Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3670)
З потоку життя (6890)
Душі криниця (3703)
Українці мої... (1509)
Резонанс (1604)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УЧАСНИКИ МАРШУ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИК╤В ПРИЙШЛИ П╤Д ОП ╤ ОГОЛОСИЛИ ВИМОГИ
Б╕ля буд╕вл╕ Оф╕су президента перебували дек╕лька тисяч учасник╕в маршу. Вони скандують "Слава...


У КРИМУ ЗАЛИШИЛОСЯ Ш╤СТЬ БАНК╤В ╤ ВС╤ ВОНИ - П╤Д САНКЦ╤ЯМИ
«Станом на 1 вересня 2020 року на п╕востров╕ залишилося 6 д╕ючих банк╕в РФ. Вс╕ вони...


У КИ╢В╤ ВСТАНОВИЛИ ПАМ’ЯТНИК ВИЗВОЛИТЕЛЮ КРИМУ
4 жовтня в Ки╓в╕ було урочисто в╕дкрито пам’ятник полковнику Арм╕╖ Укра╖нсько╖ Народно╖...


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАД╤О РОЗПОЧАВ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ М. РИЛЬСЬКОГО
Розм╕р прем╕╖ за кожною з ном╕нац╕й становить 20 тис. гривень.


НА ХЕРСОНЩИН╤ ВСТАНОВЛЯТЬ ПОСТИ ДЛЯ МОН╤ТОРИНГУ СИТУАЦ╤╥ З КРИМСЬКИМ «ТИТАНОМ»
про це у п’ятницю, 9 жовтня, на бриф╕нгу у Херсон╕ заявив заступник м╕н╕стра захисту...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 13.12.2013 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 13.12.2013
Т╤ЛЬКИ ПРАЦЯ ПОВЕРТА╢ ДО ПОВНОЦ╤ННОГО ЖИТТЯ...

3 грудня у рамках загальном╕ських урочистих заход╕в з нагоди М╕жнародного дня ╕нвал╕д╕в, який в╕дзнача╓ться цього дня, у Севастопольському центр╕ культури та мистецтв для громадян з обмеженою працездатн╕стю в╕дбувся тематичний ярмарок ваканс╕й.
Севастопольський м╕ський центр зайнятост╕ бере активну участь в ус╕х м╕ських заходах, спрямованих на п╕двищення р╕вня соц╕ально╖ захищеност╕ найб╕льш уразливих верств населення. Напередодн╕ М╕жнародного дня ╕нвал╕д╕в м╕ський центр зайнятост╕ сп╕льно з соц╕альними партнерами пров╕в для громадян з ╕нвал╕дн╕стю ви╖зну акц╕ю на баз╕ Орлин╕всько╖ с╕льради, сем╕нар-трен╕нг щодо особливостей пошуку роботи, профор╕╓нтац╕йний урок для д╕тей на баз╕ школи-╕нтернату № 4 та ╕нш╕ заходи.
Директор Севастопольського м╕ського центру зайнятост╕ Валер╕й ╤льченко звернувся до учасник╕в заходу з промовою. В╕н розпов╕в про здобутки центру зайнятост╕ у сприянн╕ працевлаштуванню громадян з ╕нвал╕дн╕стю та побажав учасникам тематичного ярмарку ваканс╕й пл╕дного пошуку роботи. За його словами, у Севастопольському м╕ському центр╕ зайнятост╕ налагоджена системна робота щодо сприяння в працевлаштуванн╕ громадянам з обмеженими ф╕зичними можливостями. Так, за десять м╕сяц╕в 2013 року послугами м╕ського центру зайнятост╕ скористалися б╕льше 260 громадян з ╕нвал╕дн╕стю, з них 143 особи отримали статус заре╓строваних безроб╕тних, — це на 53,8% б╕льше пор╕вняно з аналог╕чним тор╕шн╕м пер╕одом, що св╕дчить про п╕двищення дов╕ри до служби зайнятост╕. Для 46 громадян з ╕нвал╕дн╕стю за п╕дтримки центру зайнятост╕ була знайдена в╕дпов╕дна робота з урахуванням рекомендац╕й медико-соц╕ально╖ експертно╖ ком╕с╕╖. З початку року за сприяння центру зайнятост╕ 7 громадян з обмеженими ф╕зичними можливостями в╕дкрили св╕й власний б╕знес, профес╕йне навчання пройшли 13 громадян з ╕нвал╕дн╕стю. Р╕вень працевлаштування заре╓строваних безроб╕тних з ╕нвал╕дн╕стю зр╕с ╕ склав 28,7% проти 21,5% минулого року. Приклади соц╕ально в╕дпов╕дального б╕знесу в питаннях працевлаштування громадян з обмеженими ф╕зичними можливостями подають добре в╕дом╕ в м╕ст╕ п╕дпри╓мства «Севастопольенерго», «Авл╕та», «Севелектроавтотранс» ╕м. О. С. Круподьорова, «Севастопольгаз», «Х╕магробуд», зал╕зничний вокзал Севастополя. Кер╕вник центру зайнятост╕ п╕дкреслив, що стаття 14 Закону Укра╖ни «Про зайнят╕сть населення» визнача╓ с╕м категор╕й громадян, як╕ мають додатков╕ гарант╕╖ сприяння у працевлаштуванн╕. Серед них — ╕нвал╕ди, що не досягли пенс╕йного в╕ку. Також Валер╕й ╤льченко акцентував увагу роботодавц╕в та шукач╕в роботи, що зг╕дно з╕ ст. 26 цього Закону роботодавець, який працевлаштову╓ громадян з ╕нвал╕дн╕стю, отриму╓ право на 100% компенсац╕ю ╓диного соц╕ального внеску.
На ярмарку шукачам роботи з обмеженою працездатн╕стю 17 п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ м╕ста запропонували б╕льше 60 ваканс╕й для фах╕вц╕в з вищою осв╕тою, квал╕ф╕кованих прац╕вник╕в та ваканс╕╖, що не потребують спец╕ально╖ профес╕йно╖ п╕дготовки, на як╕ роботодавц╕ готов╕ прийняти на роботу громадян з ╕нвал╕дн╕стю. Р╕вень зароб╕тно╖ плати запропонованих ваканс╕й — до 3 тис. гривень. За п╕дсумками ярмарку ваканс╕й 8 громадян з обмеженою працездатн╕стю, що шукають роботу, були запрошен╕ роботодавцями на сп╕вбес╕ду безпосередньо на п╕дпри╓мства для ознайомлення з умовами прац╕ та розгляду питання щодо працевлаштування. Також фах╕вц╕ м╕ського центру зайнятост╕ розпов╕ли учасникам ярмарку ваканс╕й про соц╕альн╕ послуги служби зайнятост╕, новац╕╖ законодавства про зайнят╕сть населення та додатков╕ гарант╕╖ сприяння у працевлаштуванн╕ громадян з ╕нвал╕дн╕стю, провели юридичн╕ консультац╕╖.
П╕сля тематичного ярмарку ваканс╕й громадянам з ╕нвал╕дн╕стю, як╕ беруть активну участь у сусп╕льному житт╕, спортивними досягненнями прославляють наше м╕сто, заступник голови Севастопольсько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ з питань соц╕ально╖ пол╕тики Дмитро Б╓л╕к та голова Пост╕йно╖ ком╕с╕╖ з питань бюджету, ф╕нанс╕в, соц╕ально-економ╕чного, ╕нвестиц╕йного розвитку м╕ста ╕ регуляторно╖ пол╕тики Севастопольсько╖ м╕сько╖ ради Петро Кудряшов вручили в╕дзнаки, грамоти та ╕нш╕ нагороди.
Завершилися урочист╕ заходи з нагоди М╕жнародного дня ╕нвал╕д╕в концертною програмою кращих творчих колектив╕в Севастополя.

Валер╕й ЧАБАН,
заступник начальника в╕дд╕лу орган╕зац╕йно╖ та ╕нформац╕йно╖ роботи Севастопольського центру зайнятост╕

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 13.12.2013 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12663

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков