Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2963)
З потоку життя (6158)
Душі криниця (3392)
Українці мої... (1447)
Резонанс (1469)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1653)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
Оксана Бас-Кононенко, мовознавець: ЯКЩО ЛЮДИ СВОЮ МОВУ НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ, ТО ПРИЙДЕ ╤НША МОВА, А ЗНАЧИТЬ - ╤НША КРА╥НА
М╕н╕стерство ╕нформац╕йно╖ пол╕тики Укра╖ни презентувало нову програму "Укра╖нська – це...


«ЯКЩО У ВАС ╢ ХОЧ КРАПЛЯ ПАТР╤ОТИЗМУ ╤ КУЛЬТУРИ…»
кримчанин, укра╖нець ╤ван Лук'янович Лавтар не зда╓ться ╕ турбу╓ чиновницьку ки╖вську...


Остап К╤НДРАЧУК, ялтинський кобзар – на Майдан╕ Незалежност╕ у Ки╓в╕: КОЛИ СУСП╤ЛЬСТВО МОВЧИТЬ, ГОВОРЯТЬ КОБЗАР╤... ╤ Д╤ТИ
Сьогодн╕ призовий фонд Всеукра╖нського л╕тературного конкурсу «Ми - д╕ти тво╖,...


ЯК ЗРОС╤ЙЩУВАЛИ УКРА╥НСЬКИЙ НАРОД
Чи про це не знали в Ки╓в╕? А якщо знали, то чому не реагували?


ЗА «КРИМСЬКУ СВ╤ТЛИЦЮ» В КРИМУ!
Щиро дяку╓мо колегам-письменникам, журнал╕стам, ус╕м нашим читачам, хто вже в╕дгукнувся на наш...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 28.04.2017 > Тема "Урок української"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#17 за 28.04.2017
«ВАША П╤ДТРИМКА Д╤ТЕЙ СЬОГОДН╤ - ЦЕ ПОТУЖНА ╤НВЕСТИЦ╤Я В КВ╤ТУЧЕ МАЙБУТН╢ УКРА╥НСЬКО╥ ЗЕМЛ╤!»

Деяк╕ з цих в╕дгук╕в переможц╕в л╕тературного конкурсу «Ми – д╕ти тво╖, Укра╖но!» ╕м. Д. Кононенка з╕ словами вдячност╕ орган╕заторам та людям, як╕ нас п╕дтримали, вже були оприлюднен╕. Але давайте ще раз подяку╓мо тим, завдяки кому конкурс в╕дбувся!
***
Мирослава ТЕРЕЩЕНКО:
«Хот╕лося б сказати щире дякую вс╕м тих, хто не був байдужим до д╕тей, хто зверта╓ увагу на проблеми п╕дл╕тк╕в ╕ вс╕ляко ╖х п╕дтриму╓.
Я обожнюю "Кримську св╕тлицю" ╕ конкурс "Ми - д╕ти тво╖, Укра╖но!". Беру участь вже вдруге ╕ рад╕ю, адже маю змогу посп╕лкуватися з однодумцями, знайти друз╕в. 
Мо╖ твори оц╕нюють т╕, хто д╕йсно зна╓ться в л╕тератур╕. Це св╕дчить про те, що я пишу не марно. Все почина╓ться з маленьких досягнень, ╕ ц╕ перемоги дають мен╕ в╕ру в майбутн╓: я виросту ╕ зможу зм╕нити дол╕ д╕тей, теж буду допомагати ╖м знайти себе в цьому св╕т╕, як це роблять орган╕затори конкурсу "Ми - д╕ти тво╖, Укра╖но!" ╕ спонсори.
Особливо хочеться подякувати людин╕, яка зробила можливим проведення нагородження переможц╕в в столиц╕ нашо╖ р╕дно╖ Укра╖ни. Це ╤ван Бернацький. В╕н, на жаль, залишив Батьк╕вщину, але не забув про не╖. П╕клу╓ться про нове покол╕ння ╕ фактично п╕дн╕ма╓ його. Внесок у конкурс ╓ значним, ╕ для нас, д╕тей, це заохочення ╓ стимулом до того, щоб рости, удосконалюватись ╕ йти до вершин, поставивши соб╕ ч╕тку мету. 
Моя ц╕ль - це зм╕ни на краще як особисто себе, так ╕ оточення. Мр╕ю бути журнал╕стом ╕ словом докор╕нно перебудовувати св╕дом╕сть людини так, щоб не було н╕яко╖ агрес╕╖ ╕ в╕йни, як це в╕дбува╓ться зараз. Натом╕сть хочеться, аби вс╕ громадяни були патр╕отами сво╓╖ держави ╕ не нищили власну незалежн╕сть, об'╓днувались ╕ закладали нов╕ думки на противагу стереотипам. Ми зможемо обернути Землю на 360° - в ╓дност╕ сила.
╤ван Бернацький надав нам вс╕м можлив╕сть пов╕рити в себе, а це дуже важливо для творчих д╕тей.
Знаю, що в╕н теж пов'язаний з творч╕стю. ╤ван Бернацький - актор ╕ ма╓ власний театр в США. В абсолютно чуж╕й кра╖н╕ в╕н зум╕в створити частинку Укра╖ни. Це надиха╓! ╤ читаючи про таку людину, розум╕╓ш: все можливо, якщо розвивати св╕й талант ╕ не стояти на м╕сц╕. 
╤ в майбутньому я обов'язково в╕дв╕даю укра╖нський драматичний театр ╤вана Бернацького!
А зараз хочу подякувати вс╕м тим, хто допом╕г сформувати призовий фонд. Ви робите це не даремно - ви форму╓те майбутн╓ Укра╖ни. Дякую!»
***
«Я, ╤лона КОТОВЩИК та вся моя родина висловлю╓мо орган╕заторам, а окремо – пану ╤вану Бернацькому свою щиру вдячн╕сть! А також вс╕м ╕ншим людям, як╕ не стояли осторонь ц╕╓╖ важливо╖ справи. Хтось гривню, хтось тисячу гривень - ╕ вже з╕бралася якась певна сума для розвитку талановито╖ молод╕. ╤ мова нав╕ть не про те, "хто ╕ ск╕льки", а головне - "хто ск╕льки зм╕г". Адже для одн╕╓╖ родини 100 гривень - це чимала сума, а для ╕ншо╖ ╕ десять тисяч - др╕бниця. Особисто ми з мамою дек╕лька раз╕в перераховували невеличк╕ суми кошт╕в. Як то кажуть, чим багат╕... Те, що я потрапила до гурту переможц╕в, справи не м╕ня╓. Перераховували кошти для сп╕льно╖ справи. Потр╕бно╖ ╕ благородно╖. П╕дтримуючи укра╖нську мову - п╕дтриму╓ш розкв╕т укра╖нсько╖ держави. П╕дтримуючи укра╖нську молодь - п╕дтриму╓ш майбутн╓ кра╖ни та ╖╖ розкв╕т в культурному сенс╕. А культурна, кв╕туча держава - це сильна ╕ усп╕шна держава. Отже, шановний пане ╤ване, Ваша п╕дтримка д╕тей сьогодн╕ - це потужна ╕нвестиц╕я в кв╕туче майбутн╓ Укра╖нсько╖  земл╕! А отже, все просто: Ваш вчинок - це справжн╕й подвиг! Наголошую ще раз: справа не в тому, що саме я потрапила до гурту переможц╕в, пов╕рте, нав╕ть я в сво╖ 13 рок╕в особисто знаю дуже багато талановитих, вартих уваги особистостей, як╕ чомусь вагаються, не розкривають сво╖ таланти ╕ часто саме через те, що не мають п╕дтримки, в першу чергу матер╕ально╖, а отже, впевненост╕... На жаль, ми живемо в матер╕альному св╕т╕, де матер╕альне ╕ духовне крокують поряд...
З повагою – ╤лона, Паша (брат ╤лони), мама Наталя»
***
Анастас╕я БАСЮК:
«Я дуже вдячна вам, пане Бернацький, адже ви дивовижна та надзвичайно талановита людина. Незважаючи на вс╕ обставини, на в╕ддален╕сть в╕д Батьк╕вщини, ви продовжу╓те свою укра╖нську мистецьку д╕яльн╕сть ╕ ще й п╕дтриму╓те нас в Укра╖н╕. Бажаю Вам творчо╖ наснаги та м╕цного здоров'я!»
***
Ангел╕на БОБИЛЬОВА:
«Дорогий пане ╤ване, дякую за Вашу п╕дтримку ц╕╓╖ чудово╖ ╕н╕ц╕ативи щодо об'╓днання Укра╖ни! Спасиб╕, що с╕╓те добро й св╕тло в молодих спраглих до мистецтва душах! Ви - спражн╕й Укра╖нець, який п╕дтриму╓ ╕дею просв╕тництва й донесення ╖╖ до мас! Ви в╕дродили мене з╕ сну навесн╕! Напередодн╕ Великодня бажаю вам в╕ри й щастя, а також благословень Спасителя! ДЯКУЮ!!!»
***
Анна ВАРАКУТА:
«Дорогий ╤ване Бернацький! Я дуже вдячна Вам за те, що п╕дтриму╓те таких юних письменник╕в, як я. Якби ви не Ваша допомога, то я, як ╕ решта талановитих д╕тей, не мали б змоги по╖хати до Ки╓ва на церемон╕ю нагородження. А для мене, як, мабуть, ╕ для вс╕х ╕нших учасник╕в, це ╓ дуже важливою под╕╓ю, яко╖ я чекаю з нетерп╕нням. Адже це означа╓,  що те, що ти пишеш – комусь ц╕каво, комусь потр╕бно. Я дуже рада, що ╓ так╕ небайдуж╕ люди, як╕ допомагають розвиватися юному таланту ╕ б╕льш за все прагнуть направити наш потенц╕ал у потр╕бне русло. Завдяки Вам укра╖нських письменник╕в стане б╕льше. Адже хтось ╕з нас обов'язково пов'яже свою долю з письменництвом та буде прославляти нашу р╕дну Укра╖ну!
***
Денис КРАХМАЛЬОВ:
«Висловлюю велику подяку пану Бернацькому! Я впевнений, що так╕ конкурси в╕дкривають справжн╕ таланти Укра╖ни. Дякую!»
***
Катерина ГЕТАЛО:
«Щиро здивована та вдячна жур╕ та орган╕заторам (сказати по правд╕, кожного дня чекала вашого листа). Окрему подяку висловлюю ╤вану Бернацькому. ╤ хай, як нас бере горд╕сть за земляка, працюючого в Америц╕, так ╕ його окрилю╓ рад╕сть за нас, укра╖нц╕в, майбутн╓ п╕дростаюче покол╕ння. Цей конкурсу – для д╕тей це велик╕ перспективи (кажу як людина, яка часто в╕дстою╓ сво╓ Я, але в глушин╕ це
зробити важко). До того ж, Крим — це мо╓ дитинство, яке Рос╕я анексувала. В╕дтод╕ й доросл╕шаю. Ще раз дякую!»
***
Роман БАБ╤Й:
«Щиро дякую пану ╤вану Бернацькому за п╕дтримку конкурсу "Ми - д╕ти тво╖, Укра╖но!" Згадую минулор╕чний конкурс, театр на Подол╕, усм╕хнених учасник╕в та орган╕затор╕в. Все це прекрасне д╕йство постало перед╕ мною завдяки ентуз╕азму небайдужих людей, як╕ долучилися до формування призового фонду, адже так важливо творити прекрасне свято Укра╖нського Слова у час, коли все р╕дне перебува╓ у занепад╕. Рад╕ю, усв╕домлюючи, що матиму змогу бути присутн╕м на церемон╕╖ нагородження ╕ цього року. ╤ знову хочу згадати про доброд╕я ╤вана Бернацького та вс╕х доброд╕╖в, що долучилися до ц╕╓╖ справи. Наша Укра╖на не живе по ╕нерц╕╖, вона трима╓ться на таких меценатах та ентуз╕астах, як Ви. ╤ще раз красно дякую!»
***
Д╕ана АХМЕТОВА:
«Коли я пишу, то не думаю про те, чи побачить св╕т мо╖ дописи. Це ста╓ на другий план. Головне - писати, висловитись, вилити думки. Коли робота отриму╓ читача (найчаст╕ше - це мама та вчитель-наставник) та схвальн╕
в╕дгуки, то це приносить задоволення. Коли ж ти отриму╓ш можлив╕сть представити роботу на Всеукра╖нському р╕вн╕, коли в╕дчува╓ш
п╕дтримку  широкого загалу, то це оц╕нити неможливо. Молодь потребу╓ п╕дтримки, талановита - удв╕ч╕ б╕льше. Мова не т╕льки про ф╕нансову сторону, швидше - про моральну.
Завдяки таким добрим людям, як ╤ван Бернацький, у мене та ╕нших ф╕нал╕ст╕в конкурсу "Ми - д╕ти тво╖, Укра╖но!" з'явилась
можлив╕сть потрапити на урочисту под╕ю - церемон╕ю нагородження. Уже вдруге я п╕дн╕мусь на сцену Театру на Подол╕, порину в атмосферу свята, творчост╕ та радост╕. Це було б неможливим без ф╕нансово╖ допомоги
благод╕йник╕в.  Щиро дякую вс╕м, хто не залишився осторонь та допом╕г нам, ф╕нал╕стам, побачити все на власн╕ оч╕! Дякую за Вашу в╕ру у нас та п╕дтримку творчо╖ молод╕!
***
«Хочеться в╕д ус╕х вихованц╕в Кам'янсько╖ дитячо╖ л╕тературно╖ студ╕╖ ╕м. Данила Кононенка подякувати п. ╤вану Бернацькому за небайдуж╕сть, за те, що перебуваючи далеко в╕д р╕дно╖ земл╕, в╕н залиша╓ться Укра╖нцем. Наснаги Вам у житт╕ та у творчост╕, любов╕, добра ╕ миру!!!»
З повагою - Там╕ла ЧУПАК, кер╕вник л╕тстуд╕╖
***
Розпов╕д╕ про те, як проходив цьогор╕чний ф╕нал конкурсу «Ми – д╕ти тво╖, Укра╖но!» ╕м. Д. Кононенка, можна почитати, почути, побачити за посиланнями:
https://www.youtube.com/watch?v=QdJKbMg7R34
http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=1609921
http://uacrisis.org/ua/55328-dityachij-literaturnij-konkurs-mi-diti-tvoyi-ukrayino
http://qha.com.ua/ua/kultura-mistetstvo/viina-mir-ukraina-ta-krim-ochima-shkolyariv/17154/
http://www.hvilya.com/news/svitlicja_v_zastinkakh_izbi/2017-04-24-9562
http://fakty.ua/234656-intelligenciya-kryma-na-svoj-strah-i-risk-vozrodila-detskij-literaturnyj-konkurs-mi-d-ti-tvo-ukra-no
https://www.youtube.com/watch?v=3A51j7F_1Mc
https://www.youtube.com/watch?v=zQkE9bXponY
http://www.5.ua/suspilstvo/bryfinh-pro-pidsumky-vseukrainskoho-literaturnoho-konkursu-orhanizovanoho-v-okupovanomu-krymu-transliatsiia-143436.html
https://ua.krymr.com/a/news/28435240.html
http://fex.net/#!507652043904
https://www.youtube.com/watch?v=h0RPszRJdBo

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 28.04.2017 > Тема "Урок української"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18450

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков