Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4329)
З потоку життя (7291)
Душі криниця (3979)
Українці мої... (1607)
Резонанс (1957)
Урок української (1003)
"Білі плями" історії (1814)
Крим - наш дім (681)
"Будьмо!" (270)
Ми єсть народ? (240)
Бути чи не бути? (169)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (143)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…


БАЙДЕН ПОГОВОРИВ ╤З ЗЕЛЕНСЬКИМ
У Б╕лому дом╕ озвучили детал╕ розмови.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День сто в╕с╕мдесят трет╕й…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 24.01.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#4 за 24.01.2014
МЕДЖЛ╤С ЗАКЛИКА╢ ДО МИРНОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ

Меджл╕с кримськотатарського народу заклика╓ скликати позачергову сес╕ю Верховно╖ Ради, щоб скасувати закони, прийнят╕ 16 с╕чня Верховною Радою, й ухвалити р╕шення, спрямован╕ на мирне врегулювання ситуац╕╖ в кра╖н╕. Про це йдеться в заяв╕ презид╕╖ Меджл╕су.
«Укра╖на та ╖╖ громадяни переживають найнебезпечн╕ш╕ й траг╕чн╕ш╕ дн╕ з часу проголошення Незалежност╕. Пол╕тична криза перейшла у фазу в╕дкритого й силового протистояння м╕ж сусп╕льством ╕ владою. <...> У ход╕ сутичок м╕ж учасниками мирних збор╕в у Ки╓в╕ та спецп╕дрозд╕лами МВС ╕ внутр╕шн╕х в╕йськ пролилася кров, сотн╕ людей зазнали вогнепальних поранень ╕ кал╕цтва. Подальша ескалац╕я насильства в кра╖н╕ загрожу╓ встановленням режиму диктатури та насильства, що стане катастрофою для вс╕╓╖ Укра╖ни та ╖╖ громадян, незалежно в╕д нац╕ональност╕ й в╕роспов╕дання», — сказано в н╕й.
«Презид╕я Меджл╕су кримськотатарського народу вимага╓ скликання позачергово╖ сес╕╖ Верховно╖ Ради Укра╖ни з метою негайного скасування закон╕в, прийнятих 16 с╕чня 2014 року, як╕ обмежують права та свободи людини, й ухвалення р╕шень, спрямованих на мирне вир╕шення ситуац╕╖, що склалася», — йдеться в заяв╕ кримських татар.
Як пов╕домляв УН╤АН, 16 с╕чня у Верховн╕й Рад╕ народн╕ депутати з провладних фракц╕й п╕дняттям рук, без обговорення, ухвалили 11 закон╕в ╕ одну постанову.
Наступного дня Президент В╕ктор Янукович п╕дписав ц╕ закони, 21 с╕чня вони були опубл╕кован╕ в оф╕ц╕йн╕й прес╕.

СОТН╤ КРИМСЬКИХ ТАТАР ВИРУШИЛИ НА МАЙДАН

 До Ки╓ва орган╕зовано ви╖жджають сотн╕ кримських татар, заявив заступник голови Меджл╕су кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз. За його словами, як╕ наводить ╕нформац╕йно-анал╕тичний портал «Кримськотатарське питання online», групи кримських татар пост╕йно в╕дправляються до столиц╕ Укра╖ни. Найближчим часом ╕з Криму вирушать ╕ще 5-6 автобус╕в.
 На запитання щодо можливих побоювань у зв’язку з новим законодавством заступник голови Меджл╕су в╕дпов╕в: «Нас це не лякало за радянських час╕в. Ми все це пройшли. Для нас важлив╕ш╕ наша свобода ╕ наш╕ права».
 Член Меджл╕су кримськотатарського народу Абдураман Ег╕з додав, що представники Меджл╕су в╕д самого початку брали участь у мирних акц╕ях ╢вромайдану ╕ продовжуватимуть брати в них участь.

ТИМ ЧАСОМ...

Презид╕я Верховно╖ Ради Криму закликала Президента В╕ктора Януковича «не п╕ддаватися на шантаж з боку опозиц╕╖ та ╖╖ заруб╕жних покровител╕в» ╕ не йти на позачергов╕ вибори.
«Правов╕ п╕дстави для проведення в Укра╖н╕ дострокових президентських ╕ парламентських вибор╕в в╕дсутн╕», – йдеться у зверненн╕ кер╕вник╕в кримського парламенту до Президента Укра╖ни. У документ╕ говориться, що в парламент╕ автоном╕╖ оч╕кують в╕д В╕ктора Януковича «р╕шучих д╕й для наведення конституц╕йного ладу ╕ недопущення збройного захоплення влади». Автори документа вважають, що ситуац╕я «вимага╓ вжиття суворих заход╕в стосовно завод╕╖в ╕ безпосередн╕х учасник╕в масових заворушень, включаючи тих, хто хова╓ться за депутатською недоторканн╕стю».
Члени презид╕╖ Верховно╖ Ради Криму закликали Главу держави прискорити запровадження в д╕ю закон╕в, ухвалених 16 с╕чня, ╕ заборонити Всеукра╖нське об’╓днання «Свобода».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 24.01.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12808

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков