Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2710)
З потоку життя (5783)
Душі криниця (3257)
Українці мої... (1423)
Резонанс (1432)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1620)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЧИ САМОГУБЦ╤ РОС╤ЯНИ?
Рос╕я «стр╕мко летить у чорну д╕рку». ╥╖ самогубство – тихе, без’ядерне,...


УРЯД КАНАДИ НАДАВ $1,45 М╤ЛЬЙОНА ОСВ╤ТНЬОМУ ПРОЕКТУ ПРО ГОЛОДОМОР
Проект, заснований у 2015 роц╕ Канадсько-укра╖нською фундац╕╓ю за ф╕нансового сприяння уряду...


УКРА╥НСЬКИМ ЗБ╤РНИМ ЗАБОРОНИЛИ БРАТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ В РОС╤╥
Про це м╕н╕стр молод╕ та спорту Жданов пов╕домив у Facebook, оприлюднивши фото документа.


РОС╤ЙСЬКА ОПОЗИЦ╤Я ПРЕДСТАВИЛА ДОПОВ╤ДЬ "ПУТ╤Н. П╤ДСУМКИ. 2018"
Автори допов╕д╕ заявляють, що за останн╕ 18 рок╕в Рос╕я опинилася в стан╕ глибоко╖ кризи, а...


«КРИМ - ЦЕ УКРА╥НА»: ДЕРЖДЕП НАГАДАВ ПУТ╤НУ, КОМУ НАЛЕЖИТЬ П╤ВОСТР╤В
президент Пут╕н знову п╕дтвердив помилков╕ претенз╕╖ Рос╕╖ на укра╖нську територ╕ю
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 31.03.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#13 за 31.03.2017
ЗАТРИМАЛИ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО АКТИВ╤СТА

У Криму затримали кримськотатарського актив╕ста Беляла Ад╕лова. Про це на сво╖й стор╕нц╕ у Facebook пов╕домив кримський адвокат Ем╕ль Курбед╕нов.
«Зухвале викрадення кримського татарина Ад╕лова Беляла людьми в масках б╕ля Верховного суду Криму! Н╕хто з нападник╕в не представився, вели себе зухвало. ╢ очевидц╕ й начебто хтось встиг зняти на в╕део. ╤нформац╕я перев╕ря╓ться. Ад╕лов, громадський актив╕ст, прийшов як слухач на судов╕ зас╕дання. В╕н був присутн╕й разом з ╕ншими громадськими актив╕стами при обшуках, як╕ проходили ран╕ше в передм╕ст╕ С╕мферополя!», - написав в╕н. Курбед╕нов також пов╕домив, що п╕сля затримання Ад╕лова в╕дправили до сл╕дчого ком╕тету ╕ «йому закидають ст. 318 КК РФ - застосування насильства або погрози стосовно представника влади». П╕зн╕ше Курбед╕нов пов╕домив, що «силовики намагаються чинити тиск ╕ на тих, хто пов╕домив про викрадення Ад╕лова». «Зняти в╕дбитки пальц╕в, провести огляд телефонних контакт╕в тощо. Мабуть, щоб б╕льше н╕хто не надумав пов╕домляти про злочин!»
www.unian.ua

«СПРАВА Х╤ЗБ УТ-ТАХР╤Р»: С╤МФЕРОПОЛЬСЬКУ П'ЯТ╤РКУ ЗАЛИШИЛИ В С╤ЗО

29 березня п╕дконтрольний окупантам Верховний суд Криму в╕дхилив апеляц╕╖ п'ятьох ф╕гурант╕в с╕мферопольсько╖ "справи Х╕зб ут-Тахр╕р" на продовження ╖м утримання в С╤ЗО до 11 червня. Про це QirimInfo розпов╕в адвокат Уза╕ра Абдулла╓ва Серг╕й Легостов.
В╕н вважа╓, що суд неналежним чином п╕дготував справу до апеляц╕йного розгляду. Обвинуваченим ╕ ╖х захисникам апеляц╕йн╕ скарги були вручен╕ т╕льки 27 березня.
Також Легостов зазначив в╕дсутн╕сть адвоката Семедля╓ва, п╕дзахисний якого наполягав на присутност╕ свого адвоката, так як закон передбача╓ 5-денний терм╕н оч╕кування захисника.
"Я вважаю, це порушу╓ конвенц╕йне право його п╕дзахисного захищати себе за допомогою обраного ним захисника", – зазначив Легостов.
Кр╕м того адвокат зазначив, що суд не бере до уваги наявн╕сть д╕тей ╕ с╕мейне положення обвинувачених.
Нагада╓мо, 7 березня п╕дконтрольний окупантам Ки╖вський райсуд С╕мферополя продовжив на три м╕сяц╕ до 11 червня арешт п'ятьом ф╕гурантам "справи Х╕зб ут-Тахр╕р" Ем╕лю Джемаденову, Уза╖ру Абдула╓ву, Теймуру Абдула╓ву, Айдеру Салед╕нову ╕ Рустему ╤смайлову.
http://www.pravda.com.ua

ЩЕ ОДИН СВ╤ДОК НЕ П╤ДТВЕРДИВ ПРОВИНУ ЧИЙГОЗА

П╕дконтрольний Кремлю Верховний суд Криму п╕д час 97-го зас╕дання у "справ╕ Ахтема Чийгоза" допитав св╕дка захисту Назима Меметова.
Про це пов╕домив у Facebook адвокат Микола Полозов.
За його словами, Меметов пов╕домив суду, що 26 лютого 2014 року при╖хав на масовий зах╕д б╕ля Верховно╖ Ради Криму, щоб "сво╓ю присутн╕стю висловити громадянську позиц╕ю". Там в╕н побачив два м╕тинги - один проукра╖нський, на п╕дтримку територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, другий пророс╕йський, з сепаратистськими гаслами.
На запитання судд╕ про д╕╖ на м╕тингу заступника голови Меджл╕су Ахтема Чийгоза св╕док сказав, що бачив його к╕лька раз╕в протягом дня – коли той давав ╕нтерв'ю журнал╕стам, пот╕м стояв серед м╕тингувальник╕в, розмовляв з Енвером Арпатли. Однак, за словами Меметова, в╕н не бачив, щоб Чийгоз давав як╕сь команди ╕ накази м╕тингувальникам або показував ╖м як╕сь жести.
"Св╕док точно не знав, хто ╓ орган╕затором проукра╖нського м╕тингу, проте п╕сля обрання нового складу Меджл╕су в рег╕он св╕дка при╖жджали Рефат Чубаров ╕ Заур Смирнов. На зборах св╕док д╕знався, що обов'язки щодо зв'язк╕в з рег╕ональними меджл╕сами ╕ орган╕зац╕╖ масових заход╕в були покладен╕ на заступника голови Меджл╕су Заура Смирнова", - розпов╕в Полозов.
Також, за його словами, Меметов пов╕домив на зас╕данн╕, що пророс╕йськ╕ м╕тингувальники провокували проукра╖нських "непристойними жестами ╕ образами", в якийсь момент в б╕к проукра╖нських м╕тингувальник╕в полет╕ли пластиков╕ пляшки.
За ╕нформац╕╓ю адвоката, на сус╕дн╕й вулиц╕ св╕док побачив к╕лька автобус╕в з севастопольськими номерами. Вони стояли з в╕дкритими дверима, в них валялися георг╕╖вськ╕ стр╕чки, в одному з автобус╕в Меметов побачив коробку з прутами арматури.
Як пов╕домлялося, 28 березня на зас╕данн╕ у "справ╕ Чийгоза" виступив ще один св╕док - Сейран Егамберд╕╓в. В╕н також не п╕дтвердив провини Чийгоза.
Ахтема Чийгоза затримали в с╕чн╕ 2015 року за участь у м╕тингу на п╕дтримку територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни перед буд╕влею Верховно╖ Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тод╕ м╕тингувальникам протистояли пророс╕йськ╕ актив╕сти, зокрема, з парт╕╖ "Русское единство".
"Справу Чийгоза" рос╕йський суд розгляда╓ в рамках "справи 26 лютого" п╕сля того, як суд на закритому зас╕данн╕ розд╕лив цю справу на дв╕: окремо – щодо заступника голови Меджл╕су кримських татар Ахтема Чийгоза, й окремо – щодо ╕нших ф╕гурант╕в процесу – Ал╕ Асанова й Мустафи Дегермендж╕.
«Укра╖нська правда»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 31.03.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18348

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков