Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 23.12.2016 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#46 за 23.12.2016
СУД В╤ДПУСТИВ ОХЕНДОВСЬКОГО П╤Д П╤ДПИСКУ

ОБЛИЧЧЯ ВЛАДИ

Солом'янський райсуд Ки╓ва обрав для голови Центрально╖ виборчо╖ ком╕с╕╖ Михайла Охендовського запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ особистого зобов`язання.
Таке р╕шення ухвалив суддя В╕тал╕й Укра╖нець, пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
"Суд постановив частково задовольнити клопотання Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури... Обрати запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ особистого зобов'язання", - оголосив суддя.
У р╕шенн╕ суду йдеться, що запоб╕жний зах╕д д╕ятиме до 13 лютого 2017 року.
У цьому зв'язку заступник кер╕вника САП Володимир Кривенко заявив журнал╕стам, що це р╕шення буде оскаржене в Апеляц╕йному суд╕ м. Ки╓ва.
Як пов╕домлялося, 13 грудня детективи Нац╕онального антикорупц╕йного бюро Укра╖ни пов╕домили голов╕ Центрально╖ виборчо╖ ком╕с╕╖ Михайлу Охендовському про п╕дозру у вчиненн╕ крим╕нальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Крим╕нального кодексу Укра╖ни ("Одержання хабар╕в у великому та особливо великому розм╕рах особою, яка займа╓ особливо в╕дпов╕дальне становище").

ЕКС-ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ «НАФТОГАЗУ» ЧАС╤В ЯНУКОВИЧА ЗАСТРЕЛИВСЯ ПРИ СПРОБ╤ ЗАТРИМАННЯ

На В╕нничин╕ застрелився колишн╕й заступник голови НАК «Нафтогаз Укра╖ни» час╕в Януковича Геннад╕й Юр’╓в. Про це пов╕домила прес-секретар генпрокурора Юр╕я Луценка Лариса Сарган у Facebook. Зазнача╓ться, що 21 грудня прац╕вники в╕йськово╖ прокуратури з'явилися до його будинку для проведення затримання. "П╕сля проникнення до одного з обшукуваних прим╕щень сл╕дчою групою був виявлений труп колишнього заступника голови НАК «Нафтогаз Укра╖ни», який, ймов╕рно, зд╕йснив постр╕л з вогнепально╖ збро╖ п╕д час проникнення", - написала Сарган.
Правоохоронц╕ прийшли до Юр’╓ва для проведення його затримання в рамках розсл╕дування крим╕нального провадження, в╕дкритого за ч. 5 статт╕ 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволод╕ння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розм╕рах, - ред.). "Генеральною прокуратурою Укра╖ни в межах крим╕нального провадження за фактом розкрадання грошових кошт╕в ДАТ «Чорноморнафтогаз» НАК «Нафтогаз Укра╖ни» при закуп╕вл╕ самоп╕дйомних плавучих бурових установ було проведено низку обшук╕в", - пов╕домила Сарган. Юр’╓в ф╕гурував у розсл╕дуванн╕ щодо зловживань на державних тендерах.
http://www.unian.ua

╢ЖЕЛЬ СТАНЕ ПЕРШИМ «М╤Н╤СТРОМ ЯНУКОВИЧА», ЯКОГО СУДИТИМУТЬ ЗАОЧНО

Справу щодо колишнього м╕н╕стра оборони Укра╖ни Михайла ╢желя, якого п╕дозрюють у зловживанн╕ службовими обов'язками та запод╕янн╕ держав╕ збитк╕в на суму понад 42,9 млн. грн., передали до суду.
Про це на Facebook пов╕домив Генпрокурор Юр╕й Луценко. За його словами, це буде перший заочний процес над м╕н╕стром час╕в екс-президента В╕ктора Януковича.
Луценко додав, що обвинувальний акт для зд╕йснення заочного засудження передали до Солом’янського суду Ки╓ва.
Наприк╕нц╕ жовтня пов╕домлялося,що ╤нтерпол заблокував файл колишнього м╕н╕стра оборони Михайла ╢желя.
«Укра╖нська правда»

ПОЛ╤Ц╤Я В╤ДМОВИЛА

Начальниця в╕дд╕лу культури Рожищенсько╖ райдержадм╕н╕страц╕╖ (Волинська область) Тетяна Новосад написала заяву в пол╕ц╕ю у в╕дпов╕дь на публ╕кац╕ю журнал╕ст╕в сайту «Район. Рожище». Чиновницю обурили факти про ╖╖ у минулому приналежн╕сть до «Парт╕╖ рег╕он╕в», як╕ були викладен╕ у статт╕. Пол╕ц╕я в╕дмовила Тетян╕ Новосад у в╕дкритт╕ крим╕нального провадження за ╖╖ заявою. Про це пов╕домля╓ «Громадське рад╕о».
В публ╕кац╕╖ п╕д назвою «З ком╕рки ╕стор╕╖. Спадок рожищенського осередку «Парт╕╖ Рег╕он╕в» на сайт╕ «Район.Рожище»  йшлося, що Тетяна Новосад перебувала в «Парт╕╖ рег╕он╕в» ╕, незважаючи на люстрац╕йну перев╕рку, продовжу╓ працювати на кер╕вн╕й посад╕. Видання також опубл╕кувало документи, як╕ св╕дчать про колишню причетн╕сть чиновниц╕ до «Парт╕╖ рег╕он╕в», серед них –  ╖╖ п╕дпис у в╕домост╕ про сплату членських внеск╕в.
У сво╖й заяв╕ до пол╕ц╕╖ чиновниця стверджувала, що ╕нформац╕я про ╖╖ причетн╕сть до ПР неправдива. Вона також просила встановити особу, яка надала виданню документи щодо ╖╖ членства в ПР, та стверджувала, що викладена ╕нформац╕я «причинила ╖й моральну шкоду».
Редакц╕я «Район.Рожище» заявила, що «не ма╓ жодних п╕дстав сумн╕ватися у над╕йност╕ джерела, яке передало документи щодо приналежност╕ Тетяни Новосад до «Парт╕╖ рег╕он╕в».
У прес-служб╕ пол╕ц╕╖ пов╕домили, що за даним фактом були проведен╕ перев╕рки, однак п╕дстав для в╕дкриття крим╕нального провадження не знайшли, про що ╕ пов╕домлено заявницю.
Заявниця Тетяна Новосад в╕дмовилась пояснити, чому поскаржилась на публ╕кац╕ю в пол╕ц╕ю: «Н╕, дякую, я зараз дуже зайнята. Я коментувати н╕чого не буду, тому що я не можу розмовляти».
Видання пов╕домля╓, що п╕сля поразки режиму Януковича Тетяна Новосад у березн╕ 2015 року стала кер╕вником первинно╖ орган╕зац╕╖ пол╕тично╖ парт╕╖ «УДАР» у м╕ст╕ Рожище,  а на м╕сцевих виборах стала депутаткою  Рожищенсько╖ райради в╕д «Блоку Петра Порошенка».
Також видання зазнача╓, що у в╕дкритих джерелах можна знайти ╕нформац╕ю й про те, що вона усп╕шно пройшла люстрац╕йну перев╕рку.

«Детектор мед╕а»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 23.12.2016 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=17837

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков