Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3415)
З потоку життя (6649)
Душі криниця (3593)
Українці мої... (1478)
Резонанс (1532)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1702)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ТОР╤К ЗАФ╤КСУВАЛИ 335 ПОЛ╤ТИЧНО МОТИВОВАНИХ АРЕШТ╤В
Про це в середу на бриф╕нгу в Ки╓в╕ заявив глава Кримськотатарського ресурсного центру, член...


80% УКРА╥НЦ╤В ХОЧУТЬ, ЩОБ ДЕРЖСЛУЖБОВЦ╤ ГОВОРИЛИ УКРА╥НСЬКОЮ
Опитано 2017 респондент╕в в╕ком в╕д 18 рок╕в. Теоретична похибка виб╕рки не перевищу╓ 2,3%.


КРИМЧАНКА З РОС╤ЙСЬКИМ ПАСПОРТОМ НАМАГАЛАСЯ ОТРИМАТИ ПОСАДУ В М╤НОБОРОНИ
Вона претендувала на одну ╕з кер╕вних посад у п╕дрозд╕л╕ департаменту держзакуп╕вель в╕домства.


ЛАЗОРК╤Н В.╤.: НОВА Ф╤ЛОСОФ╤Я ПОБУДОВИ СИСТЕМИ НАЦ╤ОНАЛЬНО╥ БЕЗПЕКИ - ВИМОГА ЧАСУ
До зб╕рки ув╕йшли основн╕ публ╕кац╕╖ автора, як╕ стосуються його бачення побудови системи...


З РОС╤ЙСЬКО╥ КОЛОН╤╥ ВИЙШОВ ЩЕ ОДИН Ф╤ГУРАНТ «СЕВАСТОПОЛЬСЬКО╥ СПРАВИ»
Про це з посиланням на адвоката Рустема Кямилева пов╕домля╓ у Facebook Кримська сол╕дарн╕сть.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 07.11.2003
"СВІТЛИЦЯ" В ІНТЕРНЕТІ
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ, адміністратор сайту газети.

Сайт "Кримської світлиці" в Інтернеті існує вже більше року і має як своїх постійних читачів, так і тих, хто, цікавлячись різними аспектами українського життя - культурою, історією, релігією, політикою - потрапляє до нас через пошукові сервери. Наприклад, останні ключові пошукові слова в мережі, які привели до сайту нашої газети були: козацтво, рушник, Павло Глазовий, Павло Тичина, Василь Симоненко, Олександр Олесь, голодомор, Переяславська рада, церковний календар, Олесь Гончар, УПА, острів Тузла, урок української, Агатангел Кримський, Віктор Гуменюк, гетьмани України.
Найбільше відвідувачів, природно, приходить з України, Канади, Російської Федерації, Польщі, Австралії, Аргентини, Франції, Чехії та Великої Британії, Ізраїлю, цікавляться змістом газети науково-дослідницькі інститути з Америки та Німеччини.
До відомих адрес потужних серверів, які переслали до нас відвідувачів, про які я повідомляв минулого разу, - російського www.yandex.ru, нью-йоркського www.brama.com, столичного www.maidan.org.ua, загальновідомого пошуковика www.google.com, харківського www.meta.ua, рідного ukrlife.org додались суттєві відвідування з сайтів групи "Океан Ельзи" (!), що дуже тішить, бо свідчить про інтерес до нас української молоді.
Сподіваюсь, що читачам друкованої версії газети буде цікаво дізнатись про те, що на сайті в Інтернеті, крім публікації суголосних подіям тижня афоризмів українських діячів, ми проводимо опитування з актуальних питань життя. Наведу для прикладу їх тематику та деякі результати, які якось можуть охарактеризувати наших мережевих прихильників.
Якщо на запитання: "Хто, на Вашу думку, повинен плекати патріотичну пресу?" - відповіді трохи розходились - громада (45%), підприємці-патріоти (24%), то майже одноголосно - 89% респондентів (із 46) відповіли "Так" на питання: "Чи повинна Росія вибачитись перед українцями за мільйонні жертви голодоморів та репресій?" та 97% - "Ні" на запитання: "Чи потрібно проводити на державному рівні відзначення 150-річчя Кримської війни, спровокованої Росією?".
Вину за криваві події на Волині у 1943 р. 38 чоловік розподілили на Польщу - 45% та більшовицьку Москву - 42%. Відчутно - 73% - переважали ті, хто вважає, що ЄЕП потрібен російському імперіалізму, і тільки 16% віддали перевагу вітчизняним глитаям.
Радісно відчувати і політичну грамотність у відповідях на запитання, до чого призведе розпочата Росією анексія українського острова Тузли. 70% сподівається, що наслідком буде прозріння в українському політикумі, а 22% - крах домовленостей президента по ЄЕП.
Очевидно, що результатами цих опитувань може скористатись будь-який дослідник у соціальній чи політичній галузі чи журналіст, який захоче якомога об'єктивніше відтворювати дійсність.
Наведу кілька найцікавіших, на мій погляд, записів з гостьової книги сайту.

Добрий день усім світличанам! Я дуже рада читати Вашу газету на цьому сайті! Я вважаю, що ця газета дійсно цікава для усіх українців світу. "Світлиця" - один з небагатьох способів дізнатися про українські події тим, хто живе у інших країнах! Хай живе "Кримська світлиця" - найгарніша з газет!
Вікторія.

Уважно читаю паперову версію "Світлички", яку чекаю щоразу з нетерпінням, а нині маю нагоду ще й побачити її в Інтернеті! Яка радість!!! СКОБ!
Зінаїда Беланюк.

Welyke spasybi Wam, dorohi krymchany, za Washu aktywnu zhyttiewu pozyciju. J nadali budte ne bajduzhi do siohodnia. Natchnennia u praci, shchoraz bilshe chytachiw. Zaproshujemo na storinky chasopysu dla wchyteliw ukrajinskoji mowy i ne tilky. shcho wydajetsia u Polshchi: www.ridnamowa.prv.pl
Bohdan.

Dear "Kryms'ka Svitlytsia", Thank Yoy fo good selection and interesting publications on Your site! Keep going with Your publications!
Ihor Calgary, Canada.

Даже не думал, что может быть такой крымский сайт и по-украински. Браво!
Vadym.

Останній запис маємо від відомої далеко за межами рідного міста п. Світлани Кочерги з Ялти, яка пише: "Вітаю Вас з новим статусом. Тепер маю можливість читати свою газету в Інтернеті. Однак і ми не спимо. Незабаром і Музей Лесі Українки вийде до людей з освітою ХХІ століття. Будьмо!". Додам до цього, що слова свого вона дотримала і за її ініціативи створений сайт Музею Лесі Українки, який має адресу www.Lesia Ukrainka.crimea.ua і відображає не лише науково-дослідницьку діяльність музею, а й багатогранне українське життя в Ялті.

...Нещодавно наша газета писала про прикрий випадок, коли у багатьох кіосках Сімферополя читач не зміг знайти нашої газети. До поради передплатити і гарантувати собі можливість відчувати пульс українського життя півострова і країни додам ще одну - запрошення відвідати сайт нашої газети - Надзвичайного і Повноважного представника українства в кримській українській автономії - http://svitlytsia.crimea.ua - там газети на всіх вистачить!

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2003 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1398

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков