Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3071)
З потоку життя (6279)
Душі криниця (3454)
Українці мої... (1456)
Резонанс (1482)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1661)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦ╤Я ТАРАС ШЕВЧЕНКО ╤ СЬОГОДЕННЯ
П╕дкреслювалося, що твори Тараса Шевченка актуальн╕ й понин╕.


╤ ВЕСН╤ВКА, ╤ СВИСТУХА
У молод╕ роки вона вела вкрай порочне життя, але п╕д впливом ченця Германа в╕дмовилася в╕д...


ДО ПЦУ ПЕРЕЙШЛИ ВЖЕ 458 ХРАМ╤В ╤ ДВА КАФЕДРАЛЬН╤ СОБОРИ
Автокефальну пом╕сну Православну церкву Укра╖ни було створено 15 грудня за результатами...


ВСЕ МА╢ СТР╤ЛЯТИ!
Нещодавно у Львов╕ вийшов друком перший випуск ╕сторико-кра╓знавчого та л╕тературно-мистецького...


В╤ЧНО ЖИВИЙ ТАРАС
Музей Тараса Шевченка в Торонто в╕дкрив св╕й 66-й сезон виставкою сучасного образотворчого...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 04.03.2016 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#10 за 04.03.2016
ЗАГЛЯДАЙТЕ ДО «СВ╤ТЛИЧНОГО» АРХ╤ВУ!

Одним ╕з сво╖х земних кримських укра╖нських обов’язк╕в перед читачами ╕ колегами-«св╕тличанами», котр╕ понад 23 роки тому заснували «Кримську св╕тлицю», ╕ багатьох ╕з них вже нема серед нас, редакц╕я «КС» вважа╓ збереження арх╕ву газети, який разом з ус╕ма нами опинився тепер в окупац╕╖. З к╕нця 2002 року, коли на грантов╕ кошти було створено сайт «Св╕тлиц╕», ╖╖ матер╕али викладаються в ╤нтернет╕. З 2010 року у Мереж╕ почали розм╕щати номери «КС» у pdf-формат╕, тобто точн╕ коп╕╖ п╕дготовлених до друку стор╕нок. Ц╕каво, що з осен╕ 2010-го до середини 2011 року «Кримська св╕тлиця», як ╕ два останн╕ окупац╕йн╕ роки, — ╕снувала лише в ╤нтернет╕. Була така чорна — рейдерська смуга в наш╕й газетн╕й дол╕, коли «Св╕тлицю» хот╕ли захопити, переформатувати ╕ ще тод╕ перевести до Ки╓ва. Тепер це вже вважа╓ться ╕стор╕╓ю, ╕ вона заф╕ксована в нашому електронному арх╕в╕, який доступний ус╕м.
А ось з 1993 року до 2002-го — н╕би провалля. Звичайно ж, ми зберегли, схоронили газетн╕ п╕дшивки друковано╖ «Кримсько╖ св╕тлиц╕» за ц╕ роки, але, зважаючи, в яких умовах ми ус╕ перебува╓мо зараз в Криму, тривожно за «Св╕тличний» арх╕в. До того ж газету, яка друкувалася понад два десятил╕ття тому так званим високим друком, ще трохи — ╕ буде взагал╕ важко прочитати, час бере сво╓. Ось чому вважа╓мо обов’язком — встигнути оцифрувати газету, перевести в електронний формат ╕ розм╕стити на нашому сайт╕.
З першим березневим номером виклада╓мо в pdf-арх╕в╕ номери «Кримсько╖ св╕тлиц╕» за березень 1993 року. Заглядайте до нашого арх╕ву — там ╕стор╕я боротьби за Укра╖нський Крим, як ╕ в╕дпов╕дь на запитання, чому ж за вс╕ ц╕ роки, як╕ заф╕ксован╕ на пожовклих «Св╕тличних» стор╕нках, Крим так ╕ не став справд╕ Укра╖нським...

Адреса електронного арх╕ву «Кримсько╖ св╕тлиц╕» — http://svitlytsia.crimea.ua/pdf.html

ШАНОВН╤ ЧИТАЧ╤!
Оск╕льки жодних оф╕ц╕йних наказ╕в або розпоряджень, що стосуються зм╕ни формату випуску «Кримсько╖ св╕тлиц╕», з моменту окупац╕╖ Криму ми не отримували (а зг╕дно з укра╖нським законодавством, так╕ р╕шення узгоджено приймаються лише сп╕взасновниками засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖ або судом), продовжу╓мо готувати до друку щотижнев╕ номери газети ╕ направляти ╖х до ки╖всько╖ друкарн╕. Як ╕ ран╕ше, починаючи з 2002 року, на редакц╕йному сайт╕ щоп’ятниц╕ виставля╓ться електронна верс╕я тижневика, зокрема у pdf-формат╕. Розм╕щену нижче ╕нформац╕ю про умови передплати «Кримсько╖ св╕тлиц╕» та ╕нших культуролог╕чних видань продовжу╓мо публ╕кувати як нагадування «борцям» за ╕нформац╕йний прост╕р Укра╖ни про ╖хн╕ держслужбов╕ зобов’язання перед читачами ╕ державою.
Редакц╕я «КС»

ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ на всеукра╖нську загальнопол╕тичну ╕ л╕тературно-художню газету «Кримська св╕тлиця» та ╕нш╕ культуролог╕чн╕ видання ДП «Нац╕ональне газетно-журнальне видавництво» (газету «Культура ╕ життя», журнали «Укра╖нська культура», «Укра╖нський театр», «Театрально-концертний Ки╖в», «Музика», «Пам’ятки Укра╖ни: ╕стор╕я та культура») можна в будь-якому поштовому в╕дд╕ленн╕ зв’язку Укра╖ни. У кра╖нах далекого заруб╕жжя оформити передплату на ц╕ видання можна через сайт www.presa.ua на стор╕нц╕ «Передплата On-Line». Передплатити та придбати окрем╕ прим╕рники видань в електронн╕й верс╕╖ можна за адресою - http://presspoint.ua/. Така послуга доступна в будь-як╕й кра╖н╕ св╕ту. Дов╕дки за тел.: (044) 498-23-64; e-mail: nvu.kultura@gmail.com

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 04.03.2016 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=16777

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков