Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3579)
З потоку життя (6822)
Душі криниця (3673)
Українці мої... (1499)
Резонанс (1576)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1749)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
Володимир Балух: ЯКЩО ЗАБРАТИ З КРИМУ АРМ╤Ю, МИ ПОБАЧИМО, ЯКИХ ПРАПОР╤В НАД БУДИНКАМИ БУДЕ Б╤ЛЬШЕ
Володимир Балух – один з найв╕дом╕ших укра╖нських пол╕тв’язн╕в, кримчанин ╕, як в╕н...


"УКРЗАЛ╤ЗНИЦЯ" ЗАПУСТИЛА Ш╤СТЬ ПО╥ЗД╤В ДО КУРОРТНИХ М╤СТ
Зокрема, з цього тижня в╕дновлять курсування по╖зди до Херсона, Бердянська та Новоолекс╕╖вки.


УКРА╥НА В ОБС╢: ДО ОКУПАЦ╤╥ У КРИМУ БУЛО ТРИ ТИСЯЧ╤ ЗМ╤, П╤СЛЯ – 232
Рос╕я зачистила ╕нформац╕йне поле окупованого Криму, скоротивши к╕льк╕сть мед╕а ╕з 3 тисяч до 232...


"ТР╤УМФ" ПУТ╤НА НА ГОЛОСУВАНН╤: КРЕМЛЬ ПООБ╤ЦЯВ РОС╤ЯНАМ "КРАЩЕ МАЙБУТН╢"
У Кремл╕ назвали «тр╕умфом» президента Рос╕╖ Володимира Пут╕на голосування щодо...


«КРИМСЬКОТАТАРСЬКИЙ ПРАПОР - СИМВОЛ ОПОРУ ОКУПАЦ╤╥»
Минуло╖ п'ятниц╕ у Ки╓в╕ на Майдан╕ Незалежност╕ в╕дбувся м╕тинг, присвячений Дню...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 24.02.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 24.02.2017
АХТЕМ СЕ╤ТАБЛА╢В СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ДП «КРИМСЬКИЙ Д╤М»

20 лютого у М╕н╕стерств╕ культури Укра╖ни в╕дбулося друге зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖ з конкурсного добору на посаду  директора державного п╕дпри╓мства «Кримський д╕м».
Сво╖ презентац╕╖ проект╕в програм розвитку ДП «Кримський д╕м»на один ╕ п'ять рок╕в представили кандидати, як╕  подали сво╖ документи  для участ╕ у конкурсному добор╕ на посаду директора  ц╕╓╖ культурно╖ ╕нституц╕╖:
Юл╕я Зайцева  - пров╕дний прац╕вник М╕н╕стерства соц╕ально╖ пол╕тики Укра╖ни, голова БО «Рада миру»,  фах╕вець з кримськотатарсько╖ проблематики.
Джем╕ль Кар╕ков  - заступник директора ДП «Кримський д╕м», заслужений д╕яч мистецтв Укра╖ни, досл╕дник ╕ популяризатор кримськотатарсько╖ музично╖ спадщини.
Ахтем  Се╕табла╓в  - режисер, актор, телеведучий. Заслужений артист АР Крим, лауреат численних театральних  прем╕й, член Координац╕йно╖ ради з питань м╕жнац╕ональних в╕дносин ╕ к╕но при Президентов╕ Укра╖ни, член експертно╖ ком╕с╕╖ Держк╕но.
Юл╕я Зайцева, представляючи свою презентац╕ю розвитку «Кримського дому»,  зробила акцент на  створенн╕ п╕д╜рунтя для функц╕онально╖ складово╖ п╕дпри╓мства. 
Запропонована нею програма розвитку ╕нституц╕╖ розрахована на адаптац╕ю п╕дпри╓мства п╕сля постокупац╕йного режиму. Зокрема, основними стратег╕чними напрямками свого проекту Юл╕я Зайцева обрала ╕нформац╕йний, пол╕тичний, соц╕альний, культурний та м╕жнародний напрямки. 
Зробивши анал╕з поточного стану д╕яльност╕ п╕дпри╓мства, Юл╕я Павл╕вна под╕лилася сво╖м баченням вир╕шення ╕снуючих проблем закладу, а саме: актив╕зац╕╖ ╕нформац╕йно╖ роботи у мед╕а-простор╕ та проведенн╕ заход╕в для вимушених переселенц╕в. Також ╖╖ програма передбача╓ правову п╕дтримку ╕ захист кор╕нних народ╕в нацменшин та перем╕щених ос╕б.
За словами Юл╕╖ Зайцево╖,  «Кримський д╕м» ма╓ перетворитися на центр, який буде об'╓днувати зусилля в╕домств, громадських орган╕зац╕й  та волонтер╕в.
Джем╕ль Кар╕ков п╕д час сво╓╖ виступу ╕нформував про проведену роботу у заклад╕ з моменту його заснування, зокрема про проведен╕ п╕дпри╓мством заходи.
У представленому ним проект╕ розвитку п╕дпри╓мства, зроблено акцент на заходах, пов'язаних з актив╕зац╕╓ю роботи з вимушеними переселенцями, а також у створенн╕ мед╕а контенту для висв╕тлення кримсько╖ тематики та проведенн╕ культуролог╕чних досл╕джень.
Представляючи свою програму розвитку ДП «Кримський д╕м», кандидат на посаду директора п╕дпри╓мства Ахтем Се╕табла╓в зазначив, що  д╕яльн╕сть «Кримського Дому»  повинна стати одним з ╕нструмент╕в  культурно╖ дипломат╕╖, завдяки якому культурн╕ та креативн╕ ╕нституц╕╖ зможуть представляти  р╕зноман╕тну Укра╖ну у св╕т╕.
Зг╕дно ╕з запропонованою Ахтемом Се╕табла╓вим стратег╕╓ю розвитку «Кримського дому», плану╓ться використання модерн╕зованих ╕нструмент╕в п╕дтримки ╕ розвитку культури, як одн╕╓╖ ╕з нев╕д'╓мних умов сталого розвитку. Також, в рамках проекту плану╓ться створення ╕нституц╕╖, яка репрезентуватиме кримськотатарську громаду, надаватиме п╕дтримку внутр╕шньо перем╕щеним особам з Криму  та стане осередком творчост╕ та м╕жнац╕онального обм╕ну культурним досв╕дом.
У довгостроковому проект╕  функц╕онування п╕дпри╓мства Ахтем Се╕табла╓в передбача╓ ст╕йкий розвиток започаткованих проект╕в, продовження роботи студ╕й, гуртк╕в, мовних груп тощо, акцентуючи увагу на робот╕ в академ╕чному кластер╕ (вивчення, документування, забезпечення доступу до ╕нформац╕╖, пов'язано╖ з культурою ╕ самобутн╕стю етнос╕в Криму) та на зд╕йсненн╕ заход╕в м╕жнародного сп╕вроб╕тництва, програмах  культурного обм╕ну, нац╕лених на ╓вропейську аудитор╕ю.
Заслухавши публ╕чн╕  презентац╕╖  кандидат╕в,  конкурсна ком╕с╕я  б╕льш╕стю голос╕в визналапереможцем конкурсного добору на посаду директора державного п╕дпри╓мства «Кримський д╕м»  Ахтема  Се╕табла╓ва. 
«Зас╕дання пройшло без особливих зауважень. Ус╕ кандидати були дуже сильними, ╖х програми були ╜рунтовними та зм╕стовними, тому обговорення п╕сля перегляду презентац╕й було жвавим та бурхливим. Але, врешт╕ решт, ми обрали б╕льш переконливий проект», - сказав Талят Белялов, Голова конкурсно╖ ком╕с╕╖.
Член конкурсно╖ ком╕с╕╖, координатор громадсько╖ ╕н╕ц╕ативи «Крим SOS» Там╕ла Ташева в свою чергу додала:  «Було досить  довге ╕ детальне обговорення кандидат╕в всередин╕ ком╕с╕╖ п╕сля презентац╕╖ програм кандидат╕в. Щодо переможця конкурсу - Ахтема Се╕табла╓ва, то в╕н був д╕йсно  набагато переконлив╕шим, хоча програми ╕нших кандидат╕в теж були довол╕ сильними. Я думаю, що громадськ╕ д╕яч╕ будуть допомагати реал╕зовувати деяк╕ пункти програми Ахтема Се╕табла╓ва, як╕ ╓ дуже ц╕кавими. Особисто для себе я в╕дзначила ряд ╕н╕ц╕атив, як╕ в╕н пропону╓ реал╕зувати,  ╕  до яких би я хот╕ла долучатись в майбутньому», - зазначила Там╕ла Ташева.
Сам переможець конкурсного в╕дбору Ахтем Се╕табла╓в под╕лився сво╖ми планами:
«Кримський д╕м» ма╓ стати майданчиком для культурного обм╕ну м╕ж р╕зними нац╕ональностями багатонац╕онально╖ Укра╖ни шляхом створення громадського, культурного, осв╕тнього осередку кримськотатарсько╖ культури та культури  ╕нших етнос╕в Криму  на материков╕й Укра╖н╕. Моя м╕с╕я в тому, щоб створити команду, яка б натхненно вт╕лювала так╕ проекти в життя. «Кримський д╕м» ма╓ стати тим м╕сцем, де будуть народжуватися нов╕ сенси».
mincult.kmu.gov.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 24.02.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18132

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков