Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 02.10.2015 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#40 за 02.10.2015
РАД╤ ПРОПОНУЮТЬ СХВАЛИТИ ПОВНУ БЛОКАДУ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОР╤Й УКРА╥НИ

Народний депутат в╕д Радикально╖ парт╕╖ Дмитро Л╕нько заре╓стрував у Верховн╕й Рад╕ проект закону (№ 3192) про повну блокаду тимчасово окупованих територ╕й Укра╖ни (щодо припинення зал╕зничного, автовантажного та автобусного сполучення).
Текст законопроекту розм╕щено на сайт╕ парламенту. Зазнача╓ться, що метою законопроекту ╓ недопущення контрабанди, постачання наркотик╕в та збро╖, посилення контролю та убезпечення громадян в╕д проникнення диверс╕йних груп.
Законопроектом встановлю╓ться заборона на зал╕зничне, автовантажне та автобусне сполучення з тимчасово окупованими територ╕ями Автономно╖ Республ╕ки Крим, Донецько╖ та Лугансько╖ областей. Водночас д╕я закону не поширю╓ться на рух легкових автомоб╕л╕в та вантаж╕в (товар╕в) з гуман╕тарною допомогою, як╕ ввозяться на територ╕ю виключно п╕д контролем спец╕ально делегованих представник╕в ОБС╢ або за участ╕ представник╕в М╕жнародного ком╕тету Червоного Хреста ╕ Червоного П╕вм╕сяця.
Кр╕м того, зг╕дно ╕з законопроектом забороня╓ться укладання правочин╕в з ф╕зичними/юридичними особами, як╕ провадять п╕дпри╓мницьку д╕яльн╕сть на тимчасово окупованих територ╕ях АР Крим, Донецько╖ та Лугансько╖ областей.
Порушення встановлено╖ заборони ф╕зичними/юридичними особами, як╕ провадять п╕дпри╓мницьку д╕яльн╕сть на територ╕╖ Укра╖ни, призведе до застосування до них штрафних санкц╕й у розм╕р╕ в╕д 100 до 300 неоподаткованих м╕н╕мум╕в доход╕в громадян.
Серед ╕ншого, встановлю╓ться, що у раз╕ загрози виникнення надзвичайно╖ ситуац╕╖ або п╕сля повного зв╕льнення в╕д окупант╕в та в╕дновлення контролю над окупованими територ╕ями АР Крим, Донецько╖ та Лугансько╖ областей, блокада може бути знята, а транспортне сполучення в╕дновлено повн╕стю або частково.
Р╕шення про зняття блокади та в╕дновлення транспортного сполучення прийма╓ Рада нац╕онально╖ безпеки та оборони Укра╖ни (РНБОУ).
УН╤АН

ЧОРНА Д╤РА В УКРА╥НСЬК╤Й КИШЕН╤

Т╕ньовий експорт з Укра╖ни до Рос╕╖ через територ╕ю окупованого Криму в грошовому екв╕валент╕ становить 1-2 м╕льярди долар╕в на р╕к, заявив економ╕ст Тарас Завгородн╕й на бриф╕нгу в Ки╓в╕.
«Фактично ця зона використову╓ться як чорна д╕ра для реекспорту в Рос╕йську Федерац╕ю. Там близько 1-2 м╕льярд╕в долар╕в т╕ньового експорту в Рос╕ю», — сказав в╕н.
За словами народного депутата ╤горя Луценка, який був присутн╕й на бриф╕нгу, приплив вантажного транспорту з Криму св╕дчить про значн╕ обсяги експорту, який не ф╕ксу╓ться на укра╖нському кордон╕.
«Протягом одного з останн╕х м╕сяц╕в 32 фури нетто в╕дтоку з Криму було. Це — т╕ньовий експорт Укра╖ни», — п╕дкреслив депутат.
Як пов╕домляв УН╤АН, Укра╖на в с╕чн╕-липн╕ 2015 року поставила в Крим товар╕в на загальну суму 472,149 м╕льйона долар╕в, що в 26 раз╕в б╕льше обсягу поставок товар╕в з Криму на материкову частину кра╖ни на суму 18,090 м╕льйона долар╕в.
УН╤АН


КАБЕЛЬ НЕ ВРЯТУ╢...

Буд╕вництво «енергетичного коридору» з Краснодарського краю Рос╕╖ до Криму не забезпечить повн╕стю потреби п╕вострова в електроенерг╕╖. Таку думку висловив колишн╕й заступник м╕н╕стра енергетики та вуг╕льно╖ промисловост╕ Вадим Ул╕да в ранковому еф╕р╕ Рад╕о «Крим.Реал╕╖».
«На п╕вдн╕ Рос╕╖ нема╓ достатньо╖ генерац╕╖, щоб забезпечити Крим. Якщо тягнути кабель, будувати л╕н╕ю, то потр╕бно збудувати генерац╕ю на п╕вдн╕ Рос╕╖, як м╕н╕мум, в 500–600 МВт, посилити мереж╕ на п╕вдн╕ Рос╕╖, прокласти п╕дводний кабель ╕ посилити мереж╕ в Криму», — сказав в╕н.
За словами експерта, таке «буд╕вництво стол╕ття» займе не один р╕к ╕ потребуватиме не менше м╕льярда долар╕в.
«До того ж не варто забувати, що ╕снують санкц╕╖, а високотехнолог╕чне обладнання, яке необх╕дне для потужних блок╕в газотурб╕нних станц╕й, проводиться ╓вропейськими компан╕ями», — додав В. Ул╕да.
Енергозалежн╕сть Криму в╕д Укра╖ни становить в середньому 70–80%.
╤н╕ц╕атори «торгово╖» блокади Криму, яка почалася з 20 вересня, заявили, що незабаром можлива й енергетична. Представники рос╕йсько╖ влади в Криму говорять, що п╕востр╕в уже готу╓ться до припинення поставок електрики з Укра╖ни.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 02.10.2015 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=15962

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков