Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #24 за 13.06.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#24 за 13.06.2014
ЦЕРКВА СПРИЯТИМЕ МИРУ В УКРА╥Н╤

Дорога до Храму

М╕жконфес╕йна та м╕жнародна група «Примирення» заявля╓ про готовн╕сть сприяти порозум╕нню м╕ж громадянами Укра╖ни та служити справ╕ загального примирення.
Про це йдеться в комюн╕ке учасник╕в групи, яке в╕д ╖╖ ╕мен╕ оприлюднив на прес-конференц╕╖ в «Укр╕нформ╕» на тему: «Церкви Укра╖ни про «Шлях до майбутнього через примирення» голова ╕нформац╕йно-анал╕тично╖ служби Ки╖всько╖ митропол╕╖ УПЦ Володимир Бурега.
«Ми, представники Церков Укра╖ни, усв╕домлюючи власну в╕дпов╕дальн╕сть перед Богом ╕ людьми за долю Укра╖ни ╕ кожного ╖╖ мешканця, заявля╓мо про власну готовн╕сть сприяти ╕н╕ц╕ативам, як╕ будуть мати за мету побудову дов╕ри ╕ порозум╕ння м╕ж громадянами Укра╖ни та слугуватимуть справ╕ загального примирення», — йдеться в документ╕.
Члени групи «Примирення» р╕шуче засудили спроби розпалювання ворожнеч╕ на рел╕г╕йному чи нац╕ональному ╜рунт╕ ╕ висловили впевнен╕сть, що примирення в Укра╖н╕ можливе через повернення до християнських ц╕нностей.
╤н╕ц╕атори комюн╕ке вважають, що сусп╕льство охопила не ст╕льки пол╕тична чи економ╕чна криза, ск╕льки моральна ╕ втрата дов╕ри одне до одного.
Укра╖на у склад╕ групи «Примирення» представлена оф╕ц╕йними делегатами в╕д Укра╖нсько╖ православно╖ церкви, Укра╖нсько╖ греко-католицько╖ церкви, Римсько-католицько╖ церкви в Укра╖н╕ й Н╕мецько╖ ╓вангел╕чно-лютерансько╖ церкви в Укра╖н╕. Групу очолю╓ Арх╕╓пископ Вроцлавський Польсько╖ православно╖ церкви ╢рем╕я.

ТИМ ЧАСОМ...

СУД ЗАЛИШИВ П╤Д ВАРТОЮ СВЯЩЕНИКА, ЗАТРИМАНОГО ЗА НАПАД НА ВИБОРЧУ Д╤ЛЬНИЦЮ

У Харков╕ суд залишив п╕д вартою настоятеля Святомикола╖вського храму прото╕╓рея Лугансько╖ ╓парх╕╖ Укра╖нсько╖ православно╖ церкви Московського патр╕архату Володимира Марецького, якого 25 травня затримали разом ╕з терористами за збройний напад на виборчу д╕льницю.
Про це кореспондентов╕ УН╤АН пов╕домив адвокат Марецького Олександр Шадр╕н. За його словами, в╕дпов╕дне р╕шення Апеляц╕йний суд Харк╕всько╖ област╕ ухвалив 6 червня. Марецький брав участь у судовому зас╕данн╕ в режим╕ в╕деоконференц╕╖. Таким чином, Марецький залишатиметься п╕д вартою до 27 липня. Р╕шення суду ╓ остаточним та оскарженню не п╕дляга╓.
Як пов╕домляв УН╤АН, 25 травня Марецького затримали на Луганщин╕ за збройний напад на виборчу д╕льницю. Його обвинувачують за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт, ско╓ний за попередньою змовою групою ос╕б) Крим╕нального кодексу Укра╖ни.
29 травня один з харк╕вських суд╕в обрав м╕ру запоб╕жного заходу для Марецького у вигляд╕ тримання п╕д вартою терм╕ном на 2 м╕сяц╕ без визначення розм╕ру застави.

ТЕРОРИСТИ ОБСТР╤ЛЯЛИ СИЛОВИК╤В З ТЕРИТОР╤╥ ХРАМУ, ╢ ВБИТ╤...

У Слов’янську Донецько╖ област╕ терористи з територ╕╖ храму обстр╕ляли з м╕нометно╖ установки блокпости Нац╕онально╖ гвард╕╖ Укра╖ни, пов╕домля╓ прес-служба Нацгвард╕╖.
«Нещодавно стало в╕домо, що на територ╕╖ церковного подв╕р’я, яке знаходиться в м╕ст╕ Слов’янськ, терористами був встановлений 120-м╕л╕метровий м╕нометний комплекс, з якого злочинц╕ почали завдавати активних вогневих удар╕в по блокпостах укра╖нських силовик╕в. У результат╕ м╕нометного обстр╕лу серед правоохоронц╕в ╓ вбит╕ ╕ поранен╕», — сказано в пов╕домленн╕.
У Нацгвард╕╖ також п╕дкреслюють, що розташування збро╖ на територ╕╖ Храму Божого вигляда╓ блюзн╕рством.
«Враховуючи викладен╕ обставини, укра╖нськ╕ правоохоронц╕ залишають за собою право вжити вс╕х в╕дпов╕дних заход╕в, щоб зупинити агресор╕в», — п╕дсумували в прес-служб╕. (Gazeta.ua)

У КРАМАТОРСЬКУ ВЗЯЛИ В ЗАРУЧНИКИ Д╤ТЕЙ

Терористи укр╕плюють сво╖ позиц╕╖ у Слов’янську та Краматорську, облаштовуючись у людних м╕сцях житлових квартал╕в та дитячих будинках. Про це пов╕домив речник АТО Владислав Селезньов.
«Нараз╕ ситуац╕я в зон╕ АТО п╕д контролем укра╖нських силовик╕в. Проте, за оперативною ╕нформац╕╓ю, терористи укр╕плюють сво╖ позиц╕╖. Наприклад, у Краматорську, зг╕дно з розв╕дданими, терористи захопили Будинок малюка. Фактично, д╕ти перебувають у заручниках терорист╕в — малюк╕в та персонал терористи вит╕снили на другий поверх, а на першому облаштували штаб та вогнев╕ точки. У Слов’янську терористи облаштовують вогнев╕ позиц╕╖ у найб╕льш людних м╕сцях житлових масив╕в», — сказав В. Селезньов. (УНН)

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #24 за 13.06.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=13443

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков