Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3175)
З потоку життя (6386)
Душі криниця (3502)
Українці мої... (1463)
Резонанс (1499)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1671)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
Л╤ТН╢ СОНЦЕСТОЯННЯ
З 20 по 22 червня наста╓ пер╕од найвищого сонцестояння, коли день удв╕ч╕ перевищу╓ н╕ч, а сонце...


«╤ ОБР╤Й, ЩО ЛАВАНДОЮ ПРОПАХ…»
Крим… Червень 2019-го… На могил╕ Данила Кононенка у С╕мферопол╕ розцв╕ла...


ДЕ ВИ, УКРА╥НЦ╤, В СВО╥Й УКРА╥Н╤?
Де ви, укра╖нц╕, в сво╖й Укра╖н╕? Хто править над вами у ваш╕м краю?


ПЕРЕВ╤ЗНИК МР╤Й
«╤гор Павлюк. Перев╕зник мр╕й: Книга л╕рики. – Харк╕в: Майдан, 2019. – 352...


ДО ТР╤ЙЦ╤ Л╤ТА НЕ БУВА╢...
На 50-тий день п╕сля Великодня християни в╕дзначають величне свято З╕слання Святого Духа на...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 16.01.2015 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 16.01.2015
ЯК СН╤ГОВИКИ СОНЦЕ ШУКАЛИ

НОВОР╤ЧНО-Р╤ЗДВЯНА КАЗКА В КРИМСЬКОМУ АКАДЕМ╤ЧНОМУ ТЕАТР╤ ЛЯЛЬОК

Три спектакл╕ – зимову казку «Сн╕гов╕ чолов╕чки ╕ Сонечко», ╕стор╕ю народження Христа за мотивами твору французького письменника Жуля Суперв’╓ля та «Укра╖нський вертеп», майстерно з╕граний за народними текстами артистом Володимиром Альошиним, — об’╓днала святкова програма «Новор╕чна програма в театр╕ ляльок».
Вона розпочалася 23 грудня минулого року ╕ завершилася 12 с╕чня цьогор╕ч прем’╓рою дивовижно╖ ╕стор╕╖ про двох маленьких Сн╕говичк╕в, як╕ в Новор╕чну н╕ч потрапляли в р╕зн╕ кумедн╕ ситуац╕╖, нав╕ть позбулися сво╖х яскравих червоних носик╕в ╕з морквинок. Це був благородний з ╖хнього боку вчинок, який врятував в╕д голоду в зимовому л╕с╕ Зайчика, ╕ як вдячн╕сть в╕д нього вони отримали в подарунок нов╕ б╕л╕ носики з╕ сн╕гу, як ╕ повинно бути в ╖хньому замороженому стан╕.
Сн╕говики допомогли Д╕дов╕ Морозу запалити вогники г╕рлянд на святков╕й ялинц╕, не боялися замет╕л╕ ╕ просили Сонечко не приходити в л╕с, адже т╕льки так вони зможуть довше повеселитися навколо зелено╖ красун╕. Та коли побачили, як з нетерп╕нням його чека╓ Б╕лочка, бо вс╕ соснов╕ шишки ╕ жолуд╕ засипан╕ сн╕гом, як холодно в барлоз╕ Ведмедику ╕ тремтить в╕д морозу Зайчик, вирушають за моря ╕ гори в пошуку Сонечка. По дороз╕ ╖м зустр╕ча╓ться мудра Ворона, яка все на св╕т╕ зна╓. Вона перелетить високу гору ╕ добереться до Сонечка. ╤накше зв╕р╕ та птахи могли б замерзнути в л╕с╕ ╕ сам л╕с також загинув би.
Над засн╕женими деревами викочу╓ться жовте, як м’ячик, Сонечко. Навкруги тепл╕ша╓ ╕, немов за казкою про дванадцять м╕сяц╕в, серед зими розцв╕тають п╕дсн╕жники. Новор╕чне диво в╕дбулося!
Д╕твора ╕з залу для глядач╕в за артистами з Сонцем у руках перем╕щу╓ться у фой╓ театру. Там чар╕вне д╕йство трива╓. На л╕сов╕й галявин╕ поряд з казковим будиночком в оч╕куванн╕ приходу Року Кози влаштовують р╕зн╕ забави ╕ конкурси три зимов╕ красун╕ — Сн╕гуронька, Зав╕рюха ╕ Хурделиця. А допомага╓ ╖м у цьому Добрий Молодець.
П╕д ╖хн╕м кер╕вництвом учасники двох команд з числа юних глядач╕в прикрашають ср╕бн╕ ялинки на галявин╕ кульками, збирають у в╕дерця сн╕жки та бурульки, складають ╕з частинок в╕тальний пир╕г Д╕дов╕ Морозу. На п╕дмогу ╖м приходить К╕зонька. ╤ пир╕г виходить на славу: високим, солодким, з п╕друм’яненим бочком. А коли д╕ти зваляли Д╕дусю Морозу ще й валянки, вс╕ дружно ╕ весело закружляли, як сн╕жинки, у танку. Н╕який сн╕гов╕й ╖м тепер не страшний!
Чудова стенограф╕чна ╕дея ╕ музичне оформлення, вишукан╕сть режисерських р╕шень виконуючого обов’язки художнього кер╕вника театру, заслуженого прац╕вника культури АРК Павла Чорного, яскрав╕ декорац╕╖ головного художника, заслуженого художника АРК, лауреата Прем╕╖ Криму Людмили Рестенко та оживлен╕ артистами ляльки з ориг╕нальним пластичним малюнком кожно╖ рол╕ захопили маленьких глядач╕в ╕ дорослих. Здавалося, що под╕╖ у вистав╕ в╕дбуваються не десь далеко, а нин╕, тут ╕ ц╕╓╖ мит╕. Головне — в╕рити в себе, а в дороз╕ завжди допоможуть винах╕длив╕сть, добре серце ╕ см╕лив╕сть. Мр╕╖ зд╕йснюються, а дива трапляються нав╕ть там, де ми ╖х не чека╓мо! З Новим роком!

Валентина НАСТ╤НА

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 16.01.2015 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14596

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков