Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2849)
З потоку життя (6004)
Душі криниця (3339)
Українці мої... (1437)
Резонанс (1451)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1641)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«В'ЯЗЕНЬ ОСВЕНЦИМА»: СЕСТРА СЕНЦОВА РОЗПОВ╤ЛА ПРО ЙОГО СТАН В РОС╤ЙСЬК╤Й КОЛОН╤╥
Голодуючий в рос╕йськ╕й колон╕╖ укра╖нський пол╕тв'язень Олег Сенцов перебува╓ у вкрай...


РУБЛ╤ НЕ ПАХНУТЬ: ЖУРНАЛ╤СТ ВИКРИВ ДРУЖИНУ М╤Н╤СТРА ОМЕЛЯНА У ТОРГ╤ВЛ╤ З РОС╤╢Ю
Поки м╕н╕стр ╕нфраструктури Укра╖ни Володимир Омелян обмежу╓ транспортне сполучення з РФ, його...


Олег Шамшур, Надзвичайний та Повноважний Посол Укра╖ни у Франц╕╖: ДЕОКУПАЦ╤Я КРИМУ - ОДНА З ПЕРЕДУМОВ В╤ДНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ╢ВРОПЕЙСЬКО╥ БЕЗПЕКИ
У Франц╕╖ ╕сну╓ розум╕ння того, що вир╕шення питання повернення Криму Укра╖н╕ вимага╓ часу,...


ЗАГРОЖУЮТЬ НАЦБЕЗПЕЦ╤…
Список д╕яч╕в культури, д╕╖ яких створюють загрозу нац╕ональн╕й безпец╕ Укра╖ни, доповнено...


ЛАЙМА ВАЙКУЛЕ ВИСЛОВИЛА СВОЮ Ч╤ТКУ ПОЗИЦ╤Ю ЩОДО АНЕКСОВАНОГО КРИМУ
В╕дома сп╕вачка з Латв╕╖ Лайма Вайкуле напередодн╕ свого концерту в Одес╕ зробила неспод╕вану...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 24.02.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 24.02.2017
НА ДОНБАС╤ З ВИНИ КРЕМЛЯ ВЖЕ ПОНАД 9800 ЗАГИБЛИХ

За три роки з часу початку збройно╖ агрес╕╖ Рос╕╖ на Донбас╕ загинули понад 9800 ос╕б, близько 23 тисяч╕ були поранен╕. Про це йдеться в заяв╕ МЗС Укра╖ни.
"20 лютого 2014 року Рос╕йська Федерац╕я розпочала збройну агрес╕ю проти суверенно╖ держави Укра╖на. Минуло три роки з часу п╕дступного нападу з боку держави-сус╕да, який взяв на себе зобов'язання поважати суверен╕тет ╕ незалежн╕сть Укра╖ни та, зг╕дно з Будапештським меморандумом 1994 року, виступав одним з гарант╕в безпеки та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни", - зазначають у зовн╕шньопол╕тичному в╕домств╕.
У МЗС наголосили, що Рос╕йська Федерац╕я розпочала сплановану в╕йськову операц╕ю, яка в подальшому призвела до тимчасово╖ окупац╕╖ АР Крим ╕ м.Севастополь та кровопролиття на Донбас╕.
"Сво╖ми д╕ями Рос╕я кинула виклик заснованому на ц╕нностях св╕товому порядку, намагаючись в╕дродити геопол╕тичн╕ конструкц╕╖ минулого, де дом╕нували право сили та под╕л на зони впливу. Жахлив╕ цифри характеризують цю безпринципну в╕йну Кремля проти укра╖нського народу: понад 9800 ос╕б загинуло, близько 23000 поранених, майже 1 млн 800 тис. вимушених переселенц╕в. Державою-агресором захоплено 7,2% територ╕╖ Укра╖ни, де в окупац╕╖ та неск╕нченому терор╕ живуть м╕льйони громадян Укра╖ни. Неп╕дконтрольною уряду Укра╖ни залиша╓ться д╕лянка укра╖нсько-рос╕йського державного кордону протяжн╕стю 409,7 км, через яку Рос╕я пост╕йно направля╓ на територ╕ю Укра╖ни нових найманц╕в, зброю та амун╕ц╕ю", - йдеться в заяв╕.
Укра╖нськ╕ дипломати констатують: в окупованому Криму, закритому для будь-яких форм м╕жнародного контролю та мон╕торингу, системно порушуються фундаментальн╕ права людини, в╕д чого страждають, в першу чергу, укра╖нськ╕ актив╕сти ╕ кор╕нний народ Криму – кримськ╕ татари. Безп╕дставно затримуються та отримують тюремне ув'язнення громадяни Укра╖ни, безсл╕дно зникають актив╕сти, залякуються ╖хн╕ родини та друз╕. Представницький орган кримських татар – Меджл╕с – заборонено.
"Рос╕я продовжу╓ розпалювати конфл╕кт на Донбас╕, надсила╓ на неконтрольовану урядом Укра╖ни територ╕ю регулярн╕ в╕йська та найманц╕в, нада╓ бойовикам та терористам сучасн╕ озбро╓ння та в╕йськову техн╕ку. В╕дмова Рос╕╖ виконувати М╕нськ╕ домовленост╕ п╕дрива╓ зусилля Укра╖ни та м╕жнародного сп╕втовариства, спрямован╕ на деескалац╕ю ╕ стаб╕л╕зац╕ю в рег╕он╕. Пропаганда Москви не зна╓ меж брехн╕, фальсиф╕кац╕й, п╕дм╕ни понять. Людське життя не становить для агресора жодно╖ ц╕нност╕. Окр╕м Укра╖ни, рос╕йськ╕ структури неодноразово були пом╕чен╕ у втручанн╕ у внутр╕шн╕ справ ╕нших суверенних держав.  Агресивна пол╕тика Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ - це загроза для всього св╕тового порядку та св╕тоустрою", - п╕дкреслю╓ться в заяв╕ МЗС.
Укра╖на вдячна ус╕м партнерам за п╕дтримку та ╓дн╕сть.
"Схваливши Резолюц╕╖ Генерально╖ Асамбле╖ ООН "Територ╕альна ц╕л╕сн╕сть Укра╖ни" та "Ситуац╕я з правами людини у АР Крим та м╕ст╕ Севастополь (Укра╖на)", св╕т ч╕тко сказав "н╕" порушенню територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ та суверен╕тету незалежно╖ держави, засудив окупанта та п╕дтвердив свою в╕ддан╕сть дотриманню прав людини. Запровадивши персональн╕ та секторальн╕ санкц╕╖, пров╕дн╕ держави св╕ту виступили ╓диним фронтом проти свав╕лля держави-агресора та ╖╖ зневаги до м╕жнародного права", - наголошу╓ться в документ╕.
У МЗС переконан╕: Рос╕я повинна повн╕стю виконати власн╕ зобов'язання щодо мирного врегулювання конфл╕кту на Донбас╕, взят╕ при п╕дписанн╕ М╕нських домовленостей, негайно припинити порушення прав людини та основних свобод на тимчасово окупованих нею територ╕ях, зв╕льнити укра╖нських заручник╕в та пол╕тичних в'язн╕в, припинити окупац╕ю Кримського п╕вострова.
"Лише повернення Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ у м╕жнародно-правове русло дозволить забезпечити мир ╕ стаб╕льн╕сть на ╢вропейському континент╕, а також зняти загрозу хаосу ╕ дом╕нування сили у м╕ждержавних в╕дносинах", - заявляють у М╕н╕стерств╕ закордонних справ Укра╖ни.
«Укр╕нформ»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 24.02.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18156

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков