Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3755)
З потоку життя (6958)
Душі криниця (3741)
Українці мої... (1518)
Резонанс (1628)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1763)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«ЧИГРИНЕ, ЧИГРИНЕ...»
В╕чно актуальний (особливо у День Незалежност╕) наш Укра╖нський Пророк Тарас ШЕВЧЕНКО


ВСТУПНА КАМПАН╤Я-2018 ДЛЯ АБ╤ТУР╤╢НТ╤В З КРИМУ
Для молод╕ з тимчасово окупованого Криму ╕сну╓ два шляхи вступу до укра╖нських виш╕в: спрощена та...


«БАХМУТ УКРА╥НСЬКИЙ» ПРО ТЕ, ЩО НАКИП╤ЛО…
Описавши зустр╕ч льв╕в’ян з актив╕стами «Бахмута укра╖нського», я не встиг...


ПРИЩЕПИТИ Г╤ЛОЧКУ СМЕРЕКИ В ДОНЕЦЬКОМУ ПОЛИННОМУ КРАЮ
Дехто люто ненавидить «сепар╕в», а ╕нш╕ ж - просто не в╕рять, що на Донбас╕ можна...


КОЛОМИЯ ГОТОВА СП╤ВПРАЦЮВАТИ З ДОНБАСОМ У СФЕР╤ КРА╢ЗНАВСТВА
Нац╕я повинна модерн╕зуватися ╕ в перспектив╕ стати монол╕том. Зробивши висновки з под╕й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:
Click for Simferopol, Ukraine Forecast
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 23.01.2015 > Тема ""Будьмо!""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#4 за 23.01.2015
В╤ЛЬНИЙ КОЗАЦЬКИЙ Б╤ЙНЕЩ ОДАВНО В╤ДБУВСЯ НА Р╤ВНЕНЩИН╤

Це уже ╤V-й в╕дкритий чемп╕онат Укра╖ни, який орган╕зову╓ ╕ проводить М╕жнародна федерац╕я Бойового Гопака

╤з восьми областей Укра╖ни з’╖халися юнаки та д╕вчата в╕ком в╕д 5 до 25 рок╕в, що склали понад 120-к╕льк╕сну команду учасник╕в бойових мистецтв. Тут були представники не т╕льки шк╕л Бойового Гопака, а й рукопашного бою, бойового самбо, козацько╖ боротьби «Спас» та ╕нш╕.
П╕д звуки козацьких марш╕в та гарячими оплесками зустр╕чали глядач╕ молодих спортсмен╕в бойових мистецтв у спорткомплекс╕ ДЮСШ м╕ста Березне Р╕вненсько╖ област╕. П╕сля сп╕льного виконання Державного г╕мну учасник╕в прив╕тали в. о. голови райдержадм╕н╕страц╕╖ В. П. Партак, священнослужител╕ Ки╖вського патр╕архату, керманич╕ району та област╕. На урочистостях також були присутн╕ учасники бойових д╕й АТО на сход╕ – Володимир Пастушок, Юр╕й Серганчук та ╕нш╕. Хвилиною мовчання вс╕ присутн╕ вшанували во╖н╕в, що загинули в╕д рук московських агресор╕в на сход╕ Укра╖ни.
Засновник стилю Бойового Гопака, президент Бойового Гопака, в╕йт змагань Володимир Пилат пров╕в традиц╕йн╕ ритуали перед змаганнями, в яких помолились Богу та сп╕льно виконали Р╕здвяну колядку. Секретар змагань Олег Нагорний нагадав присутн╕м, що змагання будуть проходити за правилами М╕жнародно╖ федерац╕╖ Бойового Гопака.
Вперше в ╕стор╕╖ Незалежно╖ Укра╖ни змагання в╕дбувалися п╕д час во╓нних д╕й, коли наш╕ во╖ни змушен╕ стримувати ненажерлив╕ апетити кремл╕вських агресор╕в. Тому сьогодн╕, як н╕коли, Укра╖на потребу╓ в╕дродження касти во╖н╕в, во╖н╕в-козак╕в, лицар╕в Сонця, Правди й Добра.
Таке в╕дродження було наглядно продемонстровано на татамах у гарячих ╕ пристрасних по╓динках. Присутн╕ ╕з захопленням аплодували як наймолодшим учасникам, як╕ були ще дошк╕льного в╕ку, так ╕ зр╕лим юнакам та дорослим козакам, як╕ не здавались без бою. Особливо майстерний б╕й показав Роман Жовтобрух, вихованець Волинсько╖ молод╕жно╖ громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Школа козацького гарту», який у другому раунд╕ за 17 секунд зум╕в перемогти суперника, застосувавши больовий прийом на здушування, ╕ вийшов у ф╕нал. Яке ж було його здивування, коли у ф╕нальному по╓динку в╕н зустр╕вся ╕з сво╖м р╕дним братом-близнюком Богданом. У хвилинному показовому по╓динку вони розд╕лили перше ╕ друге м╕сця.
На найвищу сходинку першого м╕сця також п╕днялися ╤ван Заболотний (Школа Бойового Гопака м. Луцька – тренер Роман Ковальчук) та Юр╕й Мамотюк (МГО «Школа козацького гарту» м. К╕верц╕ – тренер Олександр Антонюк). В п╕дсумку волинськ╕ козачата на цьому чемп╕онат╕ здобули десять медалей, у тому числ╕ три золотих, дв╕ ср╕бн╕ ╕ п’ять бронзових. А двом б╕йцям — Кост╕ Чумаченку та ╤лл╕ Поворознюку (2004 року народження) — судд╕вська колег╕я вручила грамоти «За волю до перемоги».
Почесними грамотами «За п╕дготовку висококласних спортсмен╕в-козак╕в, переможц╕в Чемп╕онату Укра╖ни з В╕льного Козацького Бою» були нагороджен╕ також тренери ╕ вчител╕ Школи Бойового Гопака та «Козацького гарту» Роман Ковальчук ╕ Олександр Середюк.
В загальному п╕дсумку перше командне м╕сце здобула Школа Бойового Гопака «Патр╕от» м╕ста Березне Р╕вненсько╖ област╕ (тренер – Олександр Зайченко), друге – зб╕рна команда Волинського Клубу зм╕шаних ╓диноборств рукопашного бою «╤нсайт» та «Маг╕стр» (заслужений тренер Укра╖ни, майстер 3-го дану з рукопашного бою, головний тренер Клубу з рукопашного та ун╕версального бою В’ячеслав Пал╕╖вця), а трет╓ – Школа Бойового Гопака «Сварог» м. Нет╕шин Хмельницько╖ област╕ (тренер – Микола Кол╕нько).
Цей чемп╕онат наглядно показав, що ╓ порох у порох╕вницях у п╕дростаючого покол╕ння укра╖нц╕в. Вони достойно захистять не т╕льки свою родину, а й Батьк╕вщину, ╕ не дадуть н╕яким зайдам сунутись у НАШ, Богом створений край.

Олександр СЕРЕДЮК,
отаман ВМГО «Школа козацького гарту»,
вчитель Бойового Гопака

На фото: команда МГО «Школа козацького гарту» та школи Бойового Гопака «Герць» з Верховним Вчителем Володимиром Пилатом п╕сля змагань

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 23.01.2015 > Тема ""Будьмо!""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14622

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков