Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3539)
З потоку життя (6783)
Душі криниця (3655)
Українці мої... (1497)
Резонанс (1564)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1746)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥Н╤ СЛ╤Д ЗБЕР╤ГАТИ СВОЮ ПОЛ╤ТИКУ ЩОДО ВОДОПОСТАЧАННЯ ДО КРИМУ
Про це заявив експосол США в Укра╖н╕ Джон Гербст п╕д час онлайн-конференц╕╖ на тему "Укра╖на в...


КОРОНАВ╤РУС В УКРА╥Н╤ ТА СВ╤Т╤
близько 30% в╕д загального числа ╕нф╕кованих коронав╕русом у св╕т╕ заф╕ксували у Сполучених Штатах.


Хакан Киримли: НИН╤ШНЯ СИТУАЦ╤Я В КРИМУ МОЖЕ МАТИ ЩЕ Б╤ЛЬШ ТРАГ╤ЧН╤ НАСЛ╤ДКИ, Н╤Ж ДЕПОРТАЦ╤Я 1944 РОКУ
Про ╕сторичний аспект окупац╕╖ та сучасн╕ реал╕╖, про схож╕сть ╕ в╕дм╕нн╕сть, про боротьбу,...


УКРА╥НА ПОКАЗАЛА В ООН ЛЮДСЬК╤ ОБЛИЧЧЯ ТРАГЕД╤╥ ОКУПОВАНОГО КРИМУ
представник Укра╖ни при ООН Серг╕й Кислиця наголосив, що м╕жнародна сп╕льнота ма╓ актив╕зувати...


Р╤К ПРЕЗИДЕНТСТВА ЗЕЛЕНСЬКОГО
Узагальню╓мо в╕дпов╕д╕ на запитання учасник╕в пресконференц╕╖ Президента Укра╖ни Володимира...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 03.10.2014 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#40 за 03.10.2014
ПРЕЗИДЕНТ ПРЕДСТАВИВ «СТРАТЕГ╤Ю РЕФОРМ-2020»: МЕТА РЕФОРМ – ЧЛЕНСТВО В ╢С

Президент Укра╖ни Петро Порошенко представив «Стратег╕ю реформ-2020». «Мета наших амб╕тних реформ – досягти ╓вропейських стандарт╕в життя ╕ п╕дготуватися до того, щоб у двадцятому роц╕ подати заявку на членство в ╢С», — заявив Глава держави.
За словами Президента, «наша революц╕я перемогла ╕з зап╕зненням на к╕лька стол╕ть, ╕ у нас ╓ лише к╕лька рок╕в, щоб подолати це критичне в╕дставання».
Петро Порошенко наголосив, що реформи мають бути системними, торкатися одразу вс╕х пол╕тичних, економ╕чних та соц╕альних ╕нституц╕й. Саме тому «Стратег╕я-2020» передбача╓ 60 реформ та спец╕альних програм, запускати як╕ треба майже одночасно, наголосив в╕н.
Президент визначив в╕с╕м пр╕оритетних сфер, зм╕ни в яких або вир╕шують найгостр╕ш╕ проблеми, або створюють ╕нституц╕йн╕ передумови для проведення ╕нших реформ. Цими пр╕оритетами в╕н назвав антикорупц╕йну та судову реформи, реформу правоохоронних орган╕в, децентрал╕зац╕ю та реформу державного управл╕ння, податкову реформу. Також серед названих Президентом пр╕оритет╕в — дерегуляц╕я та розвиток п╕дпри╓мництва, реформа системи безпеки та оборони, реформа охорони здоров’я.
«До цього я би додав дв╕ спец╕альн╕ нагальн╕ програми – енергонезалежност╕ та подальшо╖ популяризац╕╖ Укра╖ни в св╕т╕», — зазначив Петро Порошенко.
Петро Порошенко назвав головною з реформ судову. «Суть ус╕х реформ зводиться в принцип╕ до того, щоб зам╕сть поганих, нечесних ╕ нер╕вних правил гри створити хорош╕, чесн╕ й справедлив╕», — сказав в╕н, в╕дзначивши роль суд╕в у цьому процес╕.
«Судову реформу можна вважати свого роду «передреформою», як ╕ зм╕ни в сфер╕ держуправл╕ння. Вся державна машина п╕длаштована п╕д корупц╕йн╕ ╕нтереси», — зазначив Президент. В╕дтак, за його словами, реформам ма╓ передувати радикальне оновлення чиновницького корпусу.
Глава держави наголосив: «Соб╕ особисто, мозковому центру реформ в Адм╕н╕страц╕╖ Президента, Каб╕нету М╕н╕стр╕в ставлю завдання: пакет законопроект╕в для старту пр╕оритетних реформ п╕дготувати до в╕дкриття першого зас╕дання новообрано╖ Верховно╖ Ради». «А в╕д старого парламенту, до реч╕, вже 14 жовтня категорично вимагатиму ухвалення закону про Нац╕ональне антикорупц╕йне бюро», — наголосив в╕н.
При цьому Президент п╕дкреслив, що п╕дготовку ╕ проведення реформ необх╕дно зд╕йснювати в режим╕ пост╕йного зв’язку з експертами та громадянським сусп╕льством.
«Реформи мають стати плодом сп╕льних зусиль вс╕х г╕лок влади, сусп╕льства та б╕знесу. Моя ж функц╕я як Президента — створити пол╕тичн╕ умови, сприятлив╕ для проведення реформ», — заявив Петро Порошенко.
«Стратег╕я-2020» склада╓ться з трьох вектор╕в руху для досягнення нашо╖ мети: сталий розвиток кра╖ни; безпека держави, б╕знесу та громадян; в╕дпов╕дальн╕сть ╕ соц╕альна справедлив╕сть. Головною передумовою ц╕╓╖ роботи ма╓ стати новий сусп╕льний догов╕р м╕ж громадянським сусп╕льством, владою та б╕знесом, де кожна сторона ма╓ свою зону в╕дпов╕дальност╕, зазначив Глава держави.
Президент особливо наголосив на тому, що «Стратег╕я-2020» повинна об’╓днати вс╕ пол╕тичн╕ сили навколо сп╕льно╖ мети для Укра╖ни. «Пол╕тична конкуренц╕я повинна перейти в площину пошуку оптимальних шлях╕в впровадження реформ та досягнення сп╕льно╖ мети. Вже нема й не може бути розмови, куди йти. Предмет дискус╕╖ — лише як», — сказав Петро Порошенко.

Прес-служба
Президента Укра╖ни

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 03.10.2014 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14036

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков