Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3677)
З потоку життя (6894)
Душі криниця (3705)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1606)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗА МУЖН╤СТЬ, САМОВ╤ДДАН╤СТЬ, ВОЛЮ
Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко вручив Володимиров╕ Кличку орден "За мужн╕сть" ╤ ступеня.


«ШАХТАР» ВТРАЧА╢ ОЧКИ...
В 11-му тур╕ чемп╕онату Укра╖ни сталася сенсац╕я: «Шахтар», який не програвав у...


ВСЯ БОРОТЬБА ЩЕ ПОПЕРЕДУ
Господар╕ поля волод╕ли ╕н╕ц╕ативою ╕ реал╕зували два моменти.


«ДИНАМО» ПОВИННО ПОКАЗАТИ В МАДРИД╤ ОДНУ З НАЙКРАЩИХ СВО╥Х ╤ГОР»...
Це були прогнози. А результати двох матч╕в групового турн╕ру Л╕ги чемп╕он╕в з участю укра╖нських...


УКРА╥НКА ВИГРАЛА ЧЕМП╤ОНАТ ╢ВРОПИ
Новини спорту
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 26.12.2003 > Тема ""КримСПОРТ""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#52 за 26.12.2003
Новитни кримського спорту
журналісти

РОЗШИРЕНА РАДА ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

19 грудня в Раді міністрів АРК під головуванням президента  Республіканської федерації футболу прем'єр-міністра уряду Криму Сергія Куницина відбулося розширене засідання ради федерації. На ньому обговорювалися підсумки футбольного сезону 2003 року, а також проблеми і перспективи розвитку цього виду спорту на півострові.
Як відзначив у своєму виступі С. Куницин, на сьогоднішній день для розвитку футболу в Криму зроблено багато. З боку кримського уряду, керівників міст і ведучих підприємств республіки футбольним командам надається значна матеріальна і фінансова допомога. Збільшилося число добре оснащених футбольних стадіонів, у багатьох школах Криму разом з уроками фізичного виховання введені уроки футболу.
С. Куницин також відзначив досягнення команди Таврійського національного університету ім. Вернадського під керівництвом  тренера Олександра Зверянського, яка цього року вперше стала чемпіоном Автономної Республіки Крим. У той же час різка критика прозвучала на адресу сімферопольської "Таврії", виступ якої в нинішньому сезоні кримський прем'єр оцінив як незадовільний.
Серед першочергових задач, поставлених С. Кунициним на майбутній сезон, - зміцнення й удосконалювання дитячого і жіночого футболу, упорядкування футбольних полів і забезпечення якісного суддівства на іграх, а також інформування населення про розвиток цього виду спорту.
На закінчення були вручені призи переможцям чемпіонату Криму з футболу, а також грамоти ветеранам спорту і спортивним журналістам.
Прес-служба Ради міністрів АРК.


"ТАВРІЯ"  ЗАЛИШИЛАСЯ  БЕЗ  ГЕНДИРЕКТОРА

Генеральний директор футбольного клубу "Таврія", депутат Верховної Ради АРК Роман Аронов звільнений з посади, яку обіймав, у зв'язку з переходом на інше місце роботи. Про це повідомив президент ФК "Таврія" Віктор Карасьов 4 грудня на прес-конференції в Сімферополі.
За словами В. Карасьова, після залишення Р. Ароновим посади генерального директора АТЗТ "Футбольний клуб "Таврія" вона буде скасована.
Як повідомив агентству "Контекст-медіа" прес-аташе "Таврії" Олександр Яцун, Р. Аронов працював гендиректором футбольного клубу з 1994 року (до цього п'ять років обіймав посаду адміністратора). О. Яцун повідомив, що Р. Аронов залишив клуб у зв'язку з переходом на нову роботу в Києві. За неофіційною інформацією, йому запропонована одна з посад у Федерації футболу України.


РОСТЕ ПОПУЛЯРНІСТЬ АКТИВНОГО ТУРИЗМУ

Міністерство курортів і туризму АРК відзначає зростання популярності в Криму різних видів активного туризму. Як повідомив начальник управління туризму Міністерства курортів і туризму АРК Ігор Котляр на засіданні колегії міністерства, у 2003 році гірсько-лісову зону Криму відвідали 1,8 млн. туристів, тоді як у 2002 році їх було близько 1,7 млн. чоловік, а в 2001 році - 1,5 млн. чоловік.
За словами І. Котляра, про зростаючу популярність гірського туризму говорить також поява нових фірм, що спеціалізуються на наданні послуг у цій сфері.
До активного туризму відносяться такі форми, як спелеотуризм, гірськолижний туризм, альпінізм, скелелазіння, гірський велосипед, дайвінг, пішохідний, кінний, мисливський, яхтовий і археологічний туризм.
За інформацією Республіканського комітету з лісового і мисливського господарства АРК, на сьогоднішній день у Криму функціонують близько 80 туристських стоянок. У гірсько-лісовій зоні республіки знаходиться 38 скельних об'єктів для тренувань альпіністів, 110 карстових порожнин, придатних для відвідування, три природні печери й одна рукотворна.
* * *
Колегія Міністерства курортів і туризму АРК рекомендувала розробити положення про туристські стоянки на території республіки.
Як повідомив на засіданні начальник управління туризму МКТ АРК Ігор Котляр, положення буде розроблятися профільним міністерством разом з Республіканським комітетом з лісового і мисливського господарства АРК, пожежною службою, кримським головкомом МНС та іншими спеціалізованими службами.
За словами І. Котляра, необхідно також скласти перелік туристських стоянок, починаючи з гірсько-лісових. Попередній перелік, складений за інформацією державних лісогосподарських підприємств Криму, включає 49 стоянок.
* * *
До початку курортного сезону 2004 року на усіх вокзалах Криму будуть встановлені щити, що попереджатимуть про стягнення плати за проходження туристів по обладнаних стежках та інші туристичні послуги. Відповідне рішення було прийнято на колегії Міністерства курортів і туризму АРК.
Колегія також доручила підвідомчим підприємствам, що стягують плату з туристів, до початку курортного сезону промаркірувати туристські тропи і маршрути. Крім того, їм доручено вжити заходів з своєчасного збиранню сміття і благоустрою туристичних об'єктів за рахунок власних раніше отриманих коштів.
"Контекст-медіа".

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 26.12.2003 > Тема ""КримСПОРТ""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1582

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков