Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3755)
З потоку життя (6958)
Душі криниця (3741)
Українці мої... (1518)
Резонанс (1628)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1763)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВАЛЕНТИН БУТ: ХМАРИ НАД КРИМОМ
Розчаровання те не об╕йшло н╕ п╕дпри╓мц╕в, н╕ бюджетник╕в, н╕ нав╕ть пенс╕онер╕в.


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: КНИЖКОВ╤ ДЖУНГЛ╤-2020
У джунглях сво╖ закони, з╕ сво╖ми хижаками ╕ сво╖ми маугл╕, пастками ╕ блудом. Там сильн╕...


ВОЛОДИМИР КЛИМЕНКО: БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ. ДН╤ПРОВСЬКИЙ КАСКАД. 2021 Р╤К ТА ГОЛ╤ВУД
Ця стаття, опубл╕кована автором у Мереж╕, зверта╓ на себе увагу наст╕йним закликом до влади про...


З БЛОГУ ГАЛИНИ ПАГУТЯК: ПРАВО НА ПРИВАТН╤СТЬ
Останн╕й у цьому роц╕ допис буде про незахищен╕сть. Це як ков╕д – н╕коли не зна╓ш, з якого...


ВАЛЕНТИН БУТ: ЗА КОРДОН!
Т╕, хто вийшли з Есересер╕╖, добре знають, що верхом мр╕й всякого совка час╕в Великого Застою,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:
Click for Simferopol, Ukraine Forecast
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 30.01.2015 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#5 за 30.01.2015
ВИМАГА╢МО СИСТЕМНИХ ЗАХОД╤В, СПРЯМОВАНИХ НА В╤ДНОВЛЕННЯ УКРА╥НСЬКО╥ ВЛАДИ В КРИМУ!

Письменник з Криму Валентин Бут на сайт╕ https://secure.avaaz.org/ru/petition ╕н╕ц╕ював звернення в╕д кримських укра╖нц╕в до Президента Укра╖ни Петра Порошенка.
«Шановний пане Президенте, — йдеться, зокрема, у зверненн╕, — укра╖нськ╕ громадяни Криму – киримли, рос╕яни, укра╖нц╕, представники ╕нших етнос╕в звертають Вашу якнайпильн╕шу увагу на той прикрий факт, що пол╕тика сьогодн╕шньо╖ укра╖нсько╖ влади стосовно анексовано╖ пут╕нським режимом частини суверенно╖ територ╕╖ Укра╖ни, а саме п╕вострова Крим, ╓ неприпустимо пасивною, безв╕дпов╕дальною та антидержавною по сут╕...
Так, оголосивши на весь св╕т про закриття пов╕тряного простору та порт╕в Криму, укра╖нська влада мало що зробила для реального вт╕лення сво╖х постанов. Ми розум╕╓мо, що перешкодити д╕яльност╕ малих ав╕акомпан╕й не так просто, але ж не було зроблено ан╕ найменших спроб реально╖ блокади кримських порт╕в, де лише за п╕вроку побували сотн╕ ╕ноземних суден. Де ноти протесту урядам в╕дпов╕дних кра╖н? Чому для блокади не залучено ВМС Укра╖ни? Чому в той час, коли ╢вропейський Союз, Сполучен╕ Штати Америки вводять реальн╕ санкц╕╖ проти Рос╕╖, зокрема щодо Криму, укра╖нська влада ухвалю╓ закон «Про в╕льну економ╕чну зону», який робить ╖╖, по сут╕, колаборантом, адже лише за св╕дченнями оф╕ц╕йного сайту представника Президента Укра╖ни в Криму з Укра╖ни до Криму йде безперервний вантажопот╕к (до 2000 вантаж╕вок на добу), причому лише 45 в╕дсотк╕в того вантажопотоку — це продукти харчування. На як╕й п╕дстав╕ уряд кра╖ни, яка фактично перебува╓ в стан╕ в╕йни, дозволя╓ соб╕ утримувати мар╕онеткову «владу» Криму, годувати окупац╕йн╕ в╕йська ворога, як╕ обс╕ли п╕востр╕в?..
Разом з тим, укра╖нська влада прийма╓ постанови, якими порушу╓ Конституц╕ю Укра╖ни, сутт╓во обмежуючи права кримчан, як╕ були ╕ залишаються громадянами Укра╖ни. З одного боку, рос╕йська влада 1 с╕чня 2015 року зробила нас безправними ╕ноземцями у власному дом╕, а з ╕ншого, — задовго до того (!) наша власна влада зробила нас нерезидентами в Укра╖н╕ з ус╕ма в╕дпов╕дними насл╕дками.
Шановний пане Президенте, ми, кримськ╕ укра╖нц╕, вимага╓мо в╕д Вас як гаранта наших конституц╕йних прав ╕ свобод негайно ╕н╕ц╕ювати перегляд недолуго╖ пол╕тики укра╖нсько╖ влади щодо Криму. Ми вимага╓мо продумано╖ системно╖ роботи, щоденних зусиль, спрямованих на щонайшвидше в╕дновлення укра╖нсько╖ влади в Криму. Задля цього ма╓ бути утворена в╕дпов╕дна компетентна структура м╕н╕стерського р╕вня з реальними, а не лише представницькими повноваженнями, яка б координувала, концентрувала зусилля держави в зазначеному напрямку. ╤ те треба робити швидко, бо Рос╕я з╕ свого боку робить все можливе для якомога повн╕шо╖ ╕нтеграц╕╖ Криму до РФ.
Ми вимага╓мо продумано╖ пол╕тики врахування та захисту ╕нтерес╕в укра╖нських громадян Криму, незалежно в╕д того, де вони мешкають нин╕ – на материков╕й Укра╖н╕ чи на окупованому п╕востров╕...
 В╕дсування проблеми Криму на перифер╕ю та╖ть в соб╕ ще одну чи не найб╕льшу загрозу. Якщо ми усв╕домлю╓мо, що Крим не може ск╕льки-небудь повноц╕нно ╕снувати у в╕дрив╕ в╕д материка, то ма╓мо розум╕ти, що той його стан об’╓ктивно ╓ приводом ╕ виправданням подальшо╖ рос╕йсько╖ ╕нтервенц╕╖ в Укра╖ну, початок яко╖ ╓ лише питанням часу. Саме тому необх╕дно якомога ширше ╕ повн╕ше використовувати весь спектр дипломатичних засоб╕в впливу, залучаючи вплив ╢вросоюзу, Сполучених Штат╕в Америки, вплив авторитетних м╕жнародних орган╕зац╕й, вс╕ можливост╕ ООН, включно з ╖╖ Радою Безпеки. А найперше, Укра╖на ма╓ сама робити все належне, все, що ╓ лишень можливим для щонайскор╕шого в╕дновлення сво╓╖ юрисдикц╕╖ над Кримом».
Ознайомитися з повним текстом звернення ╕ долучити до нього св╕й п╕дпис можна за адресою: https://secure.avaaz.org/ru/petition.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 30.01.2015 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14654

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков