Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2943)
З потоку життя (6133)
Душі криниця (3379)
Українці мої... (1445)
Резонанс (1466)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1649)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я НЕ ПЛАНУ╢ ЗУПИНЯТИ ОКУПАЦ╤Ю КРИМУ
Пост╕йний представник Укра╖ни при ООН Володимир ╢льченко заявив, що Рос╕я не плану╓ зупиняти...


ПРЕЗИДЕНТ ПРИВ╤ТАВ МУСТАФУ ДЖЕМ╤Л╢ВА ╤З 75-Р╤ЧЧЯМ
Прив╕тання Президент Петро Порошенко оприлюднив на сво╖й стор╕нц╕ у Facebook.


Митрополит В╕нницький ╕ Барський Симеон, УПЦ МП: ПОМ╤СНА ЦЕРКВА В УКРА╥Н╤ БУДЕ СТВОРЕНА, ╤ ПРИКРО, ЩО МИ ДОБРОВ╤ЛЬНО ВИВОДИМО СЕБЕ З ЦЬОГО ПРОЦЕСУ
Митрополит В╕нницький ╕ Барський Симеон – ╓диний ╕з 83 учасник╕в Собору УПЦ МП (який...


КОМ╤ТЕТ ГЕНАСАМБЛЕ╥ ООН ЗАТВЕРДИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРОЕКТ РЕЗОЛЮЦ╤╥ ЩОДО ОКУПОВАНОГО КРИМУ
В╕дпов╕дний документ п╕дтримало 67 кра╖н-член╕в ООН, проти - 26, утрималися - 82.


ДЕЩИЦЯ ПРО НАРАДУ ОБС╢: УКРА╥НА НЕ ГОВОРИТИМЕ З «ОФ╤Ц╤ЙНИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ» КРИМУ
Рос╕я використову╓ щор╕чну нараду ОБС╢ у Варшав╕ з огляду виконання зобов’язань...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 20.02.2015 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 20.02.2015
«ВИ ЗАХИСТИЛИ ВСЮ УКРА╥НУ!»

Захисники В╕тчизни

Президент Петро Порошенко п╕д час в╕дв╕дання навчального центру Нац╕онально╖ гвард╕╖ Укра╖ни вручив двом в╕йськовослужбовцям державн╕ нагороди Героя Укра╖ни. Нагороджен╕ брали участь у антитерористичн╕й операц╕╖ та виявили мужн╕сть ╕ геро╖зм у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни.
З рук Глави держави нагороди отримали командир батальйону 95-╖ окремо╖ аеромоб╕льно╖ бригади високомоб╕льних десантних в╕йськ Сухопутних в╕йськ Збройних Сил Укра╖ни майор ╤гор Герасименко та командир загону спец╕ального призначення 3-го окремого полку спец╕ального призначення оперативного командування «П╕вдень» Сухопутних в╕йськ ЗСУ полковник Олександр Трепак.
«Сьогодн╕ мен╕ випала велика честь вручити найвищу нагороду Укра╖ни — З╕рку Героя. Кожен з вас отриму╓ цю нагороду за мужн╕сть, ст╕йк╕сть, безмежну в╕ддан╕сть сво╖й кра╖н╕. Ваш╕ ╕мена вже вписан╕ золотом в ╕стор╕ю Укра╖ни», — сказав Петро Порошенко, вручаючи нагороди в╕йськовослужбовцям. «Ви захистили не лише Щастя чи Дебальцеве — ви захистили всю Укра╖ну. Вами пиша╓ться вся Укра╖на», — також наголосив Президент.
* * *
26 травня 2014 року п╕дрозд╕лом п╕д кер╕вництвом майора ╤горя Герасименка були знешкоджен╕ бойовики та ╖хня автомоб╕льна техн╕ка п╕д час атаки на блокпост.
Завдяки його профес╕онал╕зму, р╕шучост╕ та особист╕й мужност╕ п╕дрозд╕лам батальйонно-тактично╖ групи вдалося у найкоротший строк та без втрат особового складу ╕ техн╕ки захопити та в подальшому утримувати оперативно важливий пункт — пануючу висоту 167,6 (гора Карачун), тим самим взяти п╕д контроль ╕мов╕рн╕ напрямки можливих наступальних д╕й бойовик╕в поблизу Слов’янська.
27 липня 2014 року завдяки вм╕лому кер╕вництву п╕дрозд╕лом майором в умовах ╕нтенсивного вогневого впливу противника було знищено дек╕лька вогневих позиц╕й бойовик╕в та встановлено контроль поблизу населених пункт╕в Степан╕вка та Петровське Донецько╖ област╕, що в подальшому призвело до зриву спроб висування бойовик╕в загальною чисельн╕стю до 200 ос╕б.
29 липня 2014 року штурмовою групою п╕д кер╕вництвом оф╕цера результативно та в найкоротш╕ строки було взято п╕д контроль та подальше утримання стратег╕чно важливу точку створення «Марин╕вського коридору» — курган Саур-Могилу.
За час проведення антитерористично╖ операц╕╖ дв╕ч╕ був поранений, але завдяки особист╕й сил╕ вол╕, прикладу виконання в╕йськового обов’язку, в╕рност╕ в╕йськов╕й присяз╕ залиша╓ться на чол╕ п╕дрозд╕лу та викону╓ поставлен╕ завдання.
* * *
Полковник Олександр Трепак бере участь у АТО з кв╕тня 2014 року, неодноразово виявляв мужн╕сть, геро╖зм та вм╕ле командування п╕длеглими в╕йськовослужбовцями.
7 червня поблизу Артем╕вська у склад╕ групи спец╕ального призначення брав участь у пошуку та евакуац╕╖ важко пораненого сепаратистами командира Центру забезпечення бронетанковим озбро╓нням. На чол╕ п╕дгрупи з восьми б╕йц╕в захопив блокпост сепаратист╕в на в’╖зд╕ у м╕сто та протягом трьох годин утримував його, забезпечивши коридор безпеки для доставки другою п╕дгрупою командира центру до м╕сця евакуац╕╖ вертольотом. П╕д час бою д╕став кульове поранення в ногу, але в╕д евакуац╕╖ в╕дмовився ╕ протягом двох д╕б керував в╕дбиттям атак бойовик╕в на Центральну артилер╕йську базу озбро╓ння у селищ╕ Парасков╕╖вка Артем╕вського району Донецько╖ област╕.
П╕сля л╕кування у шпитал╕ з 27 серпня до 3 жовтня був старшим в╕йськовим начальником з оборони територ╕╖ Донецького аеропорту. Зд╕йснював безпосередн╓ кер╕вництво в╕дбиттям ус╕х спроб штурму та захоплення аеропорту сепаратистами, п╕д час яких було п╕дбито 8 танк╕в, один танк з незначними пошкодженнями захоплено та евакуйовано, знищено б╕льше 270 та захоплено в полон 6 бойовик╕в.
Особисто орган╕зував контрдиверс╕йну та контрзасадну роботу в околицях аеропорту, що унеможливило спроби бойовик╕в перекрити шляхи постачання захисникам аеропорту продукт╕в та бо╓припас╕в.

Прес-служба Президента Укра╖ни

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 20.02.2015 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14774

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков