Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 27.03.2015 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#13 за 27.03.2015
КРИМСЬК╤ ТАТАРИ ВИМАГАЮТЬ В╤Д ПУТ╤НА ЗБЕРЕГТИ «АТR», А НЕ ЛИЦЕМ╤РИТИ

НЕ ВБИВАЙТЕ «ATR»!

25 березня в еф╕р╕ кримськотатарського телеканалу «ATR» стартував телемарафон «Не вбивайте «ATR»!», присвячений проблем╕ можливого закриття телеканалу окупац╕йною владою Криму. У марафон╕ можуть взяти участь ус╕ бажаюч╕ (запис за телефоном: +7978 077 95 95).
Телемарафон розпочина╓ться о 18.00 ╕ трива╓ до 21.30 (з перервою на випуски новин ╕ програму «Грав╕тац╕я»). Триватиме в╕н до 31 березня включно. А вже з 1 кв╕тня телеканал «ATR» може припинити мовлення через те, що не зм╕г отримати в╕д окупац╕йно╖ кримсько╖ влади св╕доцтва про ре╓страц╕ю засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖ за рос╕йським законодавством, що загрожу╓ припиненням його роботи в Криму.

КРИМСЬК╤ ТАТАРИ ВИМАГАЮТЬ В╤Д ПУТ╤НА ЗБЕРЕГТИ «АТR», А НЕ ЛИЦЕМ╤РИТИ

Нац╕ональний рух кримських татар просить президента Рос╕╖ Володимира Пут╕на ╕ прем’╓ра Дмитра Медвед╓ва зберегти мед╕а-холдинг «АТR» на окупованому п╕востров╕. Про це йдеться в заяв╕ на ╕м’я президента ╕ прем’╓ра Рос╕╖, Генпрокурора РФ Чайки ╕ голови Ради при президент╕ РФ з прав людини Федотова у зв’язку з в╕дмовою ре╓струвати ЗМ╤, що входять до холдингу.
«Кер╕вництво «ATR» неодноразово подавало документи на ре╓страц╕ю у Федеральну службу з нагляду у сфер╕ зв’язку, ╕нформац╕йних технолог╕й ╕ масових комун╕кац╕й (Роскомнагляд), але ╖х всякий раз повертали назад. Формальн╕ причини були р╕зн╕ (а фактично — надуман╕)», — сказано в заяв╕.
«Закриття мовлення мед╕а-холдингу «АТR» буде важким ╕ непоправним ударом по кримськотатарському народу ╕ всьому кримському сп╕втовариству», — заявляють кримськ╕ татари. «╤ тод╕ вс╕ розмови ╕ декларац╕╖ про «реаб╕л╕тац╕ю», про «розвиток», про «м╕жнац╕ональну злагоду», про «буд╕вництво толерантного громадянського сусп╕льства» ╕ про «дружбу м╕ж рос╕янами ╕ кримськими татарами, як╕ жили стол╕ттями тут», для кримських татар буде порожн╕м звуком ╕ лицем╕рством!» — попереджають вони.
«Не треба думати «можновладцям», що «АТR» — приватний телеканал, який можна просто «в╕джати» ╕ за це н╕чого не буде. Мед╕а-холдинг «АТR» — це надбання всього кримськотатарського народу ╕ не треба його руйнувати одним розчерком пера», — сказано в заяв╕. У заяв╕ також нагадали про масов╕ пересл╕дування кримських татар, про тиск на телеканал, у тому числ╕ про обшук, який був проведений на телеканал╕ 26 с╕чня.
Також у заяв╕ нагадали слова кер╕вника окупац╕йно╖ влади Криму Серг╕я Аксьонова про те, що н╕бито телеканал «да╓ над╕ю на повернення Криму в Укра╖ну, п╕дбурюючи ╕нших людей до д╕й» ╕ що н╕бито «говорить про те, як пот╕м розправляться з тими, хто отримав рос╕йськ╕ паспорти». «Робота таких канал╕в на територ╕╖ республ╕ки в нин╕шн╕й нап╕вво╓нний час неприпустима», — говорив Аксьонов.
«Невже для кримсько╖ влади мало сво╖х провладних мед╕а-ресурс╕в, як╕ подають ╕нформац╕ю в потр╕бн╕й «кондиц╕╖?» — обурен╕ кримськ╕ татари.
П╕д загрозою припинення мовлення опинилися дитячий кримськотатарський телеканал «Lale» та ╓дина в св╕т╕ кримськотатарська FM-рад╕останц╕я «Мейдан», а також рос╕йськомовна рад╕останц╕я «Л╕дер» та ╕нформац╕йний портал «15 хвилин», що входять до холдингу.
Вс╕ вони, як ╕ телеканал «ATR», ще у вересн╕ 2014 року були перере╓строван╕ як суб’╓кти господарювання в╕дпов╕дно до рос╕йського законодавства, а вже в жовтн╕ направили вс╕ необх╕дн╕ документи в Роскомнагляд для ╖хньо╖ ре╓страц╕╖ як засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖. Однак дос╕ жоден з перерахованих вище мед╕а-ресурс╕в так ╕ не отримав св╕доцтво про ре╓страц╕ю засоб╕в масово╖ ╕нформац╕╖.

«Укра╖нська правда»

ТИМ ЧАСОМ...

Самопроголошений «глава» АР Крим Серг╕й Аксьонов заявив, що укра╖нського телерад╕омовлення в республ╕ц╕ не буде.
Це було сказано у в╕второк на прес-конференц╕╖ «Возз’╓днання Криму з Рос╕╓ю: п╕дсумки першого року», переда╓ кореспондент «Укр╕нформу» в Москв╕.
«Крим не працюватиме над поширенням укра╖нського мовлення на територ╕╖ республ╕ки. Може, супутники як╕сь. Це — божев╕льна ╕ безглузда ╕дея», — сказав Аксьонов.
У свою чергу, гендиректор М╤А «Россия сегодня» Дмитро Кисельов уточнив, що «на нещодавньому конкурс╕ з видач╕ л╕ценз╕й н╕кому з укра╖нсько╖ сторони л╕ценз╕й видано не було, ╕ в╕дпов╕дних заявок не було».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 27.03.2015 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14969

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков