Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3382)
З потоку життя (6597)
Душі криниця (3569)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1518)
Урок української (993)
"Білі плями" історії (1688)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НСЬКА КУХНЯ В КРИМУ
СП╤ВАЙТЕ, ЖАРТУЙТЕ ╤ ХАЙ ВАМ БУДЕ СМАЧНО!


УКРА╥НСЬКА КУХНЯ – В╤Д КРИМСЬКО╥ «БАБУС╤ АЛЛИ»
Hаша кухня – це не т╕льки борщ, хоч рецепт╕в борщ╕в ╕сну╓ безл╕ч


«ГОВЕРЛЯНА – 2014»
НА ПОЧАТКУ КВ╤ТНЯ В╤ДБУЛОСЯ 50-те – ЮВ╤ЛЕЙНЕ СХОДЖЕННЯ НА НАЙВИЩУ ВЕРШИНУ УКРА╥НСЬКИХ КАРПАТ


НЕ ПОЛЮЙМО САМІ НА СЕБЕ!
Медики констатують: проблема отруєння грибами не є суто медичною...


ЛІТО - У БАНКИ
...щоб взимку подавати до столу різні овочеві та ягідні смакоти.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2003 > Тема "Порадниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 28.11.2003
"НЕМАЄ ХВОРОБ НЕВИЛІКОВНИХ, Є - НЕВИВЧЕНІ"
ФІТОТЕРАПЕВТ ВІКТОР ЧОРНИЙ

До нього йдуть, коли всі інші методи вже не в силі допомогти. Фітотерапевт Віктор Чорний може вилікувати екзему, псоріаз, грибкові захворювання, незагойні рани, наслідки депресій, переляків, інших емоційних стресів. Це ще не всі хвороби, які він перемагає. До цього переліку можна додати лікування дерматозів, астми, діабету,
радикулітів, артритів, ревматизму, різних нервових захворювань та ін.
 Два відсотки населення Землі хворіють на псоріаз. Офіційна медицина дотепер вважає це найнеприємніше шкірне захворювання невиліковним. Але тавро безвихідності на такому пацієнті медики ставлять скоріше через упередженість.
- Псоріаз - хвороба не вивчена, але виліковна, як і більшість інших. Я лікую і виліковую псоріаз, - просто, без амбіцій говорить фахівець нетрадиційної медицини, лікар-фітотерапевт Віктор Чорний, практикуючий в Західній Україні вже більше трьох років. У дні прийому до Віктора Григоровича приходять по 10 - 15 хворих. В основному з уже запущеними формами нашкірних захворювань. І він виліковує (!) 90% з них. Через його міні-клініку пройшли вже сотні людей, які втратили надію одержати допомогу в багатьох інших місцях.
Не розумію, чому те, чим займається Віктор Чорний, називають нетрадиційною медициною, адже саме його методи і подібних йому лікарів базуються на давніх, перевірених віковим досвідом народу, традиціях.Першим учителем Віктора Григоровича був його батько, до якого в 50-ті роки минулого століття з різноманітними хворобами зверталися земляки з усієї округи.
- Батько читав заговори, "шептав", збирав трави, готував відвари, мазі, - згадує дитинство Віктор Чорний. - Я ставився до цього з іронією, називав батька "чаклуном". Так нас тоді виховували. Але все одно доводилося батькові допомагати - і я готував трави, спостерігав за його роботою. Мої ровесники, приятелі стали звертатися вже до мене, а я давав їм мазі, настойки - виліковував їхні рани, висипання. Вже в п'ятнадцять років я безпомилково діагностував псоріаз. Я навіть не задумувався про те, що це може бути складно, для мене це було простою справою, я це захворювання не міг сплутати ні з яким іншим.
Подальшою долею Віктора Чорного розпорядилася сама... Доля. Молодим хлопцем він потрапив у Якутію. Протягом одинадцяти років працював на "будівництві століття" - БАМі. Саме там, у далекій глибинці, у покинутому селищі випадок звів будівельника, що після роботи був лікарем для своїх товаришів-колег, з дідком-китайцем.
- Дідок займався голкорефлексотерапією за своїм особливим методом. Ми здружилися, а згодом стали ділитися секретами. Звичайно, тоді він знав більше. Ми разом по сопках збирали північний мох - ягель, ягоди, трави. Я навчився готувати багато ліків, зміг лікувати важкі рані. З'явилася потреба лікувати, я вже не міг цього не робити.
Після якутської епопеї Віктор Чорний уже не уявляв себе поза медициною. Тому наступним пунктом була Москва - інститут нетрадиційної медицини.
- Власне, конкретних знань цей інститут мені не додав, - зізнається Віктор Григорович, - його завдання - перевірка народних цілителів, їхніх здібностей, реальних можливостей і подальша легалізація таких фахівців. Там я одержав диплом, сертифікат та інші відповідні документи. Тобто тепер я міг працювати на цілком законних правах. Що я і став робити.
Що таке здоров'я? Я визначаю це так: фізичне, психічне і соціальне благополуччя в комплексі. Тому очевидно, що абсолютно здорових людей немає. Інша справа, що як і до кожної особистості, так і до кожного організму повинен бути абсолютно індивідуальний підхід. У кожної людини своя реакція на той самий препарат. У мене своя система лікування: призначаю пацієнту ліки на два - три дні, іноді потім заміняю якийсь компонент.
- На чому базуються ваші препарати?
- Насамперед на травах. Адже я - фітотерапевт. Але в деяких медикаментах присутні й органічні сполуки. Узагалі, мої ліки містять дуже багато компонентів - до сотні.
- Де ви збираєте трави?
- Є в мене такі "зони", які я вважаю найбільш екологічно чистими на Вінниччині, - у Барському районі, під Калинівкою. А от екзотичні рослини (вони теж є складовими частинами багатьох препаратів) мені надсилають друзі з Москви.
До Віктора Чорного йдуть не тільки з псоріазом та іншими дерматозними захворюваннями, він лікує трофічні виразки, полегшує страждання пацієнтів-діабетиків. У процедурних кабінетах під наглядом Віктора Григоровича проводиться косметологічне лікування. Жіночі захворювання - фіброміоми, мастопатію, пухлини Віктор Чорний теж успішно лікує. Він керується у своїй роботі воістину лікарською етикою.- Мій принцип, - продовжує Віктор Чорний, - увійти в стан хворого і переборювати недугу разом з ним. Бо, виходить, що людина відкрила тобі свою рану, свій біль, а ти просто подивився на неї збоку. Ні! Потрібно відчути чужий біль! Тоді і лікування буде результативним. І це не для красного слівця. Результати роботи Віктора Чорного переконливі й наявні. Пацієнти приїжджають до нього у Вінницю навіть з Ізраїлю, з тієї країни, куди наша традиційна офіційна медицина направляє людей на лікування псоріазу. Звертаються до Віктора Григоровича і самі дерматологи - від хвороб не застрахований ніхто.
- А які ваші стосунки з офіційною медициною? - не втрималася я від запитання.
- Хочу, щоб були такими... - і Віктор Григорович Чорний зображує тісне і міцне рукостискання.
Так повинно бути, і, напевно, так буде...
Єва СМЄЛЯКОВА.
Тел. (8-067) 960-11-32

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2003 > Тема "Порадниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1494

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков