Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3269)
З потоку життя (6506)
Душі криниця (3527)
Українці мої... (1470)
Резонанс (1508)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1677)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НЕМА╢ Н╤ЯКОГО СЕПАРАТИЗМУ
Нещодавно я прочитав першу частину книги б╕йця добровольчого батальйону особливого призначення...


В╤ТАННЯ З МИНУЛОГО – З В╤РОЮ У МАЙБУТН╢!
Цей «в╕тальний з г╕рчинкою» в╕рш севастопольського поета ╕ журнал╕ста ╤вана Левченка...


Серг╕й Дзюба, Артем╕й К╕рсанов, автори сценар╕ю та книги «Заборонений»: СТУС В ХХ СТОР╤ЧЧ╤ – Ф╤ГУРА НЕ МЕНША ЗА ШЕВЧЕНКА
В укра╖нський к╕нопрокат 5 вересня 2019 року виходить б╕ограф╕чна стр╕чка...


ЗДОЛАТИ РОС╤Ю
Нещодавно ки╖вське видавництво «Холодний Яр» випустило в св╕т другу книгу сер╕╖...


В╤Н ДЛЯ УС╤Х СТОЛ╤ТЬ
На свят╕ вкотре наголошувалося, яку славу та велич прин╕с для Укра╖ни наш Кобзар, а його творча...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 24.02.2017 > Тема "Урок української"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 24.02.2017
«УКРА╥НЦ╤ Б╤ЛЬШЕ НЕ БУДУТЬ ТЕРП╤ТИ…»

Об’╓днан╕ нац╕онал╕стичн╕ сили «Свобода», «Правий сектор» та «Нац╕ональний корпус» висунули влад╕ ультиматум – сво╓р╕дну червону л╕н╕ю, за яку кер╕вництво держави не ма╓ права переходити. Про це заявив л╕дер ВО «Свобода» Олег Тягнибок п╕д час м╕тингу п╕д ст╕нами Верховно╖ Ради, у якому, за даними орган╕затор╕в, взяли участь понад 20 тисяч нац╕онал╕ст╕в. «Перше: н╕яко╖ торг╕вл╕ з окупантом ╕ з окупованими територ╕ями, н╕яко╖ торг╕вл╕ на кров╕. Запам’ятайте: для нас це в╕йна з Москов╕╓ю. Для вас, може, базар, може, торг╕вля. Але нам тако╖ влади не треба. Вдумайтесь! Ми на 4,6 млрд. купу╓мо ╖хн╕х (рос╕йських) товар╕в. ╤ вони хочуть в╕йну виграти? А мертв╕ наш╕ геро╖, то для них лише статистика? Влада каже: альтернативи нема. А ми кажемо: альтернатива ╓! ╤ це ╓ нац╕ональна альтернатива! Забезпечити вс╕ потреби укра╖нського сусп╕льства, зв╕сно, що можна. 116 млрд. укра╖нських грошей за останн╕ 10 рок╕в вивезли в офшори. То як це назива╓ться? 40 млрд. долар╕в - це лишень найскромн╕ша цифра, яка озвучена, яку винн╕ ол╕гархи укра╖нському сусп╕льству», - заявив Тягнибок. Нац╕онал╕сти також вимагають зупинити торг╕влю стратег╕чними п╕дпри╓мствами та землею. «Не т╕льки п╕д час в╕йни, а й взагал╕. Навпаки, стратег╕чн╕ п╕дпри╓мства, як╕ були «привахтизован╕», треба нац╕онал╕зувати, повернути у власн╕сть громади ╕ заборонити будь-як╕ намагання ╖х продавати. Не дай Господь, попереджаю, парламент проголосу╓ за торг╕влю укра╖нською землею! Не бути цьому!» - зазначив Тягнибок.
За словами л╕дера ВО «Свобода», влада також повинна зупинити тарифний та ц╕новий геноциди. «Це ╓ знищення нац╕╖. Це ╓ знищення середнього класу. Це ╓ геноцид, внутр╕шн╕й геноцид укра╖нц╕в. Запам’ятайте соб╕: або ви ставите нац╕ональн╕ ╕нтереси вище сво╖х приватних кишень, або забирайтеся геть!» - заявив Тягнибок.
Нац╕онал╕сти вважають, що укра╖нц╕ б╕льше не можуть терп╕ти владу, яка повн╕стю себе скомпрометувала. За словами Олега Тягнибока, за три роки влада не провела системних зм╕н ╕ веде кра╖ну до реваншу антиукра╖нських сил. «Ми за вибори ╕ парламенту, ╕ за президентськ╕. Ми за повне перезавантаження влади. Укра╖нц╕ б╕льше не будуть терп╕ти. Це не просто вимоги «Свободи», «Нац╕онального корпусу» чи «Правого сектору». Це ╓ прагнення ус╕х укра╖нц╕в. Ми, укра╖нськ╕ нац╕онал╕сти, сьогодн╕ ╓дин╕ у сво╓му св╕тогляд╕ ╕ сво╖х прагненнях. ╤ власне це ╓ те, чого найб╕льше бо╖ться влада бариг, влада зрадник╕в. Вони бояться появи ╓дино╖ сили укра╖нсько╖ нац╕╖, але укра╖нське сусп╕льство чека╓ появи ц╕╓╖ сили. Укра╖нц╕ мають отримати право ╕ шанс в конституц╕йний спос╕б обрати соб╕ ту владу, яка стане на захист укра╖нсько╖ нац╕╖ ╕ велико╖ укра╖нсько╖ держави. Ми ╓дин╕, ми ╓дина сила нац╕╖, ми та сила, яку чекало сусп╕льство», - зазначив Тягнибок.
www.unian.ua
***
У Ки╓в╕ п╕д час масових заход╕в, що в╕дбулися в урядовому квартал╕, грубих порушень громадського порядку не заф╕ксовано. Про це пов╕домили у прес-служб╕ М╕н╕стерства внутр╕шн╕х справ.
Нагада╓мо, 22 лютого 2017 року, на третю р╕чницю втеч╕ Януковича з Ки╓ва,  актив╕сти ВО "Свобода", "Нац╕онального корпусу", "Правого сектора", кияни та гост╕ столиц╕ провели на Майдан╕ незалежност╕ Марш Нац╕онально╖ Г╕дност╕.
Учасники акц╕╖ прийшли на площу Конституц╕╖ перед Верховною Радою, де провели м╕тинг. П╕д час акц╕╖ актив╕сти запалювали димов╕ шашки. У парламент╕ було зачитано ультиматум влад╕, виголошений на м╕тингу л╕дером “Свободи” Олегом Тягнибоком, у раз╕ його невиконання пригрозили Верховн╕й Рад╕ розпуском. Ультиматум м╕стив низку вимог: роз╕рвати дипломатичн╕ в╕дносини з РФ, припинити торг╕влю з окупантами, ухвалити механ╕зм ╕мп╕чменту президента Укра╖ни ╕ в╕дкликання народних депутат╕в та ╕нш╕.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 24.02.2017 > Тема "Урок української"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18172

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков