Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3071)
З потоку життя (6279)
Душі криниця (3454)
Українці мої... (1456)
Резонанс (1482)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1661)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРО ПЕРВИНН╤СТЬ ПРИЧИН
Сьогодн╕шня в╕йна не впала нам з неба. Лише сл╕пий чи тотально безмозкий не пом╕чав бажання...


ANNA-MARIA, або НЕ ВТРАТИТИ Г╤ДНОСТ╤
Виставляючи високу планку патр╕отизму для сп╕вачок, нам сл╕д ╕ самим дотягуватися до не╖ ╕ - що...


МЮНХЕНСЬК╤ МОТИВИ
«Знов Мюнхеном запахло у ц╕ дн╕…»


БАЧИТИ ЗА ГОРИЗОНТ
Чи не продовжу╓мо ми й дал╕ ту сумну традиц╕ю ╕ сьогодн╕, вкотре бездумно п╕дпираючи як не...


ДВА Р╤ЗДВА, ДВА НОВИХ РОКИ ╤ ЧОТИРИДЕННИЙ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ
Пишу ц╕ прописн╕ реч╕ роками, от лиш мало хто те чита╓. Ще менше роблять висновки. Може тому, що...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 20.03.2015 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#12 за 20.03.2015
З╤ЗНАННЯ ВБИВЦ╤, АБО ПУТ╤НСЬКИЙ «ПЛАН БАРБАРОССА»

Таке «к╕но»...

24 ЛЮТОГО 2014 РОКУ: «МИ ЗМУШЕН╤ ПОЧАТИ РОБОТУ З ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ ДО СКЛАДУ РФ». У ЦЬОМУ ТЕПЕР З╤ЗНАВСЯ ГОСПОДАР КРЕМЛЯ...

Л╕кв╕дац╕я Бориса Н╓мцова в╕двол╕кла рос╕йський правлячий ╕стебл╕шмент в╕д Укра╖ни. Пут╕н був змушений не т╕льки говорити про розстр╕ляного Н╓мцова, а й зображати борця ╕з тими, хто вбива╓ його пол╕тичних супротивник╕в. В╕н побоювався стих╕йних протестних виступ╕в. Але опозиц╕йна Рос╕я мовчки проковтнула вбивство одного з╕ сво╖х л╕дер╕в.
Те, що за л╕чен╕ дн╕ вбивство розкрите, а вс╕ к╕лери з Чечн╕ схоплен╕ ФСБ, говорить про те, що Пут╕н дуже посп╕ша╓. Його метою, як ╕ ран╕ше, залиша╓ться Укра╖на, знищення ╖╖ суверен╕тету. Пут╕н в╕д╕гра╓ роль геопол╕тичного стратега, його шах╕вниця сьогодн╕ — це Укра╖на. Не випадково в╕н ╕з жахливою в╕дверт╕стю розпов╕в на Першому федеральному телеканал╕ про те, як в╕н планував анекс╕ю Криму.
До реч╕, це був усього лише анонс ф╕льму, який планувалося показати п╕зн╕ше. Рос╕йський президент — великий п╕арник, популяризатор власно╖ велич╕. В╕н точно визначить момент, коли нова порц╕я зомбування народу повинна п╕ти в еф╕р. ╤ народ д╕зна╓ться про те, як Пут╕н (розпов╕дь йде в╕д першо╖ особи) «взяв Крим», в╕дновив «╕сторичну справедлив╕сть».
Але нав╕ть у ц╕й коротк╕й розпов╕д╕ в╕дверт╕сть Пут╕на ляка╓. В╕н н╕чого не бо╖ться. Ан╕ суду ╕стор╕╖, ан╕ Гаазького м╕жнародного трибуналу. Все говорить про його неадекватн╕сть, авантюризм. А та╓мниця про те, що 24 лютого 2014 року о 8.00 ранку «я сказав сво╖м колегам, що ми (Рос╕я) змушен╕ розпочати роботу з повернення Криму до складу РФ», ╓ точкою в╕дл╕ку в плануванн╕ в╕йни проти Укра╖ни, юридичним визнанням того, що Рос╕я — агресор.
Таким чином, пут╕нський укра╖нський план «Барбаросса» ╕снував. Його автор — Пут╕н, в╕н порушив право в╕йни, заодно ╕ сотн╕ м╕ждержавних документ╕в м╕ж Рос╕╓ю та Укра╖ною. Договор╕в, угод про вза╓мне визнання суверен╕тету ╕ територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ одне одного. М╕ж ╕ншим, це — документи, п╕д якими сто╖ть печатка та п╕дпис РФ.
Якщо проводити ╕сторичн╕ аналог╕╖, Пут╕н без оголошення в╕йни (так, як ╕ Г╕тлер у випадку з СРСР) розпочав агрес╕ю проти Укра╖ни, скрупульозно розробляв план вторгнення в Укра╖ну. Тепер зрозум╕л╕ численн╕ в╕йськов╕ навчання рос╕йсько╖ арм╕╖ напередодн╕ вторгнення Рос╕╖ до Криму, ╕з залученням сотень тисяч в╕йськовослужбовц╕в, ав╕ац╕╖, важко╖ в╕йськово╖ техн╕ки, в тому числ╕ ╕ стратег╕чно╖ ядерно╖ збро╖.
24 лютого 2014 р. тисяч╕ оф╕цер╕в в штабах рос╕йсько╖ арм╕╖ почали розробляти план в╕йни «за визволення рос╕ян, як╕ перебувають п╕д ярмом укра╖нських фашист╕в». Планування в╕йни пов’язане з вир╕шенням численних завдань бойово╖ п╕дготовки, управл╕ння в╕йськами, тилового забезпечення в╕йськ. Для цього потр╕бн╕ величезн╕ ф╕нансов╕ ресурси.
╤нформац╕йним забезпеченням агрес╕╖ в Укра╖н╕ займався особисто Пут╕н. У Рос╕╖ в терм╕новому порядку були створен╕ монстри м╕л╕таристсько╖ пропаганди, холдинги, що об’╓днують електронн╕ та паперов╕ мед╕а. З найб╕льших державних ╕нформац╕йних агентств були з тр╕ском вигнан╕ нелояльн╕ кер╕вники (до реч╕, це були профес╕онали, шанован╕ у св╕т╕ ЗМ╤ журнал╕сти), а на ╖хн╓ м╕сце прийшли в╕дверт╕ нег╕дники, «к╕лери пера ╕ м╕крофона». Саме вони стали орденоносцями (300 засранц╕в-журнал╕ст╕в) п╕сля анекс╕╖ Криму. Перед масштабами м╕л╕таризац╕╖ ЗМ╤ бл╕дне нав╕ть в╕домство нациста Геббельса.
П╕сля публ╕чних з╕знавальних св╕дчень Пут╕на доречно говорити лише про одне — про особисту в╕дпов╕дальн╕сть президента Рос╕╖ за злочини, точно сформульован╕ в м╕жнародному в╕йськовому прав╕, законах в╕йни. Це — Женевська конвенц╕я 1949 року про юридичне право в╕йни (jus ad bellum), про захист цив╕льного населення п╕д час в╕йни, комбатант╕в, найманц╕в, в╕йськовополонених, про права та обов’язки стор╕н, котр╕ перебувають у стан╕ в╕йни.
З╕знання Пут╕на про те, що в╕н дав команду почати в╕йну проти Укра╖ни, св╕дчить про те, що в╕йськов╕ злочини на укра╖нськ╕й територ╕╖ були насл╕дком холодного злочинного розрахунку. Вс╕ розмови про те, що щось п╕шло не так, не мають права на життя. Пут╕н планував цю в╕йну. Планував масов╕ вбивства, бомбардування, ╤ловайськ ╕ Дебальцеве, збитий «Бо╖нг» ╕ донецький аеропорт, м╕льйони б╕женц╕в в Укра╖н╕ ╕ пот╕к «двохсотих» до Рос╕╖. ╤ цьому н╕коли не повинно бути строку давност╕.

В╕ктор ТИМОШЕНКО
м. Москва

Ф╤ЛЬМ ПРО КРИМ П╤ДТВЕРДИВ БРЕХЛИВ╤СТЬ ПОЛ╤ТИКИ ПУТ╤НА

Ф╕льм «Крим. Шлях на Батьк╕вщину» з в╕двертостями Пут╕на про використання силового сценар╕ю на п╕востров╕ св╕дчить про те, що рос╕йський л╕дер брехав усьому св╕ту про непричетн╕сть сво╖х в╕йськ минуло╖ весни. Очевидно, те саме в╕дбува╓ться ╕ зараз на сход╕ Укра╖ни. Так прокоментувала рос╕йську к╕ностр╕чку, що вийшла минулими вих╕дними, речник Державного департаменту США Джен Псак╕, переда╓ власний кореспондент «Укр╕нформу».
«Р╕к тому президент Пут╕н говорив усьому св╕ту, що не було ╕нтервенц╕╖ рос╕йських в╕йськ у Криму, а тепер в╕н з╕зна╓ться, що рос╕йськ╕ в╕йська насправд╕ вторгалися. ╤ це були його власн╕ слова», — п╕дкреслила представник Держдепу. Вона зазначила, що це, безумовно, «ставить п╕д питання дов╕ру до його заяв, як╕ в╕н робить сьогодн╕, що рос╕йськ╕ в╕йська не вторгаються на сход╕ Укра╖ни».
Псак╕ зауважила, що впродовж року Рос╕я чинила репрес╕╖ в Криму проти неурядових орган╕зац╕й та нац╕ональних меншин, як╕ не ╓ рос╕янами, в тому числ╕ проти кримських татар. Цей останн╕й р╕к Рос╕я також продовжувала свою д╕яльн╕сть з дестаб╕л╕зац╕╖ обстановки на сход╕ Укра╖ни, що призвело до загибел╕ тисяч людей та вимушеного переселення понад м╕льйона мирних жител╕в.
Речник Держдепу п╕дкреслила, що позиц╕я США з питання Криму залиша╓ться незм╕нною: «Рос╕я використовувала сво╖ в╕йська, щоб через примушення захопити та окупувати Крим, суверенну укра╖нську територ╕ю, влаштувавши незаконний так званий референдум та використавши людей, щоб виправдати сво╖ д╕╖».


«ЖАХЛИВИМ ╤ ГАНЕБНИМ» НАЗИВАЮТЬ Ф╤ЛЬМ «ПРО ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ» САМ╤ РОС╤ЯНИ...
Минуло╖ нед╕л╕ рос╕йське телебачення презентувало ф╕льм «Крим. Шлях на Батьк╕вщину», що розпов╕да╓ про п╕дготовку ╕ процес анекс╕╖ Рос╕╓ю укра╖нського п╕вострова р╕к тому. У ф╕льм╕ президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н з╕зна╓ться, що в раз╕ несприятливого розвитку под╕й у Криму Москва могла привести в готовн╕сть ядерн╕ сили.
«Я в╕дразу на першому етап╕ роботи змушений був в╕дпов╕дним чином зор╕╓нтувати наш╕ Збройн╕ Сили. Не просто зор╕╓нтувати, а дати прям╕ вказ╕вки, накази з приводу можливо╖ повед╕нки Рос╕╖ та наших Збройних Сил за будь-якого розвитку под╕й», — сказав Пут╕н.
В╕дпов╕даючи на запитання про те, чи готова була Рос╕я привести в стан бойово╖ готовност╕ сво╖ ядерн╕ сили, президент РФ в╕дпов╕в: «Ми готов╕ були це зробити».
* * *
Президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н з╕знався, що брехав св╕тов╕ та сво╓му народу, стверджуючи, що р╕к тому укра╖нськ╕ в╕йськов╕ частини в Криму блокувала «самооборона», яка купила зброю, форму ╕ бронетехн╕ку в во╓нторз╕. В ╕нтерв’ю авторам ф╕льму про анекс╕ю Криму в╕н заявив, що в Крим для роззбро╓ння укра╖нських частин були спрямован╕ сили ГРУ, пов╕домля╓ ТАСС.
«Щоб блокувати ╕ роззбро╖ти 20 тисяч ос╕б, добре озбро╓них, потр╕бен певний наб╕р особового складу. ╤ не просто за к╕льк╕стю, але й за як╕стю. Потр╕бн╕ були фах╕вц╕, як╕ вм╕ють це робити. Тому я дав доручення ╕ вказ╕вку М╕н╕стерству оборони, що тут приховувати, п╕д виглядом посилення охорони наших в╕йськових об’╓кт╕в у Криму перекинути туди спецп╕дрозд╕ли Головного розв╕дуправл╕ння ╕ сили морсько╖ п╕хоти, десантник╕в», — сказав в╕н.
Нагада╓мо, 4 березня 2014 року на прес-конференц╕╖ Пут╕н, в╕дпов╕даючи на запитання журнал╕ста, заявив, що люди у форм╕, як╕ блокують укра╖нськ╕ в╕йськов╕ частини в Криму, ╓ «силами м╕сцево╖ самооборони», як╕ купили форму ╕ зброю у во╓нторз╕. Кр╕м того, в╕н окремо заявив, що Рос╕я не ма╓ стосунку до п╕дготовки «сил самооборони Криму».
Те ж саме сьогодн╕ заявля╓ться ╕ стосовно под╕й на сход╕ Укра╖ни...
* * *
Актриса Л╕я Ахеджакова назвала жахливим ф╕льм «Крим. Шлях на Батьк╕вщину». Про це вона написала у сво╓му Twitter.
«Прийшов у гост╕ Олег Басилашв╕л╕. Вир╕шили за ча╓м включити телев╕зор, ╕ там цей жахливий, ганебний ф╕льм про Крим. Жахливий ф╕льм абсолютно», – написала вона. Актриса також зазначила, що «Крим забрали, вкрали, зробивши ворогами близький народ».
«Ворогами на стол╕ття. Дуже важко на душ╕, кам╕нь, просто кам╕нь лежить», – написала вона.
* * *
Президент Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ Володимир Пут╕н сам задокументував св╕й злочин, знявши пропагандистський ф╕льм про захоплення Криму. Про це сказав Секретар Ради нац╕онально╖ безпеки й оборони Укра╖ни Олександр Турчинов, пов╕домля╓ прес-служба РНБО.
«У ф╕льм╕ рос╕йський диктатор хизу╓ться в╕йськовою операц╕╓ю ╕з захоплення Криму та ще й вихваля╓ться готовн╕стю використати ядерну зброю», — сказав в╕н, наголосивши, що це — наочна демонстрац╕я неадекватност╕ кер╕вництва ядерно╖ держави, «яка становить сьогодн╕ загрозу всьому св╕ту».
Секретар РНБО зазначив, що ╕нтерв’ю Пут╕на стане ще одним документальним п╕дтвердженням злочин╕в рос╕йських в╕йськових у м╕жнародних судах, «де в╕йськово-пол╕тичне кер╕вництво РФ сид╕тиме на лав╕ п╕дсудних».
УН╤АН

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #12 за 20.03.2015 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14939

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков