Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3106)
З потоку життя (6330)
Душі криниця (3468)
Українці мої... (1457)
Резонанс (1489)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1663)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩО РОЗГЛЯДАТИМЕ РАДА П╤СЛЯ ЗАКОНУ ПРО УКРА╥НСЬКУ МОВУ
«На Чистий четвер ми приймали закон декомун╕зац╕ю, на Чистий четвер ми приймемо закон про...


ЦВК ПЕРЕНЕСЛА НА ГОДИНУ ДЕБАТИ НА СУСП╤ЛЬНОМУ
В╕дпов╕дне р╕шення ухвалено на зас╕данн╕ ЦВК у четвер


Серг╕й Жадан, поет, письменник, громадський д╕яч: Я МОЖУ ПРИПУСТИТИ СИТУАЦ╤Ю, КОЛИ ВСЕ БУДЕ «В╤ДМОТАНО» НАЗАД
До сучасних вибор╕в лиша╓ться тиждень, тому розмова про пол╕тику, природно, займа╓ не менше часу,...


САВЧЕНКО ЗАЯВИЛА, ЩО Б╤ЛЬШЕ НЕ СЯДЕ ДО В'ЯЗНИЦ╤
про це вона сказала в еф╕р╕ каналу "112 Укра╖на".


ПОСОЛЬСТВО США ПРОКОМЕНТУВАЛО СИТУАЦ╤Ю З ПРИВАТБАНКОМ
Посольство США в Укра╖н╕ заявля╓, що м╕жнародн╕ партнери п╕дтримали нац╕онал╕зац╕ю ПриватБанку у...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 10.02.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#6 за 10.02.2017
СУЩЕНКО ЗВЕРНУВСЯ ДО ГЕНСЕКА Р╢ З ПРОХАННЯМ СПРИЯТИ ЙОГО ЗВ╤ЛЬНЕННЮ

6 лютого Генеральному секретарю Ради ╢вропи Торбйорну Ягланду було передано лист в╕д журнал╕ста Романа Сущенка, який був незаконно заарештований в Рос╕╖. Про це йдеться на сайт╕ Пост╕йного представництва Укра╖ни при Р╢.
Сущенко написав лист ╕з С╤ЗО Лефортово, де зараз знаходиться. У лист╕ в╕н написав, що хоче бачити, як росте його син, ╕ повернутися до роботи журнал╕стом.
"Повн╕стю под╕ляючи ╓вропейськ╕ ц╕нност╕, в основ╕ яких знаходяться свобода ╕ життя людини, я звертаюся до Вас з особистим проханням взяти участь у мо╖й дол╕. Пане Торбйорн Ягланд, мо╖ оч╕кування ╕ величезне бажання бачити як доросл╕ша╓ м╕й дев’ятир╕чний син Максим, виховувати його ╕ повернутися до журнал╕стсько╖ роботи дуже велик╕ у цьому роц╕", - йдеться в лист╕.
Передаючи лист, пост╕йний представник Укра╖ни при Р╢ Дмитро Кулеба зазначив, що зв╕льнення укра╖нських пол╕тичних в'язн╕в, яких Москва незаконно утриму╓ в окупованому Криму ╕ в Рос╕╖, ма╓ бути одним ╕з пр╕оритет╕в Ради ╢вропи як правозахисно╖ орган╕зац╕╖.
В╕н також привернув увагу до справи ╕ншого незаконно ув'язненого Рос╕╓ю журнал╕ста - Миколи Семени.
Як в╕домо, Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 р. в Москв╕, куди в╕н прибув з приватною по╖здкою. Йому пред'явили обвинувачення у "шпигунств╕". Нараз╕ Сущенко за р╕шенням суду утриму╓ться п╕д арештом.
ФСБ Рос╕╖ вважа╓, що укра╖нський журнал╕ст Роман Сущенко, який ╓ власним кореспондентом "Укр╕нформу" у Франц╕╖, ╓ сп╕вроб╕тником Головного управл╕ння розв╕дки М╕ноборони Укра╖ни.
У ГУР МОУ цю заяву оф╕ц╕йно спростували, заявивши, що вона не в╕дпов╕да╓ д╕йсност╕. 
http://www.pravda.com.ua

«ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВАС, ЯК ДО БАТЬКА»: СУЩЕНКО ПРОСИТЬ ПОРОШЕНКА ПОСПРИЯТИ ЙОГО ВИЗВОЛЕННЮ

Незаконно утримуваний у Рос╕╖ укра╖нський журнал╕ст Роман Сущенко у св╕й день народження написав листа до президента Укра╖ни Петра Порошенка, в якому звернувся до нього з проханням сприяти його зв╕льненню. Про це прес-секретар президента Укра╖ни Святослав Цеголко пов╕домив на сво╖й стор╕нц╕ в Facebook.
«Сьогодн╕ в╕н один з тих, хто вт╕лю╓ укра╖нську незламн╕сть перед ворогом», - переконаний Цеголко. Прес-секретар президента процитував слова з листа пол╕тв’язня: «Звертаюсь до Вас, як до батька. Кому, як не батьков╕, знати щастя, спостер╕гаючи, як зроста╓ його син? Пане Президенте, дозвольте мен╕ побачити, як зроста╓ м╕й син Максим. Разом з тим, розум╕ю, що так╕ справи, як моя, не вир╕шуються посп╕хом. Потр╕бен час. Терпляче чекатиму». «Я св╕домий, що м╕й арешт пересл╕ду╓ ц╕лком конкретн╕ пол╕тичн╕ ц╕л╕, як╕ Ви, як л╕дер укра╖нсько╖ нац╕╖, ╕ я, ╖╖ звичайний громадянин ╕ журнал╕ст, добре розум╕╓мо. М╕й профес╕йний ╕ громадянський обов’язок, мораль та корпоративна етика не дозволяли п╕ти на сп╕вроб╕тництво з системою ╕ прийняти ╖╖ пропозиц╕╖. З ╕ншого боку, чудово розум╕ю, що спод╕ватися на доброчинн╕сть ╕ милосердя мо╖х, м’яко кажучи, процесуальних опонент╕в було б на╖вною ╕люз╕╓ю», - додав Сущенко…
https://www.unian.ua

ПОРОШЕНКО ЗУСТР╤ВСЯ З ДРУЖИНОЮ ТА Д╤ТЬМИ СУЩЕНКА

У середу, в день народження журнал╕ста «Укр╕нформу» Романа Сущенка, Президент Петро Порошенко зустр╕вся з його дружиною Анжелою та д╕тьми Юл╕╓ю ╕ Максимом. Про це пов╕домив у Тв╕ттер╕ прес-секретар Президента Укра╖ни Святослав Цеголко.
«У день народження журнал╕ста Романа Сущенка Президент зустр╕вся з його дружиною ╕ д╕тьми. Укра╖на зробить все, щоб тебе визволити, Романе», - зазначив в╕н.
Цеголко додав, що Сущенко написав зворушливого листа до Президента. В╕н також прив╕тав журнал╕ста з днем народження та подякував за його журнал╕стську роботу ╕ ст╕йк╕сть.
Ран╕ше прив╕тали з днем народження колегу, незаконно ув'язненого у Рос╕╖ журнал╕ста «Укр╕нформу» Романа Сущенка, ╕ закордонн╕ кореспонденти «Укр╕нформу». В╕тання продовжують надходити. До акц╕╖ долучився депутат ╢вропарламенту в╕д Польщ╕, член парламентсько╖ делегац╕╖ до сп╕впрац╕ ╢вросоюз-Укра╖на М╕хал Бон╕ та депутати Сейму Польщ╕ Марц╕н Свенц╕цький ╕ Цезар╕й Грабарчик.
Прив╕тав Сущенка ╕ Прем'╓р-м╕н╕стр Укра╖ни Володимир Гройсман.
Як пов╕домлялося, у середу, 8 лютого, до дня народження Сущенка в «Укр╕нформ╕» в╕дкрилася фотовиставка його роб╕т та картин.
Власного кореспондента у Франц╕╖ Романа Сущенка в порушення м╕жнародних правил затримали 30 вересня в Москв╕, куди в╕н прибув з приватною по╖здкою. 7 жовтня йому було висунуто обвинувачення в "шпигунств╕". Суд в Москв╕ продовжив терм╕н перебування журнал╕ста п╕д вартою до 30 кв╕тня 2017 року.

ПОРОШЕНКО ПРО ЛИСТ В╤Д СУЩЕНКА: ДУЖЕ ЗВОРУШЕНИЙ СИЛЬНОЮ ПОЗИЦ╤╢Ю СИЛЬНО╥ ЛЮДИНИ

Президент Укра╖ни Петро Порошенко запевня╓, що влада доклада╓ вс╕х зусиль для зв╕льнення незаконно утримуваного в Рос╕╖ журнал╕ста Романа Сущенка, у якого сьогодн╕ день народження. Як пов╕домили УН╤АН у прес-служб╕ глави держави, про це в╕н заявив на зустр╕ч╕ з родиною журнал╕ста - дружиною Анжелою, донькою Юл╕╓ю та сином Максимом. Порошенко наголосив, що ╕ в╕н, як президент, ╕ уряд, М╕н╕стерство закордонних справ за його дорученням роблять все можливе задля якнайшвидшого повернення Сущенка додому. «Йому зараз дуже нелегко. В╕н проходить через страшенн╕ випробування. Але те, як в╕н себе трима╓, ╓ зразком для багатьох», - додав глава держави. Президент висловив переконання, що як справжн╕й патр╕от Сущенко г╕дно витрима╓ вс╕ випробування ╕ як висококвал╕ф╕кований журнал╕ст п╕сля повернення на Батьк╕вщину розпов╕сть правду про вс╕ под╕╖. Президент також под╕лився враженнями в╕д листа журнал╕ста, якого отримав. «Був дуже зворушений сильною позиц╕╓ю сильно╖ людини, сильного чолов╕ка, сильного укра╖нця. Ви ма╓те вс╕ п╕дстави дуже пишатися вашим батьком ╕ р╕внятися, бути схожими на нього, коли виростите», - сказав Порошенко, звертаючись до д╕тей журнал╕ста.
Дружина Романа Сущенка Анжела подякувала глав╕ держави за те, що в╕н перейнявся долею журнал╕ста та його с╕м’╖, ╕ вони не залишилися один-на-один з б╕дою. «Нам дуже при╓мно, що вся Укра╖на, вс╕ хочуть, щоб наш тато повернувся скор╕ше додому», - сказала вона. Анжела Сущенко наголосила, що ╖╖ чолов╕к Роман, затриманий незаконно лише за те, що в╕н щиро переймався долею Укра╖ни. «Все це - за його громадянську позиц╕ю. Не дивлячись на те, що в╕н працював у в╕дрядженн╕, його душа ╕ серце завжди були в Укра╖н╕», - сказала вона.
На згадку про зустр╕ч Порошенко вручив сину журнал╕ста Максиму годинник в╕д президента Укра╖ни. «Цей годинник я збирався вручити тво╓му батьков╕. В╕н точно його отрима╓, але якщо ти дозволиш – я в╕ддаю його тоб╕ на збер╕гання. Ти його будеш носити ╕ молитися, щоб батько скор╕ше повернувся додому», - сказав в╕н.
https://www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 10.02.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18091

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков