Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4268)
З потоку життя (7286)
Душі криниця (3926)
Українці мої... (1572)
Резонанс (1844)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (585)
"Будьмо!" (265)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (121)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (118)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 06.12.2013 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 06.12.2013
ПРИЙШЛИ ПОДИВИТИСЯ, ЩО ТАКЕ АРМ╤Я

У С╕мферопольськ╕й окрем╕й берегов╕й артилер╕йськ╕й груп╕ в╕йськ берегово╖ оборони В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни в╕дбувся черговий зах╕д з в╕йськово-патр╕отичного виховання молод╕, присвячений 22-й р╕чниц╕ Дня Збройних Сил Укра╖ни. Близько 600 учн╕в з 55 шк╕л, профес╕йно-техн╕чних училищ та л╕це╖в м╕ста С╕мферополя та С╕мферопольського району в╕дв╕дали С╕мферопольську окрему берегову артилер╕йську групу в╕йськ берегово╖ оборони В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни. Цей зах╕д провели у рамках «М╕сячника в╕йськово-патр╕отично╖ роботи» на честь Дня Збройних Сил Укра╖ни сп╕льно з С╕мферопольською м╕ською орган╕зац╕╓ю сприяння оборон╕ Укра╖ни для ознайомлення молод╕ з сьогоденням укра╖нського в╕йська.
Учн╕ подивились озбро╓ння, техн╕ку, умови розташування, навчання ╕ в╕дпочинку берегових артилерист╕в та посп╕лкувались з в╕йськовими, що проходять тут службу. Артилеристи ╕з задоволенням розпов╕дали про свою зброю, ╖╖ характеристики та частину, де вони служать. Для молод╕ також провели екскурс╕ю музе╓м 126 Горловсько╖ дв╕ч╕ Червонопрапорно╖ ордена Суворова другого ступеня див╕з╕╖, який дислоку╓ться у клуб╕ частини.
Гост╕ оглянули експозиц╕╖, присвячен╕ под╕ям Першо╖ св╕тово╖ та Велико╖ В╕тчизняно╖ во╓н, лог╕чно завершен╕ великою д╕орамою «Штурм м╕ста Армянськ», та заловий комплекс, присвячений в╕йн╕ у Республ╕ц╕ Афган╕стан та локальним конфл╕ктам на територ╕╖ ╕нших держав. Особливу зац╕кавлен╕сть, як завжди, викликали зразки збро╖ р╕зних час╕в, предмети спорядження. Оф╕цер в╕дд╕лення з виховно╖ роботи окремо╖ артилер╕йсько╖ групи старший лейтенант Кам╕ла Грабова, яка проводила екскурс╕ю музе╓м, зазначила: «Так╕ заходи мають великий виховний вплив на молодь, адже под╕бних ун╕кальних експозиц╕й, присвячених одразу ус╕м масштабним збройним конфл╕ктам за участ╕ укра╖нц╕в, нема╓ у жодному в╕йськовому музе╖, це да╓ змогу наглядно розпов╕сти, яке це страшне явище – В╤ЙНА».
Окрасою заходу стала демонстрац╕я в╕деоролик╕в заступником командира з виховно╖ роботи реактивного артилер╕йського див╕з╕ону, майором Вадимом Мар’╖ним, як╕ яскраво про╕люстрували ╕стор╕ю ╕ сьогодення частини та наочно показали бойов╕ можливост╕ берегових артилерист╕в.
Голова С╕мферопольсько╖ м╕сько╖ орган╕зац╕╖ сприяння оборон╕ Укра╖ни, полковник у в╕дставц╕ Олександр Н╕к╕т╕н розпов╕в: «Сьогодн╕шньому заходу передувала велика робота. У рамках м╕сячника з учнями сп╕лкувались нин╕шн╕ та колишн╕ в╕йськов╕, вивчались закони Укра╖ни, що регламентують оборонну д╕яльн╕сть, проводились р╕зноман╕тн╕ в╕кторини. Нещодавно завершилась перш╕сть з╕ стр╕льби з пневматично╖ збро╖, в як╕й взяло участь 176 школяр╕в, по 4 кращих стр╕лки в╕д кожного навчального закладу. Молодь охоче бере участь у цих заходах, особливу зац╕кавлен╕сть, як не дивно, виявляють д╕вчата, а не хлопц╕».
Сво╖ми враженнями под╕лились й безпосередн╕ учасники цього свята, учн╕ середньо╖ школи № 35 Олександра В╕розуб та Ольга Гавриленко: «Нам було дуже ц╕каво подивитися, що таке в╕йськова частина, як хлопц╕ служать, яка в них зброя. Ми побачили, що арм╕я справд╕ спроможна нас захистити. Дуже хот╕лося б побувати на справжн╕х бойових стр╕льбах». Хлопц╕ виявилися б╕льш стриманими у сво╖х враженнях, але й вони в╕дзначили, що цей зах╕д дещо зламав стереотипи про арм╕ю, як╕ ╕снують з розпов╕дей старших товариш╕в – колишн╕х в╕йськовослужбовц╕в строково╖ служби.
Як п╕дкреслив командир С╕мферопольсько╖ окремо╖ берегово╖ артилер╕йсько╖ групи полковник Дмитро Козаченко, «цей зах╕д ╓ нев╕д’╓мною складовою в╕йськово-патр╕отичного виховання молод╕. З урахуванням того, що арм╕я зараз комплекту╓ться виключно в╕йськово-службовцями за контрактом, це да╓ змогу молод╕ ознайомитись з життям в╕йська ╕ умовами служби та пот╕м прийняти виважене р╕шення щодо вибору майбутньо╖ профес╕╖».

Олекс╕й МАЗЕПА
м. С╕мферополь

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 06.12.2013 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12649

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков