Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3080)
З потоку життя (6289)
Душі криниця (3459)
Українці мої... (1456)
Резонанс (1483)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1661)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОЗДУМИ ╤ ТУРБОТИ ЗА УКРА╥НУ
До вас зверта╓ться укра╖нець з окупованого Криму, а з╕ мною, думаю, погодяться тисяч╕ мо╖х...


ПРО ПЕРВИНН╤СТЬ ПРИЧИН
Сьогодн╕шня в╕йна не впала нам з неба. Лише сл╕пий чи тотально безмозкий не пом╕чав бажання...


ANNA-MARIA, або НЕ ВТРАТИТИ Г╤ДНОСТ╤
Виставляючи високу планку патр╕отизму для сп╕вачок, нам сл╕д ╕ самим дотягуватися до не╖ ╕ - що...


МЮНХЕНСЬК╤ МОТИВИ
«Знов Мюнхеном запахло у ц╕ дн╕…»


БАЧИТИ ЗА ГОРИЗОНТ
Чи не продовжу╓мо ми й дал╕ ту сумну традиц╕ю ╕ сьогодн╕, вкотре бездумно п╕дпираючи як не...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 31.03.2017 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#13 за 31.03.2017
КОЛИШНЮ СОРАТНИЦЮ ЮЩЕНКА СУДИТИМУТЬ ЗА УГ╤ДДЯ ЯНУКОВИЧА. А ВАРТО БУЛО Б - ╤ ЗА «КРИМСЬКУ СВ╤ТЛИЦЮ»!

Обличчя влади

Шевченк╕вський районний суд Ки╓ва призначив слухання по сут╕ справи про незаконну передачу у власн╕сть екс-президента В╕ктора Януковича уг╕ддя в урочищ╕ Сухолуччя. Йдеться про територ╕ю площею 17,48 га, пишуть "Наш╕ грош╕". Слухання в╕дбудуться 13 кв╕тня.
Восени прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 18 ос╕б, серед яких колишня оч╕льниця Ки╖всько╖ обласно╖ держадм╕н╕страц╕╖ В╕ра Ульянченко. ╥х звинувачують у зловживанн╕ службовим становищем та розкраданн╕ майна при передач╕ земельно╖ д╕лянки л╕сового фонду загальною площею 17,48 га Дн╕провсько-Тетер╕вського л╕сопромислового господарства на територ╕╖ Сухолуцько╖ с╕льсько╖ ради Вишгородського району Ки╖всько╖ област╕.
В╕ра Ульянченко в 2006-2009 роках очолювала Ки╖вську ОДА, за президентства В. Ющенка була  главою Секретар╕ату Президента Укра╖ни з травня 2009 по лютий 2010 року. Восени 2015 року ╖╖ оголосили в розшук у справ╕ про в╕дчуження л╕с╕в Сухолуччя, але п╕зн╕ше його скасували.
Ульянченко – теща кер╕вного директора компан╕╖ ICU Макара Пасенюка, який ╓ ф╕нансовим радником президента Петра Порошенка.
https://gazeta.ua
***
Олена Пасенюк - дочка в╕д першого шлюбу В╕ктора ╤вченка, чолов╕ка Ульянченко, пов╕домля╓ сайт http://ua.mama.net. Олена Пасенюк у Facebook вказала, що працю╓ в "ING Bank Ukraine", а родом вона з Одеси. Родом з Одесько╖ област╕ також ╤вченко, який працював в рег╕он╕ до 1992 року.
У 2008 роц╕ на п╕дстав╕ розпоряджень голови Ки╖всько╖ ОДА Ульянченко ╕з пост╕йного користування ДП "Ки╖вське л╕сове господарство" було вилучено 6,99 га л╕с╕в, зм╕нено ╖х ц╕льове призначення на земл╕ с╕льськогосподарського призначення та безоплатно передано у власн╕сть семи громадянам.
Серед тих, хто отримав землю, була Пасенюк Олена В╕ктор╕вна. Прокуратура не змогла поки що повернути ц╕ д╕лянки у власн╕сть держп╕дпри╓мства.
Тор╕к генпрокурор Юр╕й Луценко заявив, що заочне засудження президента-ут╕кача В. Януковича дозволить конф╕скувати на користь держави його активи та майно. "Конф╕скувати "Сухолуччя". Конф╕скувати вс╕ активи на територ╕╖ Укра╖ни та за ╖╖ межами", - казав тод╕ генпрокурор.
***
В╤Д РЕДАКЦ╤╥ «КС». Звела свого часу доля п. Ульянченко ╕ з нашою «Кримською св╕тлицею», тож у ╖╖ трудов╕й б╕ограф╕╖ ╓ ще одне «кривосухолуччя» - кримське. У с╕чн╕ 2010 року на останн╕й сво╖й президентськ╕й прес-конференц╕╖, в╕дпов╕даючи на запитання ки╖вського кореспондента газети, В. Ющенко доручив глав╕ Секретар╕ату Президента Укра╖ни В╕р╕ Ульянченко у дводенний терм╕н справедливо роз╕братися з╕ зв╕льненням головного редактора «Св╕тлиц╕» В. Качули. Як пан╕ В╕ра роз╕бралася – видно з ╖╖ листа (див. ╕люстрац╕ю). Тож не дивно, що через два дн╕ п╕сля ц╕╓╖ прес-конференц╕╖, отримавши в особ╕ п. Ульянченко «благословення» Секретар╕ату Президента, у С╕мферопол╕ приземлився «десант» чиновник╕в з М╕н╕стерства культури ╕ туризму ╕ довершив розправу, зв╕льнивши за сфабрикованими облудними звинуваченнями В. Качулу з посади головного редактора.
Через 10 м╕сяц╕в – п╕сля к╕лькох прокурорських перев╕рок ╕ двох виграних судових процес╕в (як╕ повн╕стю спростували зв╕дкись узят╕ п. В╕рою «негативн╕ насл╕дки у питаннях використання редакц╕╓ю бюджетних кошт╕в» та ╕ншу брехню) – В╕ктор Качула був поновлений на посад╕. Газета на той час вже не виходила, прим╕щення редакц╕╖ було опечатано. Вл╕тку 2011 року повноц╕нний випуск «Кримсько╖ св╕тлиц╕» було в╕дновлено, через р╕к газета в╕дзначила св╕й 20-л╕тн╕й юв╕лей.
У 2014 роц╕ м╕н╕стр культури ╢вген Нищук повернув до кер╕вництва Газетно-журнальним видавництвом тих ос╕б, кого колись «пересудив» В. Качула. Результат був передбачуваний: редактора знову було зв╕льнено… тепер н╕бито «за прогули» - бо не погодився з бездумним «викорчовуванням» «Св╕тлиц╕» з Криму, залишився тут ╕ з к╕лькома колегами-однодумцями продовжу╓ видавати газету в ╤нтернет╕.
«Зм╕нивши кер╕вництво, М╕н╕стерство ма╓ нам╕р оновити зм╕ст ╕ форму видання, п╕двищити його конкурентоспроможн╕сть, зб╕льшити тираж та впливов╕сть часопису на формування громадсько╖ думки на п╕востров╕…» - про таке йдеться у тому злощасному лист╕ глави Секретар╕ату Президента В╕ри Ульянченко. П╕сля влаштованого з ╖╖ подач╕ погрому кримсько╖ редакц╕╖ читач╕ почали масово в╕дмовлятися в╕д чужо╖ ╖м «оновлено╖ зм╕стом ╕ формою» газети, яка через к╕лька м╕сяц╕в взагал╕ припинила ╕снування ╕ не виходила майже р╕к.
Як би склалася доля багатостраждально╖ «Кримсько╖ св╕тлиц╕» ╕ ╖╖ редактора, якби над╕лен╕ найвищою державною владою особи поступили тод╕ справд╕ по-державному – в╕дпов╕дально, сов╕сно, мудро? Та що там «Св╕тлиця» - у нас, напевне, зовс╕м ╕нша була б держава! ╤ у тому числ╕ – зовс╕м ╕нший Крим!
Але – м╕ж нами вже стояло крим╕нальне Сухолуччя, тож шанс╕в практично не було – н╕ у «Св╕тлиц╕», н╕ у держави…

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 31.03.2017 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18347

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков