Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2491)
З потоку життя (5575)
Душі криниця (3163)
Українці мої... (1407)
Резонанс (1397)
Урок української (980)
"Білі плями" історії (1599)
Крим - наш дім (528)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (233)
Бути чи не бути? (69)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (829)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ПЕРЕЙДЕ НА «ЗИМОВИЙ» ЧАС 29 ЖОВТНЯ
Переведення годинник╕в регламенту╓ться постановою Кабм╕ну в╕д 13.05.96 № 509 про порядок...


У ПЕТЕРБУРЗ╤ ТА МОСКВ╤ ПРОЙШЛИ П╤КЕТИ НА П╤ДТРИМКУ КРИМСЬКИХ ТАТАР
Про це пов╕домля╓ться у фотозв╕тах про п╕кети на аккаунт╕ "Стратег╕я-18. Петербург на п╕дтримку...


В ОКУПОВАНИЙ КРИМ ХОТ╤ЛИ ВИВЕЗТИ СТАРОВИНН╤ КНИГИ
Як по╕нформували у ДПСУ, нараз╕ книги вилучено для проведення експертизи.


«СОБЧАК – ПРОТИ ВС╤Х». АЛЕ ЗА КОГО?
Нав╕що телеведуча каже, що йде на «президентськ╕ вибори»


«ВЛАДА» КРИМУ НАМАГА╢ТЬСЯ ВСТАНОВИТИ ОРГАН╤ЗАТОР╤В ОДИНОЧНИХ П╤КЕТ╤В
Актив╕ст╕в, як╕ протестують проти свав╕лля силовик╕в, почали викликати до пол╕ц╕╖.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 19.05.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#20 за 19.05.2017
ПЕРЕМОЖЦЕМ ╢ВРОБАЧЕННЯ-2017 СТАЛА ПОРТУГАЛ╤Я

Переможцем п╕сенного конкурсу "╢вробачення-2017" став представник Португал╕╖ Салвадор Собрал. Про це св╕дчать результати глядацького голосування та голосування член╕в нац╕ональних жур╕, оприлюднен╕ на гранд-ф╕нал╕ конкурсу, пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
Сальвадор Собрал ╕з глибокою п╕снею "Амар Pelos Dois" ("Для нас обох") перем╕г як за результатами голосуванн╕ жур╕, так ╕ голосування глядач╕в 42 кра╖н-учасниць цьогор╕чного ╢вробачення. Загалом в╕н набрав 758 бал╕в.
Друге м╕сце д╕сталося представнику Болгар╕╖ Кр╕ст╕ану Костову з п╕снею "Beautiful Mess", який отримав 615 бал╕в, на третьому - гурт SunStroke Project з Молдови з п╕снею "Hey Mamma", що мав 374 бали.
Укра╖нський гурт O.Torvald з п╕снею "Time" набрав лише 36 бал╕в ╕ пос╕в 24 м╕сце з 26 можливих. Це виявився найневдал╕ший виступ Укра╖ни на ╢вробаченн╕

В EBU КАЖУТЬ, ШО ПОРТУГАЛ╤Я ПОВЕРНУЛА МУЗИКУ НА ╢ВРОБАЧЕННЯ

Виконавчий продюсер ╢вропейсько╖ мовно╖ сп╕лки (EBU) Йон Ола Санд прив╕тав Сальвадора Собрала ╕ його команду з перемогою на ╢вробаченн╕-2017, зазначивши, що був вражений виступом сп╕вака. Про це в╕н сказав на прес-конференц╕╖, що в╕дбулася вноч╕ п╕сля гранд-ф╕налу ╢вробачення-2017 у Ки╓в╕.
"Я був дуже-дуже вражений вашим виступом. Ви знову принесли музику до конкурсу╢вробачення. ╤ це п╕дкупило як аудитор╕ю, так ╕ профес╕йне жур╕. Це була чудова перемога для чудово╖ п╕сн╕. ╤ ми дуже рад╕, що були частиною цього", - п╕дкреслив Йон Ола Санд.
В╕д ╕мен╕ EBU в╕н також подякував влад╕ Ки╓ва за проведення конкурсу ╕ висловив спод╕вання, що ╢вробачення 2018 року у Португал╕╖ матиме наст╕льки ж гарну п╕дтримку.
Йон Ола Санд прин╕с португальськ╕й команд╕ невеликий в╕тальний пакет документ╕в ╕з загальною ╕нформац╕╓ю про конкурс ╕ пооб╕цяв, що дуже скоро в ньому буде набагато б╕льше ╕нформац╕╖, адже в╕н збира╓ться при╖хати до Португал╕╖ вже за к╕лька тижн╕в.
"Це сес╕я, яку я проводжу кожного року, коли у нас ╓ новий переможець ╕ нова кра╖на. Це - початкова точка. Ми в╕дкрива╓мо новий розд╕л. ╤ в╕дсьогодн╕ я буду повн╕стю зосереджений на п╕дготовц╕ конкурсу 2018 року. ╤ EBU поклада╓ вс╕ ресурси, вс╕ сили нашо╖ команди на те, щоб вас п╕дтримати. Це буде виклик, але це буде щось, що зм╕цнить мережу сусп╕льного мовлення, це зм╕цнить нац╕ю ╕ м╕сто-господар конкурсу", - пооб╕цяв представник EBU.

СОБРАЛ СКАЗАВ, ЧИМ ЙОГО П╤СНЯ В╤ДР╤ЗНЯ╢ТЬСЯ В╤Д УСЬОГО, ЩО ЧУЛО ╢ВРОБАЧЕННЯ

Сальвадор Собрал, який уперше в ╕стор╕╖ ╢вробачення здобув перемогу для Португал╕╖, не вважа╓ себе нац╕ональним геро╓м ╕ не перейма╓ться к╕льк╕стю голос╕в. Про це в╕н заявив на прес-конференц╕╖, що в╕дбулася вноч╕ п╕сля гранд-ф╕налу ╢вробачення-2017.
"Я думаю, що справжн╕й герой - це Роналдо. Але це прекрасно (перемога - ред.). А якщо чесно, я просто хочу жити сво╖м звичним життям. Якби я думав про себе як про нац╕онального героя, це було б дуже дивно", - сказав виконавець.
В╕дпов╕даючи на запитання, чи думав в╕н колись про те, щоб засп╕вати англ╕йською, яка допомага╓ достукатися до ширшо╖ аудитор╕╖, Собрал в╕дпов╕в, що н╕коли не переймався голосуванням.
"Мене н╕коли не хвилювало голосування, ╕ я н╕коли не буду виконувати п╕сн╕ англ╕йською. Я просто хочу сп╕вати гарну п╕сню такою, якою вона ╓, португальською мовою. Я не переймаюся голосуванням", - п╕дкреслив в╕н.
Собрал також розпов╕в, чому його п╕сня дуже в╕др╕зня╓ться в╕д усього, що ран╕ше чули на ╢вробаченн╕.
"На сусп╕льному телебаченн╕ хот╕ли щось зм╕нити, хот╕ли запросити найкращих композитор╕в кра╖ни, щоб зробити щось ╕нше. ╤ вони запросили мою сестру, яка ╓ найкращим композитором. Вони сказали: або ти сама можеш виконати цю п╕сню, або ти можеш вибрати виконавця. ╤ це був я. Тож це було не так романтично - що от, вона написала цю п╕сню (спец╕ально для брата - ред.), н╕. ╤ для цього ╖й знадобилося чимало часу, тому що у не╖ дитина. Я думаю, що вона зробила цю чудову п╕сню в останн╕й момент. ╤ це дуже гарна п╕сня. Найкраща", - зазначив сп╕вак.
Сама ж Лу╖за Собрал так поясню╓ те, чому за цю п╕сню вся ╢вропа проголосувала: "Коли я думала про цю п╕сню, я думала, що людей привабить простота. Там багато речей комб╕нувалися. Його (виконавця - ред.) ╕нтерпретац╕я, звичайно. ╤нод╕ я думаю, що можу дати сво╓му братов╕ нав╕ть засп╕вати Happy Birthday - ╕ в╕н зробить це особливо. Також я думаю, що простота ц╕╓╖ п╕сн╕ була ключем (до розум╕ння ╢вропою - ред.). Це в╕др╕знялося в╕д усього, що було на конкурс╕. Все таке наповнене довкола багатьма сенсами, а ми подали щось дуже просте ╕ дуже спрямоване до серця. ╤ це спрацювало в 10 раз╕в сильн╕ше. Я думаю, що ця простота ╕ те, як в╕н дон╕с п╕сню, як в╕н ╖╖ в╕дчув, як зробив цей перформанс... Я бачила в його очах кожне слово, в╕н в╕дчував усе ╕ нав╕ть б╕льше в ц╕й п╕сн╕. ╤ в╕н зробив цю п╕сню особливою", - п╕дкреслила композитор.

ГОЛОСУВАННЯ ДОВЕЛО: НА ╢ВРОБАЧЕНН╤ ПЕРЕМОГЛИ НЕ СПЕЦЕФЕКТИ, А ПРОСТОТА ╤ Л╤РИКА

Хоч ╢вробачення-2017 вража╓ нов╕тн╕ми технолог╕ями, якими скористалися практично вс╕ учасники конкурсу, перемогу здобула проста ╕ л╕рична п╕сня "Amar Pelos Dois" у проникливому виконанн╕ Сальвадора Собрала.
Номер сп╕вака не вражав граф╕чними ╕ св╕тловими спецефектами, драйвовим бек-вокалом, а проте, за оц╕нками глядач╕в ╕ жур╕, виявився найкращим. ╤ цей факт окреслив тенденц╕ю - ╢вробачення потребу╓ зм╕н, повернення до мелод╕╖, до гармон╕╖, до душ╕ ╕ почутт╕в.
Про це сказав, отримуючи нагороду з рук переможниц╕ ╢вробачення-2016 укра╖нсько╖ сп╕вачки Джамали, сам Сальвадор Собрал. "Ми живемо у св╕т╕ музики фаст-фуду. Це перемога для музики... Музика - це не фе╓рверки, музика - це почуття", - п╕дкреслив сп╕вак.
А на прес-конференц╕╖, яка в╕дбулася п╕сля гранд-ф╕налу, в╕н зазначив, що хот╕в би, аби його музика ╕ подача ц╕╓╖ музики спонукали до зм╕н в контент╕ цього п╕сенного конкурсу: "Я спод╕ваюсь, що це принесе зм╕ни не т╕льки в контент, але в музику взагал╕ ╕ в поп-музику. Мен╕ хот╕лося б, щоб я м╕г принести цю зм╕ну. Це було б для мене найб╕льше задоволення".
Собрал зазначив, що його п╕сня - чудова, емоц╕йна, з л╕ричним меседжем - гармон╕╖.
Преса в╕дзнача╓, що 27-р╕чний Сальвадор Собрал - простий ╕ чутт╓вий виконавець, що в╕н ма╓ бездоганний контроль над голосом та особливий магнетизм, що його дебютний альбом "Excuse Me" вийшов минулого року.
В╕н вивчав психолог╕ю, але пристрасть до музики взяла гору. В╕н мешкав у США та Барселон╕, де навчався в престижному Taller де Musics. Там працював над к╕лькома ц╕кавими музичними проектами, брав участь в проект╕ Bosa Nova, а також писав музику для себе та орган╕зовував зухвал╕ виступи, черпаючи натхнення у Чета Бейкера. Саме тод╕ його музика ув╕брала в себе особливост╕ звучання Латинсько╖ Америки.
Португалець вирвався у л╕дери конкурсу п╕сля першого п╕вф╕налу ╢вробачення. А у ф╕нал╕ перем╕г з неймов╕рним результатом - з 758 балами. Вир╕шальний результат конкурсу став в╕домий п╕сля голосування профес╕йних нац╕ональних жур╕ та телеглядач╕в. Оц╕нки склали р╕вн╕ частини загального результату. Жур╕ оц╕нювали виступи конкурсант╕в п╕д час друго╖ генерально╖ репетиц╕╖ ф╕налу, ввечер╕ 12 травня, а глядач╕ голосували безпосередньо в н╕ч ф╕налу ╢вробачення-2017.
Португал╕╖ найб╕льшу к╕льк╕сть бал╕в, по 12, поставили глядач╕ 18 кра╖н. Укра╖нц╕ 12 бал╕в в╕ддали Б╕лорус╕, 10 - Португал╕╖, 8 - Угорщин╕.
У голосуванн╕ жур╕ Укра╖н╕ в╕ддали бали т╕льки три кра╖ни: Азербайджан - 7, ╤зра╖ль - 4, Болгар╕я - 1. В╕д жур╕ ╕нших кра╖н-учасник╕в ╢вробачення-2017 Укра╖на отримала по нулю. Бали Укра╖н╕ дали глядач╕ ╤тал╕╖ - 7, Чех╕╖ - 7, Груз╕╖ - 4, Португал╕╖ - 3, Польщ╕ - 2, Б╕лорус╕ - 1.
«Укр╕нформ»

ТИМ ЧАСОМ…
СУД В╤ДПУСТИВ П╤Д ОСОБИСТЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СЕДЮКА, ЯКИЙ ОГОЛИВ С╤ДНИЦ╤ У Ф╤НАЛ╤ ╢ВРОБАЧЕННЯ

В╕тал╕ю Седюку, який оголив с╕дниц╕ на ╢вробаченн╕, Дн╕провський суд Ки╓ва обрав запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ особистого зобов'язання. Таке р╕шення у понед╕лок оголосив суддя. Також суд поклав на п╕дозрюваного обов'язок з'являтися за викликом до орган╕в досудового сл╕дства, здати на збер╕гання документи на ви╖зд за кордон, пов╕домляти про зм╕ну м╕сця проживання тощо.
"Я поважаю закон, я можу "чудити" на сцен╕, але за сценою я слухняний. Старше покол╕ння мене критикувало, молодш╕ п╕дходили з╕ мною фотографуватися. Комусь я подобаюсь, комусь н╕, вс╕м подобатися не можу. Якщо я перев╕рю пошту, у мене буде там 200-300 запит╕в на ╕нтерв'ю, я можу дати двом каналам ╕ запропонувати, щоб мен╕ заплатили, ╕ вони заплатять. Але я за це грош╕ н╕коли не брав. Я на цьому не заробляю", - сказав у суд╕ Седюк, який чомусь те, чим в╕н займа╓ться, назива╓ «провокуючою журнал╕стикою». В╕н зазначив, що йому багато раз╕в пропонували зробити провокац╕╖ за грош╕, але в╕н в╕дмовлявся.
Як пов╕домляв УН╤АН, п╕д час виступу Джамали Седюк виб╕г на сцену ╕ оголив с╕дниц╕. Цю вит╕вку було показано в прямому еф╕р╕ ф╕налу ╢вробачення-2017. Охорона швидко зреагувала ╕ забрала Седюка з╕ сцени.
Як пов╕домив глава МВС Арсен Аваков, ч. 3 ст. 296 (хул╕ганство з обтяжуючими насл╕дками), за якою було затримано Седюка, передбача╓ покарання в╕д штрафу до 5 рок╕в позбавлення вол╕.
Ран╕ше Седюк на Тижн╕ моди в Париж╕ брався поц╕лувати с╕дниц╕ модел╕ К╕м Кардашьян, у Москв╕ на прем’╓р╕ к╕ноф╕льму "Люди в чорному-3" намагався поц╕лувати актора У╕лла См╕та, за що отримав в╕д нього по пиц╕. Що цей «пранкер» отрима╓ за свою чергову провокац╕ю – вир╕шить суд.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 19.05.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18561

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков