Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3382)
З потоку життя (6597)
Душі криниця (3569)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1518)
Урок української (993)
"Білі плями" історії (1688)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ШКОДА
╤ про шкоду вони знають. ╤ про те, кому доведеться в╕дшкодовувати, в тому числ╕, й моральн╕...


МАЛЕНЬКИЙ ШТРИХ ДО ПОРТРЕТА НАШОГО СУСП╤ЛЬСТВА, ЯКИЙ РОЗРИВА╢ МОЗОК
Висновок з цього, останнього, розрива╓ мозок. Але ця загроза лише для тих, у кого в╕н ╓, хто...


БЮДЖЕТ-2020 УХВАЛЕНО. РАД╤ТИ ЧИ ПЛАКАТИ?
Перш╕ враження в╕д ухвалення Держбюджету: п╕дходи до формування кошторису не зм╕нилися. Чи...


КОНДРАТЮК ЗАКЛИКАВ СПЕЦСЛУЖБУ ВЗЯТИСЯ ЗА ГАСТРОЛЕР╤В-ФАНАТ╤В ПУТ╤НА
В╕домий продюсер ╤гор Кондратюк закликав СБУ не допустити виступ╕в у Ки╓в╕ ╕ноземних артист╕в, що...


ЦЕЙ БОЖЕВ╤ЛЬНИЙ СВ╤Т!
Св╕т, схоже, остаточно звихнувся, якщо вже й 40 член╕в Конгресу США безвольно повторюють...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 07.11.2003
У ЖАНРІ "СТРАШИЛОК"
Данило МАКСИМІВ

Теперечки люди стали настільки байдужі, що тільки ставши на голову, можна привернути до себе увагу. Звичайно, ненависть до своєї землі і до свого народу - то певний розлад у діяльності вищої нервової системи, але водночас і непоганий спосіб заробити чималих московських грошей, якими й утримуються п'ятиколонники в нашій державі.
Нині вони просто зграями блукають по телеканалах і безсовісно виступають проти незалежності держави, проти українців - державотворчої нації, проти здорового глузду, прес-конференції дають. Безсилою є Верховна Рада Криму, яка навіть звернулась до ВР України з проханням дати оцінку діяльності її депутата Л. Грача, який "намагається дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію на території Автономної Республіки Крим". Мало того, що він є простим членом робочої групи комітету, а бере "на себе відповідальність висловлювати особисту думку як думку зазначеного комітету Верховної Ради". Л. Грач - здається, єдиний з українських політиків, що відверто, під час виступу з трибуни Верховної Ради України, підтримав територіальні претензії Росії щодо українського острова Тузла. Інакше, зрозуміло, бути й не могло - адже під час виборів його гаслом було "Грач - птица российская!". Дивний чоловік заявив, що окупація Тузли Росією сприятиме "дружбі між двома народами", один із 450 депутатів розкритикувавши позицію держави.
Та й не може досвідчений комуніст не знати, що головна причина тузлинських подій - аміак, який хочуть перекачувати тольяттинські хімічні буржуа, належить до отруйних речовин категорії "бойовий газ" і є екологічно небезпечним безпосередньо для нашого півострова, який взяв напрямок на організацію відпочинку туристів.
Ось ще й 1 листопада, достроково зустрівши річницю подій, які трапились 84 роки тому далеко від Криму, і, як наслідок, принесли на півострів криваві події у вигляді червоного терору, кримський партійний бонза разом із своїм патроном дали прес-конференцію. Коментуючи можливість обрання Віктора Ющенка наступним Президентом України, Леонід Грач зробив таку заяву, яку не можна не навести і не прокоментувати: "Мы боимся того, что если Ющенко идти с таким забралом, основываясь на национал-радикализме, поддерживаемом извне, присовокупляя к себе и национал-радикалов из числа крымского меджлиса. Мы боимся, если, не дай Бог, в страшном сне представить, что он побеждает на выборах. Украина расколется, из-за Крыма будет кровопролитие".
Уважно проаналізувавши заяву, давайте домовимось, по-перше, що це не російська мова. Або, якщо російська, то недосконала, незавершена. А якщо людина неясно висловлюється, то як тоді вона мислить? По-друге, ми бачимо страшний комуністичний переляк від того, що до влади може бути обраний національно свідомий громадянин. Цей переляк в словах "боимся", "национал-радикализм". У чому саме міститься радикалізм, комуніст не пояснив.
Ну і наостанок ще одна "страшилка" - "кровопролитие". Це традиційний коник п. Грача, така собі фішка, яка жодного разу не підтверджувалась, бо причин для конфліктів на національному ґрунті в Криму немає. А комуністові так хочеться, щоб вони були!
Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв якось зауважив, що коментувати заяви Л. Грача - "дело не очень солидное, потому что из-за своих частых и не в меру провокационных и лживых заявлений у него такая репутация, что его чураются даже свои же коммунисты".
Ну і цікаво було б дізнатись про джерела інформації п. Грача щодо подій у Донецьку, які він відкоментував. Якщо це був п. Симоненко, то він не був очевидцем подій, бо зіткнувся з Віктором Ющенком в аеропорту. У розмові з ним комуніст Симоненко відхрестився від протестантів, які у натовпі махали червоними прапорцями. А коли це був якийсь із так званих "українських" телеканалів, то хочеться поцікавитись у п. Грача, на якій підставі він довіряє їхній заздалегідь тенденційній інформації. Вони ж бо теж бояться, що президентом може стати Віктор Ющенко. Хоча, на мій погляд, в першу чергу треба боятись брехати, бо брехнею світ перейдеш, та назад не вернешся.

м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1401

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков