Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3389)
З потоку життя (6609)
Душі криниця (3572)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1519)
Урок української (993)
"Білі плями" історії (1689)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ШАХТАР ОШТРАФОВАНО ЧЕРЕЗ ОГОЛОШЕННЯ НА СТАД╤ОН╤ РОС╤ЙСЬКОЮ МОВОЮ
Про це пов╕домля╓ сайт "Футбол 24".


НЕМА╢ Н╤ЯКОГО СЕПАРАТИЗМУ
Нещодавно я прочитав першу частину книги б╕йця добровольчого батальйону особливого призначення...


В╤ТАННЯ З МИНУЛОГО – З В╤РОЮ У МАЙБУТН╢!
Цей «в╕тальний з г╕рчинкою» в╕рш севастопольського поета ╕ журнал╕ста ╤вана Левченка...


Серг╕й Дзюба, Артем╕й К╕рсанов, автори сценар╕ю та книги «Заборонений»: СТУС В ХХ СТОР╤ЧЧ╤ – Ф╤ГУРА НЕ МЕНША ЗА ШЕВЧЕНКА
В укра╖нський к╕нопрокат 5 вересня 2019 року виходить б╕ограф╕чна стр╕чка...


ЗДОЛАТИ РОС╤Ю
Нещодавно ки╖вське видавництво «Холодний Яр» випустило в св╕т другу книгу сер╕╖...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 14.03.2014 > Тема "Урок української"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#11 за 14.03.2014
СЕВАСТОПОЛЬ ЩЕ ВСТИГ ВШАНУВАТИ ШЕВЧЕНКА...

Виставка книг, присвячених 200-р╕ччю з дня народження Тараса Шевченка, розм╕стилась в б╕бл╕отец╕ Укра╖нського культурно-╕нформац╕йного центру, пов╕домля╓ ╕з Севастополя газета «День». В експозиц╕╖ представлен╕ як стародавн╕, так ╕ сучасн╕ видання твор╕в Великого Кобзаря; поеми та в╕рш╕ ген╕я укра╖нсько╖ л╕тератури укра╖нською, англ╕йською, рос╕йською, кримськотатарською, грецькою, польською мовами. Кожна людина, яка бажа╓ прочитати твори поета сво╓ю р╕дною мовою, може зробити це, в╕дв╕давши б╕бл╕отеку.
Багато на виставц╕ «Кобзар╕в»: деяк╕ з них при╖хали до Севастополя здалеку: з╕ Сполучених Штат╕в, Канади, Австрал╕╖, Рос╕╖. Пров╕дний б╕бл╕отекар Укра╖нського культурно-╕нформац╕йного центру Нелл╕ Сиротова розпов╕да╓: «Кобзар╕в» у нас дуже багато: на будь-який смак».
«Т╕ учн╕ та студенти, як╕ зав╕тали до Укра╖нського культурно-╕нформац╕йного центру, перебуваючи пом╕ж таких мудрих книг, починають по-╕ншому дивитися на св╕т, вони починають захоплюватись укра╖нською л╕тературою. Ми намага╓мось показати д╕тям найкращ╕ книжки для того, щоб ╖м захот╕лося взяти ╖х в руки. Багато людей ╕ надал╕ користуватимуться ╤нтернетом, сьогодн╕ це необх╕дно, але ж людина, яка себе поважа╓ ╕ хоче д╕знаватися з багатьох джерел ту чи ╕ншу думку, той чи ╕нший погляд на под╕╖, як╕ в╕дбуваються у наш╕й держав╕ сьогодн╕, ма╓ читати якомога б╕льше: книг, часопис╕в, газет. Треба читати книги р╕зних автор╕в, р╕зних видань ╕ тод╕ у людини може сформуватися власна думка з приводу т╕╓╖ чи ╕ншо╖ проблеми», – зауважу╓ пан╕ Нелл╕.
Б╕бл╕отекар пиша╓ться тим, що на цьому тижн╕, незважаючи на бурхлив╕ под╕╖, прац╕вникам Укра╖нського культурно-╕нформац╕йного центру вдалося провести конкурс читц╕в. «Я ╓ членом жур╕ ╕ бачу, що з кожним роком р╕вень п╕дготовки д╕тей зроста╓. Майже вс╕м учасникам конкурсу мен╕ довелось поставити 10 – найвищий бал. Весь час завищую бал, бо розум╕ю, що д╕ти, котр╕ живуть в Севастопол╕ ╕ так старанно вивчають так╕ велик╕ поеми напам’ять, демонструючи сво╓ ставлення до поета, мають бути ус╕ляко нагороджен╕, в╕дзначен╕ грамотами ╕ подарунками, щоб це спонукало д╕тей до вивчення ╕нших твор╕в Тараса Шевченка. Будемо спод╕ватися, що традиц╕йний конкурс, який вже багато рок╕в проходить в Укра╖нському культурно-╕нформац╕йному центр╕, буде мати сво╓ продовження у майбутньому».
Другий поверх Укра╖нського культурно-╕нформац╕йного центру прикрашають малюнки д╕тей, присвячен╕ юв╕лею Тараса Шевченка. Майбутн╕ митц╕ намалювали Укра╖ну, ╕люстрац╕╖ до твор╕в Великого Кобзаря, себе, сво╖ родини та щасливе майбутн╓ сво╓╖ Батьк╕вщини.
Б╕бл╕отека Укра╖нського культурно-╕нформац╕йного центру ╕сну╓ з 1996 року ╕ ╓ першою укра╖нською б╕бл╕отекою в Севастопол╕. Книжковий фонд склада╓ близько 11 тис. прим╕рник╕в. Це численн╕ енциклопедичн╕ видання, книги з ╕стор╕╖ Укра╖ни, укра╖нська й заруб╕жна класика, книги з╕ св╕тового мистецтва та культури, пос╕бники для тих, хто вивча╓ укра╖нську мову.
У комплектуванн╕ фонд╕в б╕бл╕отеки взяли участь М╕н╕стерство культури Укра╖ни, Нац╕ональна парламентська б╕бл╕отека Укра╖ни, Управл╕ння культури й туризму Севастопольсько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖, укра╖нська д╕аспора.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 14.03.2014 > Тема "Урок української"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12990

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков