Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2798)
З потоку життя (5924)
Душі криниця (3319)
Українці мої... (1432)
Резонанс (1445)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1631)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО НАЦБЕЗПЕКУ
За ухвалення в╕дпов╕дно законопроекту № 8068 у другому читанн╕ та в ц╕лому проголосували...


ПОРОШЕНКО ПОГОВОРИВ ╤З ПУТ╤НИМ ПРО ПОЛ╤ТВ’ЯЗН╤В ╤ МИРОТВОРЦ╤В ООН
Порошенко п╕дкреслив необх╕дн╕сть виконання Рос╕╓ю безпеково╖ частини М╕нських домовленостей.


Леон╕д ╢МЕЦЬ: ПОСИД╤ТИ В ТЮРМ╤ – БЕЗ ЯХТ ╤ РЕСТОРАН╤В – ЦЕ ДЛЯ ДЕПУТАТ╤В АРГУМЕНТ
Нардеп в╕д фракц╕╖ "Народний фронт" та сп╕вавтор проекту Виборчого кодексу пропону╓ саджати...


ЛАТВ╤Я ЗАБОРОНИЛА НАВЧАННЯ РОС╤ЙСЬКОЮ МОВОЮ В ПРИВАТНИХ ВУЗАХ
У четвер Сейм Латв╕╖ прийняв в остаточному читанн╕ поправки до закону про вузи, як╕ передбачають...


КЕРЧЕНСЬКИЙ М╤СТ ПРИЗВ╤В ДО НАРОЩУВАННЯ ЗАГРОЗИ З П╤ВДНЯ
Про це заявив секретар Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони Олександр Турчинов.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 03.03.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#9 за 03.03.2017
ПРЕЗИДЕНТ ЗАТВЕРДИВ ДОКТРИНУ ╤НФОРМАЦ╤ЙНО╥ БЕЗПЕКИ

Президент Петро Порошенко п╕дписав указ, яким ув╕в у д╕ю р╕шення Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони «Про Доктрину ╕нформац╕йно╖ безпеки Укра╖ни» ╕ затвердив Доктрину. Про це пов╕домля╓ прес-служба глави держави. 
Як зазнача╓ться у документ╕, необх╕дн╕сть ухвалення Доктрини ╕нформац╕йно╖ безпеки зумовлена виникненням актуальних загроз нац╕ональн╕й безпец╕ в ╕нформац╕йн╕й сфер╕, а також потребою визначення ╕нновац╕йних п╕дход╕в до формування системи захисту та розвитку ╕нформац╕йного простору в умовах глобал╕зац╕╖ ╕ в╕льного об╕гу ╕нформац╕╖.
Метою Доктрини ╓ уточнення засад формування та реал╕зац╕╖ державно╖ ╕нформац╕йно╖ пол╕тики, насамперед щодо протид╕╖ руйн╕вному ╕нформац╕йному впливу Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ в умовах розв'язано╖ нею г╕бридно╖ в╕йни.
Документ визнача╓ нац╕ональн╕ ╕нтереси Укра╖ни в ╕нформац╕йн╕й сфер╕, загрози ╖х реал╕зац╕╖, напрями ╕ пр╕оритети державно╖ пол╕тики в ╕нформсфер╕. Його правовою основою ╓ Конституц╕я, закони Укра╖ни, Стратег╕я нац╕онально╖ безпеки, а також м╕жнародн╕ договори.
Для реал╕зац╕╖ Доктрини РНБО ма╓ зд╕йснювати координац╕ю д╕яльност╕ орган╕в виконавчо╖ влади щодо забезпечення нац╕онально╖ безпеки в ╕нформац╕йн╕й сфер╕. Зважаючи на особлив╕ умови ╕ ведення проти нашо╖ держави агресивно╖ ╕нформац╕йно╖ в╕йни не лише на ╖╖ територ╕╖, а й у св╕т╕, забезпечення реал╕зац╕╖ Доктрини можливе лише за умови належно╖ координац╕╖ заход╕в, зд╕йснюваних ус╕ма державними органами. Рада нацбезпеки також визначатиме ключов╕ заходи в╕дпов╕дно до положень документа.
Зг╕дно з документом, уряд забезпечуватиме зд╕йснення ╕нформац╕йно╖ пол╕тики держави, ф╕нансування програм, пов'язаних з ╕нформбезпекою, спрямовуватиме ╕ координуватиме роботу м╕н╕стерств, ╕нших орган╕в виконавчо╖ влади у ц╕й сфер╕.
На М╕н╕стерство ╕нформац╕йно╖ пол╕тики покладаються орган╕зац╕я та забезпечення мон╕торингу засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖ та загальнодоступних ресурс╕в в╕тчизняного сегмента мереж╕ ╤нтернет з метою виявлення ╕нформац╕╖, поширення яко╖ заборонено в Укра╖н╕. М╕н╕нформпол╕тики також зд╕йснюватиме мон╕торинг загроз нац╕ональним ╕нтересам ╕ нац╕ональн╕й безпец╕ в ╕нформац╕йн╕й сфер╕.
Кр╕м того, м╕н╕стерство ма╓ формувати пр╕оритети державно╖ ╕нформац╕йно╖ пол╕тики та зд╕йснювати контроль за ╖х реал╕зац╕╓ю, координувати д╕яльн╕сть центральних та м╕сцевих орган╕в виконавчо╖ влади у сфер╕ забезпечення ╕нформац╕йного суверен╕тету Укра╖ни, урядових комун╕кац╕й, кризових комун╕кац╕й, зокрема п╕д час проведення антитерористично╖ операц╕╖ та в особливий пер╕од.
На нього також поклада╓ться завдання вироблення ╕ впровадження стратег╕╖ ╕нформац╕йного забезпечення процесу визволення та ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й.
Водночас М╕н╕нформпол╕тики ма╓ сприяти М╕н╕стерству закордонних справ у донесенн╕ та представленн╕ оф╕ц╕йно╖ позиц╕╖ Укра╖ни в ╕ноземних засобах масово╖ ╕нформац╕╖.
Доктриною також поклада╓ться низка завдань на МЗС, М╕н╕стерство оборони, Службу безпеки, Державну службу спец╕ального зв'язку та захисту ╕нформац╕╖, розв╕дувальн╕ органи, Нац╕ональний ╕нститут стратег╕чних досл╕джень.
Як зазнача╓ться, М╕н╕стерство культури, Державне агентство з питань к╕но, Нац╕ональна рада з питань телебачення ╕ рад╕омовлення, Державний ком╕тет телебачення ╕ рад╕омовлення також братимуть участь у забезпеченн╕ захисту в╕тчизняного ╕нформац╕йного простору в╕д пропагандистсько╖ ауд╕ов╕зуально╖ та друковано╖ продукц╕╖ держави-агресора, розробц╕ пр╕оритет╕в ╕ стимул╕в розвитку укра╖нського к╕но, телев╕з╕йного контенту, книгодрукування, зокрема щодо висв╕тлення геро╖чного спротиву укра╖нського народу рос╕йськ╕й агрес╕╖.
Документ набира╓ чинност╕ з дня його опубл╕кування.
«Укр╕нформ»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 03.03.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18214

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков