Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4250)
З потоку життя (7278)
Душі криниця (3920)
Українці мої... (1561)
Резонанс (1822)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (549)
"Будьмо!" (262)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (112)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (111)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРОЩАННЯ З ДИТИНСТВОМ: ВИПУСКН╤ АЛЬБОМИ НА РУ╥НАХ ╤ ВАЛЬС-ПРИСВЯТА
"У нас вкрали свято, вкрали дитинство. ╤ ми хот╕ли показати св╕ту, що життя продовжу╓ться,...


ЯК ВИ╥ХАТИ З ОКУПОВАНОГО КРИМУ?
Представництво Президента в АРК п╕дготувало рекомендац╕╖ укра╖нцям, як ви╖хати з окупованого Криму.


УКРА╥НА ЗАВЕРШИЛА ПАРАЛ╤МП╤АДУ В ПЕК╤Н╤: 29 МЕДАЛЕЙ ╤ ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ М╤СЦЕ
Упродовж дев'яти змагальних дн╕в укра╖нськ╕ спортсмени виграли 29 медалей: 11 золотих, 10...


М╤Ж ПУТ╤НИМ ╤ Г╤ТЛЕРОМ НАРЕШТ╤ ПОСТАВЛЕНО ЗНАК «ДОР╤ВНЮ╢»
Сенат США одноголосно назвав пут╕на во╓нним злочинцем. Насл╕дки? З ╕стотою, визнаною во╓нним...


ЗАХИСТИМО СТОЛИЦЮ!
Подана мною ╕нформац╕я - достов╕рна, як кажуть, «з перших уст».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 31.10.2003 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 31.10.2003
Наталія Руденко: ЧИТАЙТЕ "СВІТЛИЦЮ"-ПОМІЧНИЦЮ!
Записав Віктор ХОМЕНКО

Регулярно читаю "Світлицю"-помічницю сама і раджу іншим", - сказала директор сімферопольської української школи-гімназії Наталія Іванівна РУДЕНКО. - Давня і вірна подруга - "Кримська світлиця" - завжди з нами. Бо розуміє всі наші проблеми і чесну та високу мету. Оперативно і об`єктивно, цікаво і пристрасно відгукується на найактуальніші проблеми кримського українства і просвітян.
Вважаю нашим спільним успіхом прогрес у втіленні вистражданої надії про нарешті сучасне, нове, комфортне приміщення - гідне задивленого у майбутнє зразкового українського освітнього закладу. За те, що вирішилося "бородате" питання з будівництвом, вам, "світличани", подяка від багатьох таких же небайдужих до нашого національного воскресіння і поступу справжніх громадян держави. Адже ви так запально і принципово били у всі дзвони, аж їх почула вся Україна. Погодьмось, віддані й уважні читачі кожного з уже першої тисячі (!) номерів нашої улюбленої газети: "Світлиця" в інформаційному світі безлічі друкованих видань - більше ніж газета. Це особливе явище нашого громадського і духовного буття. Не лише завжди найактуальніша інформація "про головне", а й шляхетний культурологічний альманах із прекрасними зразками сучасної публіцистики, історіографії, поезії і прози. І підручник життя для людини незалежно від прожитого віку. А як наша "Світлиця" вдумливо-інтелігентно гармонізує кримський соціум і міжнаціональні відносини! Співставте для контрасту агресивно-нахабну "независимую" "Крымскую правду" і толерантно-мудру, виважену "Світлицю", яка має свою чесну і відкриту, чітку і принципову  позицію. Вона знає - наше майбутнє треба вирощувати нам самим, тож причетна і докладає багато зусиль для цього святого діла. Скільки шанувальників у неповторних сторінок "Джерельця", "Будьмо!"... А як багато цей колектив робить не притаманних іншим газетам справ! Варто згадати лише популярний у всіх куточках півострова конкурс "Аладдін". Хоча він вимагає стількох зусиль і турбот газетярів, але як цікаво і професійно вони це роблять. Дяка їм за це. І водночас побажання: не лише радо вітати кожен новий український клас на теренах Криму, а й аналізувати, як і чим наповнене в ньому реальне життя. Бо, на жаль, ще спостерігаємо чимало спроб притлумити в цих оазах майбуття саме український, українознавчий зміст і національну державницьку ідею.
Тож, через всі негоди - так же круто тримати наше вітрило і далі! Курс вивірений і точний. Нових, відданих і уважних читачів-передплатників у новому році!

ПОВНА ХАТА... ПЕРЕДПЛАТИ!

Упродовж майже всього курортного літа мешканці міста-курорта Ялти, гості з усієї України і навіть далекого зарубіжжя на мальовничій Пушкінській вулиці охоче спілкуються з приємною і гарною українкою Наталією Крюковою, яка займається розповсюдженням квитків на туристичні подорожі по казкових місцях Ялти, всього Південного узбережжя Криму, по Боткінській стежці. Вона також безкоштовно пропонує покупцям всеукраїнську громадсько-політичну та літературну газету "Кримська світлиця". В усіх кіосках міста, буває, не знайти серед багатьох російськомовних видань цю патріотичну, демократичну, українську газету. Отож Ялтинська міська організація Української республіканської партії "Собор" і взяла на себе ініціативу пропагувати "Кримську світлицю". Сама Наталія Крюкова, її чоловік і син - члени цієї партії.
Тому, якщо ви не знайдете "Кримську світлицю" в кіосках Ялти, будь ласка, сміливо йдіть на вулицю Пушкінську, шукайте пані Наталію - і тут завжди отримаєте свіжу, змістовну українську газету!
Олексій ЗУБ,
голова Ялтинської міської організації Української республіканської партії "Собор".


Передплата-2004

Ми вже повідомляли, що голова Союзу українок із Севастополя пані Богдана Процак передплатила "Кримську світлицю" усім севастопольським школам. І Наталія Іванівна Руденко знайшла можливість організувати доставку газети десь півтора десяткам сільських шкіл у Сімферопольському районі. Тож є у нас вірні друзі-ентузіасти - і, як з`ясовується, не лише в Україні. Нещодавно до редакції зателефонувала із далекої Америки пані Наталія Демчук і повідомила, що вона і її однодумці, познайомившись із "Світлицею" в Інтернеті, вирішили  хоч трохи підтримати її. Шановні друзі, якщо ви або хтось із ваших знайомих хотіли б читати "Кримську світлицю", але не можете викроїти із сімейного бюджету потрібної суми, просто заповніть цей передплатний абонемент і надішліть на адресу редакції. І - виглядайте газету! В усякому випадку, першим ста адресатам пощастить точно. А там, дасть Бог, може, і ще хтось підсобить?..


ТРИВАЄ ПЕРЕДПЛАТА!
Ви  зможете отримувати "Кримську світлицю" (плюс три додатки!) з  грудня, якщо оформите передплату на неї до 20 листопада.
ПЕРЕДПЛАТНА  ЦІНА: НА 1 МІСЯЦЬ - 1 ГРН. 75 КОП.; НА 3 МІСЯЦІ - 5 ГРН. 25 КОП.;
НА 6 МІСЯЦІВ - 10 ГРН. 50 КОП. (без врахування поштових витрат).

Телефон/факс: (0652) 51-13-24.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 31.10.2003 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1388

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков