Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2798)
З потоку життя (5924)
Душі криниця (3319)
Українці мої... (1432)
Резонанс (1445)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1631)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
В╤Д ПОРОШЕНКА ВИМАГАЮТЬ ПОЗБАВИТИ В╤ТАЛ╤Я КОЗЛОВСЬКОГО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРА╥НИ»
Льв╕вська облрада прийняла звернення до Президента щодо позбавлення сп╕вака В╕тал╕я Козловського...


Н╤ХТО НЕ ЗАБУТИЙ?
“Н╕хто не забутий. Н╕що не забуто”. Це - улюблен╕ слова рос╕йських передач, та ще...


ГЕРО╥ УКРА╥НИ: ДОСТОЙНИКИ, НОМЕНКЛАТУРНИКИ ТА НЕГ╤ДНИКИ
А разом ╕з тим Героями Укра╖ни стало чимало номенклатурних д╕яч╕в, грошовитих б╕знесмен╕в,...


УКРА╥НА НЕ Б╤ДНА, А ОБКРАДЕНА ДЕРЖАВА
Коловорот конвертац╕╖ влади у ф╕нансов╕ ресурси ма╓ бути зупинений


П╤СЛЯ СКАЗАНОГО, або «БАРИН ВСЁ НЕ ЕДЕТ…»
Коментар до звернення до Президента Укра╖ни та Генерального прокурора, в╕дправленого ще 5 м╕сяц╕в...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #24 за 10.06.2016 > Тема "Ми єсть народ?"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#24 за 10.06.2016
У КИ╢В╤ ОГОЛОСИЛИ КОНКУРС НА ПОСАДУ РЕДАКТОРА ГАЗЕТИ "КРИМСЬКА СВ╤ТЛИЦЯ"

Не так т╕╖ вороги...

Укра╖нське державне п╕дпри╓мство "Нац╕ональне газетно-журнальне видавництво" оголошу╓ конкурс на зам╕щення вакантно╖ посади головного редактора газети "Кримська св╕тлиця". В╕дпов╕дне оголошення опубл╕кували на оф╕ц╕йному портал╕ "Культура". Як пов╕домля╓ться, конкурс оголошений з 7 червня ╕ триватиме до 22 червня 2016 року.
"Вимоги до кандидата: вища осв╕та в╕дпов╕дного профес╕йного спрямування, досв╕д роботи в управл╕нн╕, кер╕вництв╕, знання сучасних редакц╕йно-видавничих технолог╕й, знання порядку п╕дготовки матер╕ал╕в до друку, досв╕д роботи в друкованих засобах масово╖ ╕нформац╕╖, волод╕ння мовами: укра╖нська (л╕тературна), англ╕йська (еlementary), впевнений користувач ПК, комун╕кабельн╕сть", - йдеться в пов╕домленн╕. Також в╕д кандидат╕в чекають вм╕ння ор╕╓нтуватися в сусп╕льно-пол╕тичн╕й ситуац╕╖ в Криму ╕ Севастопол╕.
Редактор газети "Кримська св╕тлиця" В╕ктор Качула, який зараз перебува╓ в Криму, пов╕домив "Крим.Реал╕╖", що йому не було в╕домо про оголошений у Ки╓в╕ конкурс. "Мен╕ коментувати те, що в╕дбува╓ться, з позиц╕й морал╕, людяност╕, профес╕онал╕зму журнал╕стського, неможливо, тому що те, що в╕дбува╓ться, - взагал╕ за межами морал╕. У вс╕х мо╖х минулих зверненнях я домагався у сп╕взасновник╕в газети д╕алогу, щоб проблема була розв'язана цив╕л╕зованим, законним шляхом, а не так, як вона вир╕шена зараз. А те, що залишен╕ напризволяще чотири людини, як╕ в Криму продовжують працювати попри все, - це за якою мораллю оц╕ню╓ться взагал╕?!" - сказав В╕ктор Качула.
Гендиректор "Нац╕онального газетно-журнального видавництва" Андр╕й Щекун розпов╕в "Крим.Реал╕╖", що В╕ктора Качулу зв╕льнили з посади головного редактора газети 31 травня 2016 року за "невиконання наказ╕в про пере╖зд редакц╕╖ на материкову Укра╖ну ╕ прогули в робочий час".
"Кримську св╕тлицю" видають у Криму з 1992 року. Засновниками газети нараз╕ ╓ М╕н╕стерство культури Укра╖ни та Всеукра╖нське товариство "Просв╕та". У березн╕ 2014 року друк ╕ поширення газети на п╕востров╕ припинили, ╖╖ кер╕вництво не намагалося отримати рос╕йську л╕ценз╕ю. У червн╕ редакц╕я втратила прим╕щення, в якому пропрацювала останн╕ 12 рок╕в. Ут╕м, кримська редакц╕я видання продовжу╓ щотижня верстати св╕ж╕ випуски "Кримсько╖ св╕тлиц╕" в електронному формат╕, прац╕вники редакц╕╖ в╕дмовляються залишати п╕в-остр╕в ╕ пере╖жджати на материкову частину Укра╖ни.
Ран╕ше в газет╕ "Кримська св╕тлиця" пов╕домлялося, що 14 березня 2016 року вийшов наказ гендиректора "Нац╕онального газетно-журнального видавництва" про переведення редакц╕╖ з С╕мферополя до Ки╓ва. Гендиректор "Нац╕онального газетно-журнального видавництва" Андр╕й Щекун пояснив це тим, що М╕н╕стерство культури Укра╖ни, як ╕ ╕нш╕ державн╕ в╕домства, видало директиви про переведення державних установ на материкову частину Укра╖ни у зв'язку з анекс╕╓ю Криму.
Верховна Рада Укра╖ни оф╕ц╕йно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасово╖ окупац╕╖ Криму ╕ Севастополя Рос╕╓ю. 7 жовтня 2015 року Президент Укра╖ни Петро Порошенко п╕дписав в╕дпов╕дний закон. М╕жнародн╕ орган╕зац╕╖ визнали окупац╕ю й анекс╕ю Криму незаконними ╕ засудили д╕╖ Рос╕╖. Кра╖ни Заходу запровадили низку економ╕чних санкц╕й. Рос╕я заперечу╓ окупац╕ю п╕вострова ╕ назива╓ це "в╕дновленням ╕сторично╖ справедливост╕".
http://ua.krymr.com/a/news/27784903.html
*    *    *
В╤Д РЕДАКЦ╤╥ "КС". Коментувати дал╕ цю розправу над газетою ╕ людьми, що ╖╖ творили й домагалися лише, щоб була врахована ╕ ╖хня думка у визначенн╕ майбутнього "Св╕тлиц╕", напевне, вже досить - це було зроблено, зокрема, у минулому числ╕ "КС". Стосовно ж рейдерського конкурсу на посаду редактора КИ╥ВСЬКО╥ "Кримсько╖ св╕тлиц╕" - порадили б до обов'язкових "кандидатських" вимог додати ще й отаку: претендент повинен мати "талант" не чути, не бачити, не усв╕домлювати, не пропускати через сов╕сть ╕ душу те, що вчиняють зараз з╕ "Св╕тлицею" ╕ ╖╖ багатол╕тн╕ми творцями ки╖вськ╕ чиновники, п╕дло, брутально й показово-цин╕чно гублячи дол╕ сво╖х сп╕вв╕тчизник╕в у загубленому Криму.
Бо ╕накше цей конкурс не виграти...

2007 р╕к. А. Щекун (праворуч) на 15-р╕чч╕ "Кримсько╖ св╕тлиц╕". То що, "друже" Андр╕ю: за здрав╕╓ чи за упок╕й?..

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #24 за 10.06.2016 > Тема "Ми єсть народ?"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=17235

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков