Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3008)
З потоку життя (6197)
Душі криниця (3423)
Українці мої... (1452)
Резонанс (1476)
Урок української (987)
"Білі плями" історії (1657)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СПРОБА В╤ДМИВАННЯ ВЛАДИ В╤Д БРУДУ
оч╕льник ДП НГЖВ пан Щекун видав в 2016 роц╕ суворий наказ власкору «Кримсько╖...


СМАК ДЖЕРЕЛА Г╤ДНОСТ╤
Верблюда можна привести до води, але змусити його напитися неможливо.


ПРЕЗИДЕНТСЬК╤ ВИБОРИ. ПОГЛЯД З КРИМУ
П’ять дн╕в тому, в останн╕й день 2018 року оф╕ц╕йно стартувала передвиборча кампан╕я з...


КАТАННЯ НА КРАДЕНОМУ РОВЕР╤
В 2014-му роц╕ Мережею гуляло дуже влучне пор╕вняння Криму до вкраденого велосипеда


У ДЕРЖКОМТЕЛЕРАД╤О РОЗПОВ╤ЛИ, ЯК ЗБЕРЕГТИ НАЦ╤ОНАЛЬНЕ ГАЗЕТНО-ЖУРНАЛЬНЕ ВИДАВНИЦТВО
Сумно, панове… Що п╕втора десятка л╕т тому (та й ран╕ше), що тепер – пустосл╕в'я,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 20.02.2015 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#8 за 20.02.2015
«ТРЕТЯ ╤МПЕР╤Я» СПЕЦОПЕРАЦ╤Я ПУТ╤НА

За що ж нам «брат» такий?!

Нарешт╕ у М╕нську завершено переговори з Пут╕ним про «врегулювання конфл╕кту на Донбас╕». Н╕бито вс╕ готов╕ припинити вогонь, в╕двести важке озбро╓ння, вивести з укра╖нсько╖ територ╕╖ незаконн╕ збройн╕ формування та в╕дновити контроль за кордоном… ╕ водночас на Донбас продовжують ╕ти рос╕йськ╕ ешелони та «гуман╕тарн╕ конво╖». Хтось ма╓ ╕люз╕╖ з приводу мирного вир╕шення?..
Чому ж Пут╕н поводиться наст╕льки самовпевнено? Чому не хоче миру ╕ не бажа╓ в╕дпускати Укра╖ну? Чому його пропагандисти зухвало погрожують ╓вропейським державам збройним вторгненням, а США – ядерною в╕йною, в переб╕гу яко╖ спод╕ваються перетворити Америку на «рад╕оактивний поп╕л»?..
В╕дпов╕дь можна знайти в одн╕й пропагандистськ╕й книжц╕-утоп╕╖ «Третя ╕мпер╕я». Дипломати, пол╕тики, журнал╕сти, як╕ мали нагоду сп╕лкуватись ╕з господарем Кремля, називають ╖╖ наст╕льною книгою Пут╕на. Якби Пут╕н хот╕в приховати сво╖ плани, ╖╖ б не пом╕тили. Якби в╕н взяв ╖╖ просто для того, щоб почитати ╕ в╕двол╕ктися, вона б не лежала на його стол╕ роками. Якби це не була оф╕ц╕йна ╕деолог╕я Кремля, ╖╖ б в обов’язковому порядку не вивчало все кер╕вництво Рос╕йсько╖ Федерац╕╖.
Отже, це — св╕домий сигнал, як м╕н╕мум, спецслужбам ╕ анал╕тикам зах╕дних кра╖н. Це — ╕нструкц╕я з м╕жнародно╖ пол╕тики для рос╕йського самодержця, яка сьогодн╕ вт╕лю╓ться в життя. Це — виклик усьому демократичному св╕ту… Для початку — коротко про ╖╖ зм╕ст.
Автор розпов╕да╓ про св╕тову ╕стор╕ю до 2053 року, точн╕ше, про ╖╖ рос╕йську ╕нтерпретац╕ю. У книжц╕ описано, як у результат╕ кровопролитно╖ Третьо╖ св╕тово╖ в╕йни зм╕ниться пол╕тична карта св╕ту. На н╕й ма╓ залишитись лише 5 держав: Американська Федерац╕я, ╤сламський Хал╕фат, П╕днебесна Республ╕ка, ╤нд╕йська Конфедерац╕я та Рос╕йська ╤мпер╕я.
Причому утворяться вс╕ ц╕ держави завдяки перемоз╕ Рос╕╖ над США й ╕ншими державами-членами НАТО п╕сля ядерного бомбардування.
А початись все ма╓ з Укра╖ни, в як╕й у результат╕ «повстання проти прозах╕дно╖ влади» ма╓ в╕докремитись ╖╖ п╕вденно-сх╕дна частина, провести референдум ╕ попроситися до складу Рос╕йсько╖ Федерац╕╖. Москва вир╕шу╓ допомогти «братньому народу» ╕ вводить 80-тисячне в╕йсько.
В╕йська НАТО вирушають ╖м назустр╕ч, але не наважуються вступити в б╕й, п╕сля чого в╕дбува╓ться под╕л Укра╖ни по межах В╕нницько╖, К╕ровоградсько╖, Полтавсько╖ та Сумсько╖ областей ╕з зах╕дного та Харк╕всько╖, Дн╕пропетровсько╖, Микола╖всько╖ та Одесько╖ областей з╕ сх╕дного бок╕в.
Дал╕ Рос╕я «збира╓» земл╕ Казахстану, Б╕лорус╕, окупову╓ Туркменистан, Придн╕стров’я ╕ (увага, книжка видана у 2006 роц╕!) Абхаз╕ю з П╕вденною Осет╕╓ю. П╕сля цього у стосунках ╕з Заходом ма╓ настати нова «холодна в╕йна». Рос╕я вийде з╕ вс╕х м╕жнародних орган╕зац╕й та договор╕в, у тому числ╕ й про нерозповсюдження ядерно╖ збро╖, ╕ розпочне поставки ядерних бо╓головок трет╕м кра╖нам.
Останн╓ ╕ ма╓ стати точкою неповернення. Розпочнуться бойов╕ д╕╖, п╕д час яких Рос╕я зд╕йснить ядерне бомбардування США, однак американц╕ не зможуть адекватно в╕дпов╕сти ╕ вразити Рос╕йську Федерац╕ю, адже Рос╕я застосу╓ нев╕домий дос╕ «щит», який не пропустить на ╖╖ територ╕ю жодно╖ бо╓головки.
Дал╕ ма╓ в╕дбутись безумовна кап╕туляц╕я США, окупац╕я вс╕╓╖ ╢вропи, включно з Британськими островами та Гренланд╕╓ю, етн╕чн╕ чистки та повальна русиф╕кац╕я завойованих народ╕в. ╤ пом╕чниками таким д╕ям Рос╕╖ в ╢вроп╕ мали б стати Н╕меччина та Серб╕я...
Хто ж такий цей Михайло Юр’╓в, який ╕ написав ╜рунтовну в╕з╕ю для виховання ╕мперського комплексу рос╕ян? ╤нформац╕╖ про нього не багато. Значиться, що у 90-х роках в╕н був рос╕йським державним та пол╕тичним д╕ячем, депутатом в╕д парт╕╖ «Яблуко» та довол╕ усп╕шним б╕знесменом. Але з моменту перемоги Пут╕на в╕н н╕би кудись зник. Нин╕ чомусь живе у США, куди перев╕з увесь св╕й б╕знес.
Б╕л╕ плями в б╕ограф╕ях – ознака сп╕впрац╕ з╕ спецслужбами. Схоже на те, що написання ц╕╓╖ книжки – така ж спецоперац╕я, як ╕, наприклад, д╕яльн╕сть «дисидента-опозиц╕онера» Ходорковського. Його випустили з Рос╕╖, однак ц╕ною вол╕ стала робота на Пут╕на за кордоном ╕ виконання його завдань.
Справжн╕м автором або принаймн╕ ╕дейним натхненником може бути й сам Пут╕н, на якого працював великий колектив анал╕тик╕в-╕деолог╕в ╕з його адм╕н╕страц╕╖. Юр’╓в же може бути не б╕льше, н╕ж упорядником його думок з приводу майбутнього Рос╕╖ або просто пр╕звищем, яким цю книжку п╕дписали.
Яка мета спецоперац╕╖? ╥х одночасно дв╕. Перша – для внутр╕шнього вжитку. Под╕бн╕ книжки формують ╕мперське мислення та в╕ру у власну невразлив╕сть ╕ непереможн╕сть, в╕ру у велич «русского мира». Вони програмують св╕дом╕сть ╕ задають напрям мр╕й ╕ молитов сво╖х «п╕дданих», «прихожан» та «кр╕посних».
«Новий порядок» – це, мабуть, справжня мета Пут╕на. Однак досягнути ╖╖ лише всередин╕ Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ неможливо. Тому написання ╕ поширення ц╕╓╖ «утоп╕╖» мало й ╕ншу мету – зовн╕шньопол╕тичну. Вона мала б змусити США ╕ ╢вропу не втручатись у д╕╖ Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ на пострадянському простор╕. А ще краще – посварити.
Здавалось би, на що може вплинути якась там книжка? Але Пут╕н чудово зна╓, що ╕ноземн╕ розв╕дки анал╕зують кожну др╕бницю, що стосу╓ться рос╕йського кер╕вництва. ╤ саме анал╕з ц╕╓╖ книжечки мав би потрапити у зв╕ти. Переконаний, так воно й сталось.
Ц╕╓ю невеличкою книжкою Пут╕н мав нам╕р пос╕яти чутки, буц╕мто Рос╕я ма╓ новий захист в╕д ядерно╖ збро╖, новий щит, ╕ тому його арм╕я непереможна. Але спецоперац╕я дала абсолютно неоч╕куваний ефект. П╕сля виходу книжки у 2006 роц╕ США оголосили про нам╕р розм╕стити системи ПРО в ╢вроп╕.
Н╕би у в╕дпов╕дь, Рос╕я у 2008 роц╕ розпочина╓ збройне вторгнення у Груз╕ю й окупову╓ П╕вденну Осет╕ю. Пут╕н перев╕ря╓ реакц╕ю Заходу ╕ залиша╓ться нею задоволений (читай – непокараний). У тому ж роц╕ Укра╖на та Груз╕я не отримують ПДЧ, яке блоку╓ Н╕меччина.
У 2009 роц╕ президентом США ста╓ Барак Обама, який повн╕стю зда╓ ╕нтереси США у Сх╕дн╕й ╢вроп╕, згортаючи програму ПРО, дозволяючи Москв╕ провести в кер╕вництво Укра╖ни та Груз╕╖ промосковських пол╕тик╕в.
А тепер Кремль взявся за ключову частину плану – анекс╕ю укра╖нсько╖ територ╕╖. ╤, разом з тим, на Близькому Сход╕ актив╕зують д╕яльн╕сть ╕слам╕сти, найпотужн╕ша орган╕зац╕я яких оголошу╓ себе (увага!) ╤сламським Хал╕фатом. Як бачимо, все ╕де за планом…
Без участ╕ США, воюючи з ╓вропейськими кра╖нами поодинц╕, Рос╕я д╕йсно ма╓ шанси ╖х поступово завоювати. Тероризуючи кра╖ни та натякаючи на м╕ф╕чн╕ розробки рос╕йсько╖ оборонки, з якими н╕бито не зможе впоратись НАТО, Пут╕н намага╓ться в╕дстрочити початок прямого з╕ткнення з американською арм╕╓ю. Отже, в╕н до цього ще не готовий, але п╕дготовка, не сумн╕вайтесь, йде повним ходом.
Увесь же кремл╕вський блеф розбива╓ться об Укра╖ну. Якби Пут╕н не блефував, якби був спроможним, в╕н би воював сьогодн╕ не на Донбас╕, а в Ки╓в╕. Його арм╕я хоч ╕ краще озбро╓на, хоч ╕ значно численн╕ша, н╕ж укра╖нська, хоч ╕ не знищувалась зсередини ворожими спецслужбами, однак вже майже р╕к не може подолати укра╖нський оп╕р.
Сила в ╓дност╕. ╢вропа ма╓ стати ╓диною – у сво╖х географ╕чних межах. Зв╕льняти необх╕дно не лише окупован╕ територ╕╖ Укра╖ни, але й Молдови, Груз╕╖, В╕рмен╕╖, ╤чкер╕╖, Татарстану ╕, зрештою, саму Москов╕ю.
Результати Друго╖ св╕тово╖ показали, що тотал╕таризм можна витравити з державного орган╕зму лише в результат╕ окупац╕╖ демократичними кра╖нами… Н╕меччина, ╤тал╕я та Япон╕я – яскрав╕ приклади.

Дмитро С╤НЧЕНКО,
Координатор Всеукра╖нсько╖ ╕н╕ц╕ативи «Рух державотворц╕в»

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #8 за 20.02.2015 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14757

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков