Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2687)
З потоку життя (5758)
Душі криниця (3246)
Українці мої... (1421)
Резонанс (1429)
Урок української (984)
"Білі плями" історії (1619)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ТА ПЕТЕРБУРЗ╤ ПРОЙШЛИ П╤КЕТИ НА П╤ДТРИМКУ КРИМСЬКИХ ТАТАР
Актив╕сти Санкт-Петербурга ╕ Москви об'╓дналися у безстрокову акц╕ю п╕д назвою "Стратег╕я-18" на...


ОКУПАЦ╤ЙНИЙ СУД С╤МФЕРОПОЛЯ РОЗГЛЯНЕ ДОДАТКОВ╤ ДОКАЗИ У СПРАВ╤ «26 ЛЮТОГО»
якщо суддя ╕ обвинувач будуть дотримуватися норм КПК, це най╕мов╕рн╕ше стане останн╕м зас╕данням...


АДВОКАТ ╢ВГЕН╤Я ЗАКРЕВСЬКА ПРО СПРАВИ МАЙДАНУ: ЯКЩО НЕ БУДЕ ПРАВОСУДДЯ – БУДЕ САМОСУД
Адвокат постраждалих у Революц╕╖ Г╕дност╕ розпов╕да╓ спецпроекту "Вибори вибори" про усп╕хи в...


РОС╤ЙСЬК╤ КЕРЛ╤НГ╤СТИ ПОВЕРНУТЬ ОЛ╤МП╤ЙСЬК╤ МЕДАЛ╤ ЧЕРЕЗ ДОП╤НГ-СКАНДАЛ
Про це пов╕домила прес-служба Федерац╕╖ керл╕нгу (ФКР) Рос╕╖


УКРА╥НЦ╤ ПРО ПОЛ╤ТИЧНУ СИТУАЦ╤Ю: НАПРУЖЕНА ╤ КРИТИЧНА
Зг╕дно з даними опитування, 33% респондент╕в оц╕нюють пол╕тичну ситуац╕ю в кра╖н╕ як критичну,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 19.05.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#20 за 19.05.2017
СУД ПЕРЕН╤С ЗАС╤ДАННЯ У СПРАВ╤ ПРО ДЕРЖЗРАДУ ЯНУКОВИЧА НА 29 ТРАВНЯ

Оболонський районний суд Ки╓ва на 29 травня перен╕с п╕дготовче зас╕дання у крим╕нальному провадженн╕ про вчинення екс-президентом В╕ктором Януковичем державно╖ зради. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, таким чином суд задовольнив клопотання адвокат╕в Януковича про необх╕дн╕сть надати ╖м час для ознайомлення з╕ 717 аркушами додатк╕в до клопотання, наданих суду стороною обвинувачення п╕сля його оголошення про призначення у справ╕ Януковича спец╕ального судового зас╕дання для розгляду справи по сут╕. “Для забезпечення змагальност╕ стор╕н суд ухвалив р╕шення про задоволення клопотання сторони захисту. В справ╕ оголошу╓ться перерва до 10.00 29 травня”, - зазнача╓ться в ухвал╕ суду. Кр╕м того, суд зобов’язав захисник╕в Януковича на наступному зас╕данн╕ п╕дготуватися та визначити свою думку щодо можливост╕ чи неможливост╕ призначення спец╕ального судового зас╕дання, а також щодо можливост╕ чи неможливост╕ проведення судових зас╕дань або за участю суду присяжних, або за участю трьох профес╕йних судд╕в.
Як пов╕домляв УН╤АН, Янукович обвинувачу╓ться у вчиненн╕ державно╖ зради, пособництв╕ представникам влади РФ, в умисних д╕ях, вчинених з метою зм╕ни меж територ╕╖ та державного кордону Укра╖ни, в порушення порядку, встановленого Конституц╕╓ю, веденн╕ агресивно╖ в╕йни, тобто злочинах, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Крим╕нального кодексу Укра╖ни. Сьогодн╕ в Оболонському райсуд╕ Ки╓ва п╕д час п╕дготовчого зас╕дання прокурор Руслан Кравченко заявив, що прокуратура просить суд призначити розгляд по сут╕ справи проти екс-президента у форм╕ спец╕ального судового зас╕дання.

РАДА В╤ДМОВИЛАСЯ ЗВЕРТАТИСЯ ДО РНБО ЩОДО САНКЦ╤Й ПРОТИ ЯНУКОВИЧА ╤ Ко

Верховна Рада Укра╖ни не п╕дтримала р╕шення про звернення до Ради нац╕онально╖ безпеки та оборони щодо введення персональних санкц╕й проти оточення екс-президента В╕ктора Януковича. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, за проект постанови «Про заходи захисту нац╕ональних ╕нтерес╕в, нац╕онально╖ безпеки, суверен╕тету ╕ територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, протид╕╖ терористичн╕й д╕яльност╕» (№ 5350) проголосували лише 202 народних депутати. Не голосували у повному склад╕ фракц╕я «Опозиц╕йний блок», група «Воля народу» та група «В╕дродження».
╤з фракц╕й «Блок Петра Порошенка» та «Народний фронт» «за» проголосували лише 65 народних депутат╕в. Також парламент не п╕дтримав пропозиц╕╖ голови Верховно╖ Ради Андр╕я Паруб╕я повернутися до розгляду даного питання. За це проголосували лише 214 народних депутат╕в. Паруб╕й наголосив, що не розум╕╓, як укра╖нський парламент може не п╕дтримувати р╕шення про необх╕дн╕сть введення персональних санкц╕й проти оточення Януковича. Проектом постанови пропонувалося схвалити та внести на розгляд РНБО пропозиц╕╖ щодо застосування персональних санкц╕й за створення реальних та/або потенц╕йних загроз нац╕ональним ╕нтересам, нац╕ональн╕й безпец╕, суверен╕тету ╕ територ╕альн╕й ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, сприяння терористичн╕й д╕яльност╕. Передбачалося, що п╕сля набрання чинност╕ р╕шенням РНБО щодо санкц╕й М╕н╕стерство закордонних справ ма╓ по╕нформувати компетентн╕ органи ╢вропейського Союзу, Сполучених Штат╕в Америки та ╕нших держав з метою розгляду ними питання про запровадження аналог╕чних санкц╕й. Пропонувалося Рад╕ нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони Укра╖ни розробити порядок забезпечення застосування спец╕альних економ╕чних та ╕нших обмежувальних заход╕в (санкц╕й). Тобто, до проекту постанови було додано список ╕з 21 особи з оточення екс-президента, зокрема В╕ктор Янукович, В╕тал╕й Захарченко, В╕ктор Пшонка, Олександр Янукович, Микола Присяжнюк, Андр╕й Клю╓в, Артем Пшонка, Серг╕й Клю╓в, Микола Азаров, Серг╕й Курченко, Дмитро Табачник, Серг╕й Арбузов, Юр╕й ╤ванющенко, Олександр Клименко, Едуард Ставицький, Дмитро Ф╕рташ, Олекс╕й Азаров, Ра╖са Богатирьова.

СЛ╤ДОМ ЗА ЯНУКОВИЧЕМ ╤НТЕРПОЛ ЗНЯВ З М╤ЖНАРОДНОГО РОЗШУКУ АРБУЗОВА

╤нтерпол припинив м╕жнародний розшук екс-голови Нац╕онального банку Укра╖ни, колишнього першого в╕це-прем'╓р-м╕н╕стра Серг╕я Арбузова, в╕дновивши його право на в╕льне пересування. Про це УН╤АН пов╕домили у прес-служб╕ Арбузова з посиланням на його адвокат╕в.
«╤нтерпол припинив м╕жнародний розшук нашого кл╕╓нта, що означа╓ в╕дновлення права Серг╕я Арбузова на в╕льне пересування. Незважаючи на вс╕ спроби Генерально╖ прокуратури Укра╖ни спотворити факти ╕ представити бажане за д╕йсне, ╤нтерпол почув наш╕ аргументи ╕ припинив розшук», - заявили захисники Арбузова Серг╕й Ковальов та ╢вген Пелихос.
Арбузов був оголошений в розшук ╤нтерполу в 2014 роц╕. Як пов╕домляв УН╤АН, М╕жнародна орган╕зац╕я крим╕нально╖ пол╕ц╕╖ (╤нтерпол) зняла з розшуку колишнього президента Укра╖ни В╕ктора Януковича та його сина Олександра, а також Серг╕я Клю╓ва. У Генпрокуратур╕ наголосили, що прийняття такого р╕шення мотивоване недол╕ками укра╖нського законодавства щодо обрання запоб╕жного заходу стосовно розшукуваних ос╕б та статусу п╕дозрюваного.
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 19.05.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18544

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков