Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3410)
З потоку життя (6643)
Душі криниця (3590)
Українці мої... (1476)
Резонанс (1530)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1699)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНИХ Ц╤ННОСТЕЙ У МУЗЕЯХ ДОНБАСУ ТА КРИМУ
Документ визнача╓ ╖хн╓ призначення за спрощеною процедурою, а також передачу Укра╖н╕ культурних...


ПРЕДСТАВНИК ЗЕЛЕНСЬКОГО ОБГОВОРИВ ╤З Л╤ДЕРАМИ МЕДЖЛ╤СУ ЗВ╤ЛЬНЕННЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР
Одним з майбутн╕х напрямк╕в сп╕впрац╕ також визначили п╕дтримку, зокрема ╕ на державному р╕вн╕,...


МЗС УКРА╥НИ В╤ДПОВ╤ЛО ╤ЗРА╥ЛЮ НА ЗАЯВУ ЩОДО «ВШАНУВАННЯ ВБИВЦЬ ╢ВРЕ╥В»
У МЗС наголосили, що збереження ╕сторично╖ пам'ят╕ та в╕дновлення справедливост╕, зокрема, щодо...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО УКРА╥НЦ╤В: УС╤ ВИНН╤ В КАТАСТРОФ╤ МАУ БУДУТЬ ПОКАРАН╤
Оф╕с Президента наводить повний текст звернення


ЗАКОНОПРО╢КТ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛ╤ЗАЦ╤╥: КОМ╤ТЕТ РАДИ ВРАХУВАВ СТАТУС СЕВАСТОПОЛЯ
Зг╕дно з законопро╓ктом, громада ╓ первинною одиницею у систем╕ адм╕н╕стративно-територ╕ального...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 14.03.2014 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#11 за 14.03.2014
УКРА╥НА В СМЕРТЕЛЬН╤Й НЕБЕЗПЕЦ╤!

Письменник ╕ час

В╕дозва Ки╖всько╖ орган╕зац╕╖ Нац╕онально╖ сп╕лки письменник╕в Укра╖ни до сп╕вв╕тчизник╕в

Ки╖вська орган╕зац╕я Нац╕онально╖ сп╕лки письменник╕в Укра╖ни зверта╓ться до сп╕вв╕тчизник╕в: УКРА╥НА В СМЕРТЕЛЬН╤Й НЕБЕЗПЕЦ╤!
Рос╕йськ╕ в╕йська окупували Крим ╕ загарбали частину Херсонсько╖ област╕. Це фактично неоголошена (поки що) в╕йна Укра╖н╕ з боку пут╕нсько╖ Рос╕╖. Масовий м╕л╕таристський психоз у Рос╕╖, вм╕ло зрежисований геббельс╕вськими ЗМ╤ ц╕╓╖ держави, фактично призв╕в до того, що в очах б╕льшост╕ рос╕ян Укра╖на постала як ворожа держава, в як╕й н╕бито утискаються рос╕яни ╕ рос╕йськомовн╕. Ми вс╕ чудово розум╕╓мо, що це цин╕чна брехня, але вона використову╓ться як прив╕д для агрес╕╖.
Разом з тим, смертельно небезпечна бацила сепаратизму розповсюджу╓ться в п╕вденно-сх╕дних рег╕онах Укра╖ни. П’ята колона за сприяння пут╕нських провокатор╕в влаштову╓ погроми ╕ безчинству╓ в Донецьку, Луганську, готуючи сепаратистський ╜рунт для окупац╕╖ ╕ анекс╕╖.
Чому цей жахливий сон став д╕йсн╕стю?
Чому ми допустили це?
Безперечно, Укра╖на законом╕рно пожина╓ плоди продажност╕, бездарност╕, безхребетност╕ укра╖нсько╖ влади. Под╕╖, як╕ сьогодн╕ в╕дбуваються ╕ як╕ стануть жорстоким уроком для вс╕х нас, – це насл╕дки пол╕тично╖ сл╕поти, безмежно╖ жад╕бност╕, угодовства, безкарност╕, торгашества, злочинного ╕гнорування ╕нтерес╕в укра╖нського народу з боку представник╕в влади впродовж ус╕х рок╕в незалежност╕ Укра╖ни.
Державу, в як╕й нац╕ональн╕ геро╖ таврувалися як зрадники, а злод╕╖, зрадники ╕ пол╕тичн╕ п╕гме╖ називалися ел╕тою, рано чи п╕зно чекав крах. Ц╕ною неймов╕рних зусиль, ц╕ною кров╕ ╕ смертей сво╖х кращих син╕в Укра╖на зупинилась на краю пр╕рви. Але одужання Укра╖ни, яке почалося з Майдану, – загроза для пут╕нсько╖ Рос╕╖, котра марить ╕мперськими химерами, ╕ суверенна, ╓вропейська Укра╖на для не╖ – як к╕стка в горл╕. Окупац╕я Криму – н╕ж у спину «братському народу» з боку пут╕нсько╖ Рос╕╖, яка скористалась сприятливим моментом фактичного безвладдя ╕ безладу в Укра╖нськ╕й держав╕. К╕нцевих нам╕р╕в Пут╕на ми не зна╓мо, але, якщо агресора не зупинити, в╕н може знищити Укра╖нську державу.
У цей винятково тривожний для Укра╖ни час столичн╕ письменники звертаються до представник╕в влади, до патр╕от╕в, до вс╕х небайдужих громадян нашо╖ кра╖ни! Ми не хочемо, ми в╕дмовля╓мося в╕рити, що може статися непоправне, але — мусимо бути готовими до захисту сво╓╖ Батьк╕вщини в╕д агрес╕╖.
Ми зверта╓мося до вс╕х сп╕вв╕тчизник╕в ╕з закликом п╕дтримати вимогу до в. о. президента Укра╖ни, Верховного головнокомандувача Збройних Сил держави: в цей тривожний час привселюдно засв╕дчити свою позиц╕ю як державного л╕дера, давши укра╖нському сусп╕льству ч╕ткий сигнал про те, що, в╕дпов╕дно до Конституц╕╖, держава вс╕ма можливими засобами, включаючи в╕йськов╕, буде твердо в╕дстоювати свою суверенн╕сть ╕ непорушн╕сть кордон╕в.
Ми зверта╓мося до вищого законодавчого органу держави – Верховно╖ Ради: не мовч╕ть! Скаж╕ть сво╓ тверде ╕ одностайне слово про недопустим╕сть агрес╕╖ ╕ готовн╕сть протистояти окупац╕╖ укра╖нсько╖ земл╕!
Безпорадн╕сть вищого укра╖нського кер╕вництва у час, коли необх╕дно оперативно ╕ грамотно, без права на помилку, приймати р╕шення – смертельно небезпечна!
Народ ╕ арм╕я повинн╕ почути ч╕ткий голос вищого кер╕вництва держави.
Ми чека╓мо, поки ще не п╕зно, активних д╕й, спрямованих на захист законност╕ ╕ правопорядку, в╕д силових орган╕в, внутр╕шн╕х в╕йськ, СБУ, прокуратури, суд╕в.
Ми захоплю╓мося мужн╕стю ╕ винятковою витримкою укра╖нських в╕йськовик╕в у Криму, але ми вважа╓мо, що солдати ╕ оф╕цери потребують п╕дтримки, мудрих ╕ р╕шучих розпоряджень ╕ наказ╕в з боку вищого кер╕вництва держави.
Винятково важлива роль сьогодн╕ належить засобам масово╖ ╕нформац╕╖. У цей тривожний час вс╕ укра╖нськ╕ ЗМ╤ мають проявити свою високу громадянську св╕дом╕сть ╕ максимально ╕нформувати населення про становище в Криму ╕ в ╕нших рег╕онах Укра╖ни, де ╕сну╓ загроза для Укра╖нсько╖ державност╕. В жодному раз╕ не с╕яти пан╕ки ╕ не збурювати людей оприлюдненням провокативних матер╕ал╕в.
Спод╕вання на в╕йськову допомогу Заходу ╓ даремними: н╕хто не прийде захищати укра╖нськ╕ земл╕ в╕д загарбник╕в, якщо цього не робитимуть сам╕ укра╖нц╕. Зах╕д може сприяти нам лише ф╕нансовими санкц╕ями, спрямованими проти Пут╕на ╕ його оточення, дипломатичним тиском ╕ технолог╕ями, але захищати укра╖нську землю мусимо сам╕.
Столичн╕ письменники звертаються до л╕дер╕в пров╕дних пол╕тичних парт╕й, громадсько-пол╕тичних орган╕зац╕й, творчих сп╕лок, укра╖нських церков: не мовч╕ть! Використовуйте вс╕ сво╖ можливост╕, весь св╕й вплив! Гуртуйте вс╕х громадян нашо╖ держави! Бор╕мося за Укра╖ну! Бор╕мося за мирне ╕ суверенне майбутн╓ наших д╕тей ╕ внук╕в! Вс╕ма можливими – поки що мирними – засобами!
Письменники Ки╓ва звертаються до сво╖х колег з ус╕х рег╕он╕в Укра╖ни: п╕дтримайте наш заклик! П╕дтримайте в╕ру ╕ над╕ю в тих наших сп╕вв╕тчизник╕в, хто потребу╓ п╕дтримки, щоб вони в цей драматичний час ставали плече до плеча! Кожне ваше слово для захисту р╕дно╖ земл╕ ╓ сьогодн╕ винятково важливим!
Не б╕йтеся! Ми – на р╕дн╕й земл╕! Наша сила – в ╓дност╕ ╕ в╕р╕ в перемогу!
З нами – Бог!

В╕д ╕мен╕ Ки╖всько╖ орган╕зац╕╖ Нац╕онально╖
сп╕лки письменник╕в Укра╖ни голова КО НСПУ
Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 14.03.2014 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12978

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков