та потяг до церкви. В╕н пост╕йно працю╓ — майже н╕коли не побачиш Пут╕на на в╕дпочинку. ╤ цей образ активно культиву╓ться в Рос╕╖. Тому нема╓ н╕чого дивного в тому, що на тл╕ Пут╕на не з’явилося жодного конкурента йому, н╕кого, вищого за нього. Коли хтось намага╓ться дотягнутися до його образу чи рейтингу, в╕н завжди зак╕нчу╓ дуже погано. Останн╕й приклад — Серг╕й ╤ванов, колишн╕й секретар ради нац╕онально╖ безпеки РФ, колишн╕й м╕н╕стр оборони, який розглядався як один ╕з наступник╕в Пут╕на, але, коли стало зрозум╕ло, що його амб╕ц╕╖ перевищують те, що йому «в╕дписав» Пут╕н, його ╓диний син, спортсмен, неспод╕вано втопився на м╕лководд╕ в Дуба╖, ╕ п╕сля того з╕рка ╤ванова швидко закотилася. В ц╕й систем╕ можуть вижити т╕льки так╕ блазн╕ як Дм╕тр╕й Медвед╓в, чия доля — постити фоточки в Instagram, фотографувати iPhon-ом красоти Рос╕╖ ╕ тому под╕бне. Той, у кого нема╓ амб╕ц╕й та претенз╕й на президентське кр╕сло. В╕н просто буде сид╕ти на сво╖й посад╕. Але ╓ поб╕чний ефект: коли треба когось звинуватити в розкраданн╕ Рос╕╖, виклика╓ться н╕бито незалежний блогер Олекс╕й Навальний, якому рос╕йськ╕ спецслужби «зливають» всю ╕нформац╕ю на Медвед╓ва, включно з його листуванням. ╤ тод╕ Медвед╓в почина╓ в╕дпов╕дати за все.
Тож Пут╕н просто не допустить появи н╕якого конкурента. А вс╕ розмови про те, що Шойгу, Кадиров, чи Волод╕н можуть посунути Пут╕на, безп╕дставн╕ — цього не буде. Пут╕н — дов╕чний президент, в╕н не може п╕ти. В╕н прекрасно розум╕╓, що, враховуючи все, що в╕н зробив, у нього нема╓ сьогодн╕ можливост╕ в╕дступити. Тому ╓диний вих╕д для нього з посади президента — вих╕д у могилу. Але аж н╕як у в╕дставку. Зараз ми спостер╕га╓мо намагання створити конкурента Пут╕ну ╕ п╕двищити явку на виборах — як кандидата «розкручують» Олекс╕я Навального. Його допустять до вибор╕в, дозволять взяти в них участь, але т╕льки для того, щоб створити ╕люз╕ю — мовляв, з’явилася якась конкуренц╕я. Та насправд╕ серед самих рос╕ян нема╓ запиту на ╕ншого нац╕онального л╕дера, вождя — ╖х ц╕лком задовольня╓ Пут╕н. Для перес╕чного рос╕янина — це президент перемоги, як свого часу був Йосип Стал╕н. Коли Стал╕н помер у 1953 роц╕, життя самогубством пок╕нчили к╕лька сотень радянських громадян, як╕ не розум╕ли, як можна жити без цього керманича, адже в╕н, на ╖х переконання, був завжди…
Зараз в Рос╕╖ уже виросло ц╕ле покол╕ння молодих людей, як╕ народилися ╕ виросли за час╕в Пут╕на. Вони не знають, як було до нього, не знають, що був Горбачов, перебудова, часи гласност╕, Борис ╢льцин ╕ т.д. Для них завжди ╕снував т╕льки Пут╕н. Тому запит на нового л╕дера в Рос╕╖ не з’явиться.

Тарас БЕРЕЗОВЕЦЬ,
пол╕ттехнолог, директор компан╕╖ Berta Communications, сп╕взасновник Укра╖нського ╕нституту майбутнього
www.unian.ua

ПОНТЫ СО ДНА РЕКИ

Я понимаю, что такое грозная страна – это Россия.
У неё ядерное оружие, у неё членство в Совете безопасности с правом вето. У неё посольства по всему миру, шпионы в каждом посольстве, а ещё есть Лавров и Захарова. А ещё есть международный авторитет, идущий от советских времён. При проклятом пьянице Ельцине международный авторитет, конечно, слегка подупал. Но национальный лидер Путин восемнадцать лет неуклонно поднимал его. 
И поднял.
И вот сегодня стало известно что великая грозная Россия в ответ на то, что Черногория раскрыла российский заговор по свержению власти в своей стране и окончательно решила вступать в НАТО, так вот, эта самая грозная Россия, в ответ приняла решение… запретить въезд высшим должностным лицам Черногории – общим числом семьдесят человек. 
Ещё раз, чтобы вы всё тонко прочувствовали.
В ответ на то, что совершенно чужая страна(!), крохотная страна после попытки российского переворота(!) окончательно решила вступить в НАТО, Россия банит въезд её руководства!
Банит точно так, как банит французские сыры или тушки венгерских гусят.
Понимаете, что происходит? Из всего могучего арсенала воздействия на соседей, от швыряния на их голову атомной бомбы и введение зелёных человечков до экономической заинтересованности и привлекательности высокими стандартами демократии и уровня жизни, у России, в отношении крохотной Черногории осталось только одно жалкое и ничтожное средство – закрыть руководству въезд в благословенную Россию.
Конечно, мы уже слышим, как из Черногории доносится плач и вой несчастных забаненых, из-за того, что они не смогут постоять в очереди в мавзолей Ленина. 
Короче, последний довод «российских королей» — забанить соседнего премьера, как сырокопчёную французскую колбасу.
Знаете, это даже не «дно», о котором говорится в знаменитом афоризме Леца, это ниже этого дна.
Перед нами «руины Путина», который довёл страну до полной потери международного авторитета, до «радиоактивности», когда на «20-ке», никто не хочет сидеть с ним за одним столом.
Перед нами «позор Путина» — Макрон мочит RT и Sputnik, а президент лишь кривит губки и  скромно опускает взгляд.
Перед нами «дружба Путина» — это когда соседи с ужасом видят в каждом движении России грядущую агрессию и неуклонно увеличивают контингент НАТО на своей территории.
И в ответ на всё это осталось одно оружие, последнее средство сокрушительной победы над проклятым западным врагом – запретить врагу появляться на территории России, как запрещали въезд в Россию турецким помидоркам и польским яблочкам.
Со дна реки идут жалкие пузыри.
Господин Путин, а где российская дипломатия?
— Она утонула.

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ
«Эхо Москвы»
http://mvrwq3y.nvzwwltsou.cmle.ru/blog/ganapolsky/1991340-echo/

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #23 за 09.06.2017 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18656

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков