Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3415)
З потоку життя (6649)
Душі криниця (3593)
Українці мої... (1478)
Резонанс (1532)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1702)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СОБОРН╤СТЬ ПОЧИНА╢ТЬСЯ ╤З КОЖНОГО З НАС
З╕рвав прихильн╕ оплески, к╕лька поважних у журнал╕стиц╕ персон п╕д╕йшли пот╕м, дали в╕зит╕вки,...


В╤Д ПОРОШЕНКА ВИМАГАЮТЬ ПОЗБАВИТИ В╤ТАЛ╤Я КОЗЛОВСЬКОГО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРА╥НИ»
Льв╕вська облрада прийняла звернення до Президента щодо позбавлення сп╕вака В╕тал╕я Козловського...


Н╤ХТО НЕ ЗАБУТИЙ?
“Н╕хто не забутий. Н╕що не забуто”. Це - улюблен╕ слова рос╕йських передач, та ще...


ГЕРО╥ УКРА╥НИ: ДОСТОЙНИКИ, НОМЕНКЛАТУРНИКИ ТА НЕГ╤ДНИКИ
А разом ╕з тим Героями Укра╖ни стало чимало номенклатурних д╕яч╕в, грошовитих б╕знесмен╕в,...


УКРА╥НА НЕ Б╤ДНА, А ОБКРАДЕНА ДЕРЖАВА
Коловорот конвертац╕╖ влади у ф╕нансов╕ ресурси ма╓ бути зупинений
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 10.10.2003 > Тема "Ми єсть народ?"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#41 за 10.10.2003
"Наша Україна" проти СДПУ(о)
автори політичних заяв

"Ну що б, здавалося, слова? Слова та голос - більш нічого. А серце б'ється - ожива, як їх почує!.."
Ми пропонуємо нашим читачам, скориставшись Шевченковим поетичним еталоном, перевірити на собі, від чиїх слів із оцих резонансних політичних заяв оживуть їхні серця. Ще тільки початок Великої Битви за владу. Ще так замакітрять виборцям голови, що нічого тою головою й не вибереш!
Тож прислухаймося до свого серця - де НАША влада...

Заява блоку Віктора Ющенка "Наша Україна"

Шановні співвітчизники!
Мало хто з вас в Україні сьогодні здатен приховувати свою неповагу, а то й ненависть до існуючої влади. Хіба що самі носії цієї влади та їхня найближча челядь.
Сьогодні кожній мислячій людині в Україні вже зрозуміло - владу в українській державі захопив, викрав у народу фінансово-політичний синдикат на ім'я СДПУ(о). Спершу вони викрали у європейських політиків принадну назву, маючи при тому таке відношення до демократії, як віслюк до космосу. А тоді, ледве перетягнувши ноги через критичний виборчий поріг, після чого мусили б сидіти хіба що в сінях законодавчого органу або на політичній гальорці, та, маючи нахабство, неправедні мільярди та безпринципність гаранта Конституції, - приватизували і всі гілки влади в Україні, і самого Президента.
Українці з гіркотою можуть констатувати: після дванадцяти років нібито незалежності, нібито руху до нібито демократії - Україна знову повернулася до однопартійної системи. До того ж роль псевдопартії виконує антиукраїнський, антидемократичний клан скоробагатьків за рахунок озлиднілого українського народу. За все те, що відбувається нині в державі, несуть відповідальність саме вони.
З приходом у президентську канцелярію головного писаря-канцеляриста, а за сумісництвом - вождя "есдеків" - українська політика набула зловісного, моторошного забарвлення. Уже не приховується її аморальність, адміністративне нахабство, корумпованість, герметичність та зневага до національних інтересів українського народу і кожного громадянина України. Вони запопадливо імітують відданість лише одній людині в Україні - Президентові, і, судячи з
поведінки, - він вірить у цю гру. Насправді ж вони виціджують з України рештки її ко-лишньої економічної потуги. Лише за останні місяці саме цим фінансовим синдикатом захоплено кілька міністерств, весь західний митний кордон, більшість обласних та районних адміністрацій, вільні економічні зони, силові структури, банки, суди, засоби масової інформації. Такої безконтрольної, зухвалої монополії не має на планеті жодна партія. Тим більше - соціал-демократична.
Та всі власні рекорди цинічного нахабства "есдеки" перекрили на Львівщині, ніби зумисне знущаючись саме над цим краєм, який вручив їм гнилого гарбуза на виборах. Патріотична Галичина, з якої розпочався рух за українську незалежність, покутує сьогодні лише за те, що дала притулок молодшому братові вождя "есдеків". Львівська податкова адміністрація, яку очолює Сергій Медведчук, перетворилася і на верхівку обласної влади, і на репресивний орган, і на експропріанта грошей для "есдеків".
Усе це робилося так грубо, цинічно, з викликом, що навіть сумирна обласна Рада Львівщини не витримала і, переборовши страх перед податковим монстром, - проголосувала за висловлення йому недовіри. А він терзає Львівщину ще дужче, ще з більшим розмахом і жорстокістю.
Минулого тижня відбулася сесія обласної Ради. Абсолютна більшість депутатів знову підтвердила своє рішення і вимагала від Медведчука-молодшого подати у відставку, "визволити" Львівщину від "есдеків", припинити політичний терор і знущання над краєм, звинувативши "есдеків" у зраді національних інтересів. Дев'ять депутатів, котрі ще вчора
покірно ходили під "есдеками" і Медведчуками, - переборюють страх і голосують, як велить совість. I лише за вияв власної позиції чотирьох голів райдержадміністрацій наступного ж дня звільняють з по-сад. П'ятьох "лісничих" також викликали до Києва і звільнили з роботи. Не шукали навіть формального приводу. Звільнили за наявність власної думки і власної позиції. Ось на який рівень опускає Україну і кожного українця політсім'я, яка "есдепізує" Україну. Вони впевнені, що українців можна залякати, купити чи й просто "замочити", забравши у них честь і гідність. Львів довів, що зробити їм це не вдасться. Доведе це і вся наша Україна!

Заява Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)

30 вересня фракція "Нашої України" у Верховній Раді України оприлюднила заяву, яка містить ряд безпідставних звинувачень на адресу об'єднаних соціал-демократів. Підписаний Віктором Ющенком документ витриманий у відверто конфронтаційному, провокаційному та екстремістському тоні. Він відзначається демонстративно зухвалим і хамським характером, рясніє запозиченнями з жаргону кримінального світу. Перекручення фактів, пряма дезінформація, наклепи та демагогія - усе це становить основний зміст заяви "Нашої України".
Особливе здивування викликає та обставина, що багато положень документа, який поширюється від імені парламентської фракції "Нашої України", взагалі є нічим іншим, як безглуздими витівками фантазії або хворобливою маячнею. Зокрема, СДПУ(о) звинувачується у переслідуванні якихось міфічних "п'ятьох лісничих", а також у "виціджуванні решток потуги", у "герметичності" і навіть у "моторошному забарвленні".
Пропаганда Ющенка спрямована насамперед на те, аби довести, що нібито СДПУ(о) намагається монополізувати всю повноту влади в країні і несе відповідальність за будь-які наявні по-літичні та економічні проблеми. Об'єднані соціал-демократи, справді, ніколи не цуралися участі у владі. Однак маємо нагадати: наша партія по-діляє морально-по-літичну відповідальність за її здійснення разом з іншими фракціями та групами, що входять до складу парламентської більшості.
Дійсними мотивами антисоціал-демократичної кампанії, інспірованої Ющенком, є аж ніяк не велика політика. Насправді, заява "Нашої України" зумовлена намаганням перенести конфлікт, що назрів між рядом великих бізнесменів-львів'ян, які підтримують це політичне об'єднання, та державними органами - податковою адміністрацією та митною службою, на політичний рівень. Після того, як ряд підприємців від "Нашої України" програли судові процеси проти львівських податківців, у них лишився тільки один шлях - оголосити, що йдеться не про порушення ними закону, а про політичні переслідування. Розпалюючи по-літичний конфлікт, звинувачені у широкомасштабному ухилянні від сплати податків, спонсори "Нашої України" намагаються, скаламутивши воду, сховати сліди своїх зловживань.
СДПУ(о) вказує Віктору Ющенку на неприпустимість зайнятої ним позиції. Роз'ятрюючи протистояння, "Наша Україна" перетворюється на відверто екстремістську і брудну політичну силу, ладну в ім'я вузьких інтересів своїх "грошових мішків" та амбіцій по-літиків-невдах поставити під удар стабільність українського суспільства і спровокувати розкол України. Вся відповідальність за небезпечні наслідки цього для українського народу і держави ляже на Ющенка та на його оточення.
Впадає в очі, що останнім часом вплив поміркованих та тверезомислячих політиків в "Нашій Україні" помітно знижується, у той час як екстремістське та ультранаціоналістичне крило у "нашистському" середовищі дедалі більше нахабніє.
Вважаємо, що обране "Нашою Україною" брутальне, цинічне та зневажливе ставлення до своїх політичних опонентів не підлягає будь-якому моральному виправданню. СДПУ(о) згуртувала 370 тисяч громадян України і марними є надії, що вони терпітимуть приниження своєї гідності.
Автор заяви зухвало обіцяє прийти до влади за 394 дні. Він вже впевнений в своїй перемозі. Даремно! Україна є і залишиться цивілізованою країною. А в цивілізованій країні екстремістська політична сила, лідер якої підписує подібні заяви, до влади не прийде ніколи.
Маємо наголосити: правда і сила на нашому боці. Ані психологічний тиск, ані наклепи не дадуть нашим опонентам жодних політичних дивідендів та не зможуть похитнути позиції об'єднаних соціал-демократів.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 10.10.2003 > Тема "Ми єсть народ?"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1317

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков