Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРИЙДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ...
У н╕ч на 19 грудня до слухняних д╕точок нав╕ду╓ться Святий Отець Миколай ╕ потайки кладе п╕д...


КРИМСЬКОТАТАРСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК БЕК╤Р АБЛА╢В ПРЕЗЕНТУВАВ КНИГУ «ТРИВОЖН╤ ЧАСИ»
А В╤ДТОЧУВАВ СВ╤Й Л╤ТЕРАТУРНИЙ ХИСТ ЩЕ У НАШОМУ «ДЖЕРЕЛЬЦ╤»!


СОБОР УПЦ КП ВИЗНАЧИВСЯ З КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ ОЧ╤ЛЬНИКА ПОМ╤СНО╥ ЦЕРКВИ
Один з╕ сп╕врозмовник╕в розпов╕в журнал╕стам, що процедура голосування була в╕дкритою. На собор╕...


ПОЕТИЧНА СВ╤ТЛИЦЯ
Сьогодн╕ Поетична Св╕тлиця представля╓ сво╓му шановному читачев╕ доб╕рку прекрасних, напо╓них...


ЧИ ПОТР╤БНА ДИТЯЧА ПРЕСА УКРА╥Н╤?
Дитяча преса потр╕бна вс╕м – ╕ юним читачам, ╕ батькам, ╕ осв╕тянам.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 03.03.2017 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#9 за 03.03.2017
МИСТЕЦТВО ╤ ФЛОТ

Заслужений д╕яч культури Укра╖ни ╤рина Павл╕щева вже понад двадцять рок╕в працю╓ у В╕йськово-Морських Силах Укра╖ни та сво╖м талантом ╕ профес╕йн╕стю вже котрий раз п╕дтверджу╓ присво╓не високе звання.
Творчий шлях ╤рини розпочався ще у дитинств╕. Зростаючи в акторськ╕й с╕м’╖, маленька д╕вчинка не уявляла свого життя без сцени. Тому в три рочки батько прив╕в доньку у балетну студ╕ю, а в чотири вона вже з╕грала свою першу роль Сн╕гуроньки в Микола╖вському театр╕ юного глядача. З того часу театр для не╖ став другим домом, а сцена не т╕льки дитячим захопленням, а й профес╕╓ю на все життя.
П╕сля зак╕нчення режисерського факультету Микола╖вського культурно-осв╕тнього училища ╤рина разом з коханим чолов╕ком, який був в╕йськовим, пере╖хала до Севастополя та повн╕стю присвятила себе творч╕й д╕яльност╕.
У Збройних Силах Укра╖ни ╤рина Павл╕щева впроваджу╓ культурне життя майже з перших дн╕в ╖х заснування. Почала свою д╕яльн╕сть у новоствореному колектив╕ в будинку оф╕цер╕в ВМС, куди ╖╖ запросило командування укра╖нського флоту. Сумн╕в╕в та роздум╕в щодо запропоновано╖ роботи не було жодних. Вона доклала чимало зусиль для в╕дновлення та розвитку центру культури та дозв╕лля для в╕йськовослужбовц╕в. Справжн╕й патр╕от, профес╕онал сво╓╖ справи, людина, яка здатна самост╕йно приймати складн╕ р╕шення та брати на себе в╕дпов╕дальн╕сть, г╕дно долала вс╕ перешкоди та вир╕шувала проблеми, як╕ випадали на долю культурно-осв╕тньо╖ установи.
У творчому житт╕ ╤рини чимало здобутк╕в, зокрема, вона заснувала конкурс "Красуня у погонах", який об’╓днав вс╕ види силових структур; орган╕зовувала всеукра╖нськ╕ ╕ м╕жнародн╕ концерти, конкурси з пошуку талант╕в серед моряк╕в, ╕нтелектуальн╕ брейн-ринги та ╕нш╕ р╕зноман╕тн╕ заходи. На ╖╖ творчому шляху безл╕ч концертних номер╕в – танц╕в, п╕сень, вистав, багато з яких отримали найвищ╕ нагороди – Гран-пр╕ м╕жнародних фестивал╕в театрально╖ аматорсько╖ творчост╕. До реч╕, саме ╤рина була ╕н╕ц╕атором та режисером проведення перших "Козацьких ╕гор" серед в╕йськовослужбовц╕в нац╕онального флоту у Севастопол╕, традиц╕я проведення яких продовжу╓ться ╕ сьогодн╕.
Кр╕м того, ╤рина Павл╕щева повсякчас проводила розважальн╕ та конкурсн╕ програми, квести, творч╕ зустр╕ч╕ тощо. Варто сказати, що жодна под╕я чи свято не в╕дбувалися без участ╕ ц╕╓╖ енерг╕йно╖ та талановито╖ людини.
Здавалося б, життя б’╓ джерелом. Але анекс╕я Криму Рос╕╓ю внесла сво╖ корективи у плани багатьох людей. Не виключенням стала ╕ ╤рина Павл╕щева. Все, що було створено ╖╖ нелегкою працею, почало руйнуватися.
Не вагаючись, с╕м’я ╤рини все покинула та пере╖хала до Одеси, де розпочалося нове життя з чистого аркуша.
Зв╕сно, людина з таким багажем знань та принциповою житт╓вою позиц╕╓ю не могла залишитися без роботи. Одразу ╤рину Павл╕щеву запросили працювати до В╕йськово-морського л╕цею, де вона зав╕дувачем б╕бл╕отекою продовжу╓ культурно-просв╕тницьку роботу та вихову╓ справжн╕х патр╕от╕в сво╓╖ Батьк╕вщини. Кр╕м того, на рахунку ц╕╓╖ оптим╕стично╖ та невтомно╖ ж╕нки безл╕ч власних п’╓с, сценар╕╖в, в╕рш╕в ╕ вистав.
– Любов до Укра╖ни, ╖╖ звича╖в ╕ культури – це те, на що спрямована моя щоденна праця, – розпов╕да╓ ╤рина Павл╕щева. – Я не уявляю сво╓ життя без творчо╖ д╕яльност╕ та в╕йськових.
╤ сьогодн╕ родина Павл╕щевих т╕сно пов’язана з нац╕ональним флотом ще з одн╕╓╖ причини. Чолов╕к ╤рини, полковник запасу Олександр Павл╕щев, виклада╓ ф╕зичну п╕дготовку у майбутн╕х моряк╕в.
Завдяки натхненн╕й робот╕ таких в╕дданих ╕ талановитих людей, як ╤рина, збагачу╓ться культурне життя в╕йськовослужбовц╕в, зроста╓ р╕вень естетичного та патр╕отичного виховання майбутнього покол╕ння - захисник╕в нашо╖ кра╖ни.

Оксана КАРПЕНКО,
спец╕альний кореспондент редакц╕╖ В╕йськово-Морських Сил
м. Одеса

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 03.03.2017 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18193

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков