Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2849)
З потоку життя (6004)
Душі криниця (3339)
Українці мої... (1437)
Резонанс (1451)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1641)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СТАН ЗДОРОВ'Я СЕНЦОВА ПОГ╤РШИВСЯ…
Про це пов╕домив Громадському адвокат Дмитро Д╕нзе п╕сля в╕дв╕дин Сенцова.


МАТИ КОЛЬЧЕНКА: В╤Н ВИГЛЯДА╢ НЕДОБРЕ
В╕н дуже худий, бл╕дий. Мене це хвилю╓. Намагалася його якось п╕дгодувати за ц╕ три дн╕. Буду...


ПОПРОЩАЛИСЯ З ЛЕВКОМ ЛУК’ЯНЕНКОМ…
Левкo Лук’яненко був сп╕взасновником Укра╖нсько╖ гельс╕нсько╖ групи ╕ автором Акта...


СП╤ВЧУВА╢МО…
Нехай п╕дтримка р╕дних, друз╕в, колег по письменницькому ╕ журнал╕стському цеху розд╕лить г╕ркоту...


А НА РУСАН╤ВСЬКОМУ ОСТРОВ╤ ЗАБУЯЛИ КВ╤ТИ
В альбомах, що ╖х дбайливо збира╓ киянин В╕ктор Гострий, чого лишень нема╓.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 06.02.2015 > Тема "Українці мої..."
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#6 за 06.02.2015
КРИМСЬКИЙ ПЕРЕСЕЛЕНЕЦЬ ПРАГНЕ НА ФРОНТ

Додому вороття нема╓. Принаймн╕ зараз, поки Крим залиша╓ться п╕д рос╕йською окупац╕╓ю. Ви╖хавши з анексовано╖ ╢впатор╕╖, Олександр Болтян ма╓ нам╕р в╕дправитися на фронт ╕ в╕рить, що п╕сля того, як розвалиться Рос╕йська ╕мпер╕я, Укра╖на поверне вс╕ територ╕╖, як╕ у не╖ були в╕д╕бран╕.
До анекс╕╖ Олександр три роки для сво╓╖ с╕м’╖ власноруч будував будинок, який довелося покинути та ви╖хати на материкову частину Укра╖ни. Зараз у Ки╓в╕ Олександр разом ╕з дружиною Оксаною та 9-р╕чним сином Вовою живе в орендован╕й квартир╕.
Життя с╕м’╖ кардинально зм╕нилося, Оксана перебува╓ поки що в пошуках ново╖ роботи, сина влаштували в нову школу. Вова з╕знався, що в Ки╓в╕ йому не подоба╓ться, в╕н звик до моря ╕ суму╓ за ╢впатор╕╓ю.
У Криму Олександр був в╕домий як активний громадський д╕яч ╕ парт╕╓ць, з 2006 року перебував у Всеукра╖нському об’╓днанн╕ «Свобода», очолював ╖╖ Севастопольське в╕дд╕лення, а з 2012 року – Кримське.
«╤з 90-х рок╕в займався громадською д╕яльн╕стю: намагалися зм╕нити ситуац╕ю в кра╖н╕, пол╕тичну систему. Зрозум╕вши, що громадськ╕сть не сильно вплива╓ на владу, п╕шов у пол╕тику, брав участь у проукра╖нських акц╕ях. Через пол╕тичну активн╕сть був змушений разом ╕з родиною залишити тимчасово окуповану територ╕ю, якби не покинув, був би затриманий, додому ╕ так неодноразово при╖жджали представники пол╕ц╕╖», – розпов╕в сайту «Крим.Реал╕╖» Олександр.
Зараз в╕н намага╓ться потрапити в добровольчий батальйон, подав документи вже два м╕сяц╕ тому й дос╕ чека╓ наказу, коли його зарахують. «Потр╕бно провести реформи, щоб люди, як╕ хочуть потрапити в добровольч╕ загони, могли це зробити дуже швидко. Я подав документи два м╕сяц╕ тому ╕ весь цей час чекаю, поки мене зарахують до цього батальйону. Вважаю, що в умовах в╕йни, яка зараз йде, так не можна», – сказав майбутн╕й бо╓ць.
Олександр розпов╕в про над╕╖, з якими в╕дправля╓ться на в╕йну:
– Зараз основна дислокац╕я нашого батальйону – це село П╕ски п╕д Донецьком. Думаю, що там ╕ буду перебувати, тому що ситуац╕я на фронт╕ така. Якщо будуть як╕сь зм╕ни, то треба буде дуже гнучко пересуватися л╕н╕╓ю фронту. Спод╕ваюся, що л╕н╕я фронту пересуватиметься на сх╕д.
Ця штучна в╕йна, яку проти нас веде остання ╕мпер╕я, ╕мпер╕я зла, Рос╕йська Федерац╕я, зак╕нчиться ╖╖ розвалом. Це однозначно й це розум╕ють вс╕ люди, як╕ вм╕ють мислити. ╤ п╕сля того, як розвалиться Рос╕йська ╕мпер╕я, ми повернемо вс╕ територ╕╖, як╕ у нас були в╕д╕бран╕. Це стосу╓ться ╕ сходу, ╕ Криму. Крим повернеться додому, в╕н був, ╓ ╕ буде укра╖нським. Ус╕ територ╕╖, як╕ зараз тимчасово окупован╕ агресором, будуть повернут╕ наш╕й держав╕, Крим повернеться в сво╓ лоно.
Вважаю, що в╕йськов╕ д╕╖ на сход╕ завершуватимуться перемогою Укра╖ни. ╤ п╕сля того, як ми переможемо, ми поставимо питання Криму. Якщо у нас буде добре п╕дготовлена арм╕я, то питання з Кримом вир╕шиться дуже швидко, якщо н╕ – то воно затягнеться. Питання вир╕шиться однозначно, п╕сля розвалу ╕мпер╕╖, окупанти сам╕ втечуть ╕з Криму ╕ проситимуть ╖х не ч╕пати.
У той же час, хоча голова родини ╕ прагне на передову, домашн╕, з╕ свого боку, не ц╕лком под╕ляють його запал ╕ дуже переживають. Дружина Олександра Оксана з╕зналася, що категорично проти, але у зв’язку з такою ситуац╕╓ю в кра╖н╕ усе ж таки в глибин╕ душ╕ його п╕дтриму╓:
– Звичайно, хочеться, щоб вся с╕м’я була разом, тому що ╕ так нам довелося пережити в╕д’╖зд ╕ п╕сля цього дуже складно. Тим б╕льше, це – в╕йна... Хочеться, щоб всього цього не було ╕ скор╕ше все це зак╕нчилося, ╕ щоб реч╕ називали сво╖ми ╕менами. Це — не АТО, а в╕йна. Хот╕лося б, щоб ця в╕йна припинилася якомога швидше, тому що стражда╓мо ми вс╕.
9-р╕чний син Олександра Вова висловив свою думку з цього приводу так:
– Люблю тата, боюся його втратити. Хочу, щоб в╕н жив з нами ╕ не йшов н╕куди. Це погано, що йде в╕йна.
Про те, як кримчани воюють на передов╕й, «Крим.Реал╕╖» вже писали. За словами командира ╕ншого добровольчого батальйону — «Крим» — Стан╕слава Краснова, б╕йц╕ набувають досв╕д: нам╕р спочатку зв╕льнити сх╕д, а пот╕м — ╕ Крим.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 06.02.2015 > Тема "Українці мої..."


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14684

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков