Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3139)
З потоку життя (6354)
Душі криниця (3492)
Українці мої... (1462)
Резонанс (1492)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1669)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 08.04.2016 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#15 за 08.04.2016
ПОДАРУНОК В╤Д ЛЕС╤

«Кримська св╕тлиця» в попередн╕х номерах вже подавала ╕нформац╕ю про те, що 20 березня ц. р. в Ки╓в╕ в╕дбулась церемон╕я нагородження переможц╕в ╤-го Всеукра╖нського (Х╤╤ Всекримського) конкурсу учн╕всько╖ та студентсько╖ творчост╕ ╕мен╕ Мар╕╖ Ф╕шер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лес╕ Укра╖нц╕.
У 145-ту р╕чницю народження велико╖ поетеси Всекримський конкурс став Всеукра╖нським. Цього року в ньому взяли участь понад 2500 д╕тей з ус╕х рег╕он╕в Укра╖ни, в тому числ╕, в очн╕й частин╕ конкурсу, в Полтав╕, близько 500. Конкурс в╕дбувався вже традиц╕йно в семи ном╕нац╕ях: тв╕р, декламац╕я, ╕нсцен╕зац╕я, науково-пошукова робота, малюнок, ауд╕ов╕зуальний тв╕р ╕ вокал. Роботу конкурсант╕в оц╕нювало профес╕йне жур╕, до складу якого ув╕йшли в╕дом╕ письменники, поети, журнал╕сти, актори та науковц╕. Головою жур╕ була професор, доктор ф╕лолог╕чних наук, сп╕ворган╕затор та екс-директор Музею Лес╕ Укра╖нки в Ялт╕ Св╕тлана Кочерга. Багатол╕тн╕м головою орган╕зац╕йного ком╕тету rонкурсу ╓ заслужена вчителька Укра╖ни Тетяна Захарова.
Орган╕затори заходу ╕з задоволенням в╕дзначають, що серед понад 300 переможц╕в конкурсу ╓ представники абсолютно╖ б╕льшост╕ рег╕он╕в нашо╖ держави, в тому числ╕ з АР Крим. Особливу активн╕сть проявили школяр╕ з Донецько╖, Лугансько╖, Сумсько╖, Одесько╖, Дн╕пропетровсько╖, Волинсько╖, ╤вано-Франк╕всько╖ та ╕нших областей. Був нав╕ть учасник з Рос╕╖.
20 березня у церемон╕╖ нагородження переможц╕в взяли участь понад 500 ос╕б ╕з б╕льшост╕ рег╕он╕в Укра╖ни. Символ╕чно, що гала-концерт, у якому була представлена творч╕сть конкурсант╕в, розпочався виступом кримського школяра Камаля Шаллала, котрий прочитав в╕рш Л. Укра╖нки «Завжди терновий в╕нець…». Юний кримчанин ╓ вихованцем зразково╖ театрально╖ студ╕╖ «Св╕танок».
Кримського колориту надали заходу й виступи у кримськотатарських нац╕ональних костюмах Ем╕не Шукурдж╕╓во╖ ╕з сестричкою, як╕ прочитали в╕рш Л. Укра╖нки «Татарочка». А от ще один кримчанин-св╕танк╕вець ╤лля М╓ркулов чомусь не отримав запрошення ╕ нав╕ть не знав про те, що у нього — перше м╕сце в ном╕нац╕╖ «декламац╕я» у старш╕й груп╕! Можливо, це помилка самого ╤лл╕, який посп╕хом в╕дправляв в╕део, де читав в╕рш Лес╕ Укра╖нки «В’язень». Та як би там не було, св╕й диплом в╕н отримав ╕ вже готу╓ться до конкурсу «Леся-2017». ╤ ще одна кримчанка, нин╕ студентка Юл╕я ╢рикалова, яка п╕сля зак╕нчення театрально╖ студ╕╖ «Св╕танок» тепер навча╓ться на акторському факультет╕ Харк╕вського нац╕онального ун╕верситету мистецтв ╕м ╤. П. Котляревського, теж стала лауреатом конкурсу «Змагаймось за нове життя!» в ном╕нац╕╖ декламац╕я. А як же ви думали — колишн╕х студ╕йц╕в «Св╕танку», виявля╓ться, не бува╓! Вони продовжують жити творчим життям, до якого ╖х привчила кер╕вник студ╕╖ Алла Петрова. Редакц╕я «Кримсько╖ св╕тлиц╕» щиро в╕та╓ ╤ллю М╓ркулова та Юл╕ю ╢рикалову з перемогою ╕ бажа╓ ╖м творчого натхнення та удач╕: Юл╕╖ — на в╕дм╕нно зак╕нчити ун╕верситет, а ╤лл╕ наступного року до нього поступити!

Олесь ТАВР╤ЙСЬКИЙ

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 08.04.2016 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=16960

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков