Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #7 за 17.02.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#7 за 17.02.2017
МАЙКЛУ ФЛ╤ННУ НЕ ДАЛИ НАВ╤ТЬ «В╤ДГРИЗТИ ЛАПУ»

Полювання – найдавн╕ше ремесло на планет╕, тож не дивно, що саме у ц╕й сфер╕ людство накопичило найб╕льший досв╕д. Схоже, саме зараз американський ╕стебл╕шмент зад╕яв весь арсенал випробуваних тисячол╕ттями метод╕в полювання проти свого президента – Дональда Трампа.
Трампа методично ╕ водночас дуже швидко, без найменших звол╕кань, обкладають червоними прапорцями. В╕дставка його радника з нац╕онально╖ безпеки Майкла Фл╕нна вийшла блискавичною: у п’ятницю – компромат у  The Washington Post та The New York Times, у в╕второк – власноручна заява про в╕дставку. Жертва об╕ймала свою посаду – одну з п’яти – шести ключових в адм╕н╕страц╕╖ президента США – л╕чен╕ тижн╕.
Фл╕нн пручався в╕дчайдушно (ще за три години до новини про його в╕дставку «Укр╕нформ» публ╕кував протилежну – що той «не ма╓ нам╕ру йти з посади»), та й Трамп звол╕кав до останнього, але закони полювання невблаганн╕ – радника з нац╕онально╖ безпеки загнали в пастку ╕ нав╕ть не дали часу «в╕дгризти лапу», тобто п╕ти п╕сля певно╖ паузи, втративши посаду, але збер╕гши ╕м╕дж чесно╖ людини ╕ пол╕тика. В╕днин╕ в╕н в очах вс╕╓╖ Америки, а отже ╕ всього св╕ту – брехун (збрехав в╕це-президенту США), порушник американських закон╕в ╕ взагал╕ агент ╕ноземно╖ розв╕дки, що продав ╕нтереси батьк╕вщини. Тобто, Фл╕нна не зв╕льнили, а вигнали з ганьбою, пляма в╕д яко╖ лягла ╕ на його шефа Трампа.
╤стор╕я з Фл╕нном – лише еп╕зод, хоча й дуже важливий ╕ пом╕тний, загального «полювання» на Трампа. Кампан╕я проти його анти╕мм╕грац╕йних указ╕в ведеться не менш потужно ╕ швидко, н╕ж проти радника з нац╕онально╖ безпеки.
Ц╕каво, чи правильно, з точки зору «мисливц╕в», засво╖ть «урок Фл╕нна» Трамп? Чи доведеться його повторити? Якщо так, то хто там наступний? Кавалер рос╕йського ордену Дружби, державний секретар Т╕ллерсон?
У зв’язку з пад╕нням Фл╕нна у центр╕ нашо╖ та св╕тово╖ уваги – той факт, що Фл╕нн був найпосл╕довн╕шим з ус╕╓╖ команди Трампа приб╕чником скасування антирос╕йських санкц╕й ╕ домовленостей з Москвою. Зв╕дси ╕ акцент у коментарях по л╕н╕╖: провал Фл╕нна – провал Пут╕на – американсько-рос╕йському зближенню, у тому числ╕ за рахунок Укра╖ни, не бувати. При╓мний для нас акцент. А ще при╓мно бачити, як у Кремл╕ не можуть н╕чого путнього сказати про ситуац╕ю з Фл╕нном, схоже, американськ╕ «мисливц╕» застукали зненацька не т╕льки радника з нац╕онально╖ безпеки. Спочатку Дмитро П╓сков, прес-секретар президента Рос╕╖, заявля╓, що Фл╕нн не говорив з послом Рос╕╖ про санкц╕╖, а через к╕лька годин сам Фл╕нн каже, що таки говорив,  а пот╕м голова ком╕тету з м╕жнародних справ Ради Федерац╕╖ Рос╕╖ Костянтин Косачев назвав р╕шення про в╕дставку Фл╕нна за його контакти з рос╕йським послом «нав╕ть не парано╓ю, а чимось незр╕внянно г╕ршим», а причиною його – «русофоб╕ю», яка «вразила тепер вже ╕ нову адм╕н╕страц╕ю зверху донизу». Така недолуга та ╕стерична реакц╕я Кремля показу╓, що над╕╖ Пут╕на на швидке ╕ радикальне «перезавантаження» в╕дносин з╕ США руйнуються так само блискавично, як кар’╓ра Фл╕нна.
╤стебл╕шмент США, приборкуючи свого «несистемного» Трампа, керу╓ться насамперед чинниками внутр╕шньо╖, а не зовн╕шньо╖, пол╕тики сво╓╖ кра╖ни. Рос╕я, пророс╕йськ╕ погляди Фл╕нна та й самого Трампа тут не б╕льше, н╕ж вдалий прив╕д для «полювання». Однак Пут╕ну в╕д цього не легше. Ста╓ очевидно програшною його ставка на те, що на пол╕тику США можна визначально впливати «чек╕стськими» методами, тобто привертаючи на св╕й б╕к р╕зними «оперативними» методами тих чи тих американських пол╕тик╕в. Така стратег╕я Кремля поясню╓ться не т╕льки профес╕йним св╕тоглядом тамошн╕х вожд╕в, б╕льш╕сть яких – колишн╕ генерали КДБ (ФСБ), а й тим, що ╕ншо╖ стратег╕╖, яка б ╜рунтувалася на економ╕чн╕й потуз╕ Рос╕╖, просто неможлива в силу в╕дсутност╕ згадано╖ потуги.

Юр╕й Сандул

На фото: Майкл Фл╕нн ╕ Володимир Пут╕н
«Укр╕нформ»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #7 за 17.02.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18116

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков