Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4268)
З потоку життя (7286)
Душі криниця (3926)
Українці мої... (1572)
Резонанс (1844)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (585)
"Будьмо!" (265)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (121)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (118)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
╢ВРОКОМ╤С╤Я – ПРО ЗВ╤Т AMNESTY
Саме рф атаку╓ цив╕льних, а ЗСУ намагаються ╖х захистити.


Б╤ЛЬШ╤СТЬ РОС╤ЯН ХОЧУТЬ НОВОГО ШТУРМУ КИ╢ВА
Рос╕яни - за в╕йну в Укра╖н╕ ╕ штурм Ки╓ва, але ╖хати на фронт не хочуть.


СЕЙМ ЛАТВ╤╥ ВИЗНАВ РОС╤Ю КРА╥НОЮ-СПОНСОРОМ ТЕРОРИЗМУ
Депутати категорично засуджують в╕йськову агрес╕ю рф ╕ масштабне вторгнення в Укра╖ну.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День сто ш╕стдесят дев’ятий…


ЗНАЧНА ЕСКАЛАЦ╤Я ╤ ГАНЬБА ДЛЯ ПУТ╤НА
Реакц╕я зах╕дних ЗМ╤ на атаку бази РФ в Криму.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 06.12.2013 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 06.12.2013
«ГЕРОЙ» СЕВАСТОПОЛЯ

Под╕╖ в столиц╕ нашо╖ Батьк╕вщини м╕ст╕-геро╖ Ки╓в╕ не залишають байдужими жодного громадянина Укра╖ни. Реакц╕я севастопольц╕в теж р╕зна. На цьому фото представники пророс╕йських сил ╕ противники ╓вро╕нтеграц╕╖ та ╓вропейських стандарт╕в прав людини схвалюють д╕╖ «Беркута» п╕д час розгону людей «для встановлення новор╕чно╖ ялинки».
А увечер╕ 1 грудня цього року на сайт╕ «Севастопольське в╕че» депутат м╕сько╖ ради Серг╕й Смольян╕нов опубл╕кував звернення до Президента Рос╕╖ Володимира Пут╕на з пропозиц╕╓ю «введення на територ╕ю кра╖ни збройних сил Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ для захисту в╕д арм╕╖ США ╕ ╖хн╕х НАТОвських агресор╕в». «Просимо надати в╕йськову та ╕ншу допомогу братньому народу, Уряду та Президенту Укра╖ни для захисту суверен╕тету кра╖ни, рос╕йського населення Криму й ╕нших рег╕он╕в Укра╖ни», — пише депутат сво╓му президенту.
Ми пам’ята╓мо, що в ╕стор╕╖ були схож╕ под╕╖, коли у 1938 роц╕, прикриваючись ╕де╓ю захисту прав н╕мц╕в, Г╕тлер окупував Чехословаччину ╕ проголосив, що ця кра╖на ╓ протекторатом Н╕меччини. 8 липня 2008 р. в╕йська Рос╕йсько╖ Федерац╕╖, прикриваючись ╕де╓ю «захисту рос╕йських громадян», вступили на територ╕ю Груз╕╖ та розпочали повномасштабн╕ бойов╕ д╕╖ ╕з застосуванням важко╖ бронетехн╕ки, ав╕ац╕╖ та Чорноморського флоту. Завершилась ця ╕нтервенц╕я порушенням територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Груз╕╖, яка трива╓ ╕ дос╕.
Але Укра╖на — не Рос╕я ╕ не Груз╕я…
П╕д ц╕╓ю провокац╕╓ю депутата, яка базу╓ться на спотвореному опис╕ сучасних под╕й, розпочато зб╕р п╕дпис╕в в ╤нтернет╕. Нема╓ сумн╕ву, що п’ята колона укра╖нського м╕ста Севастополя поставить к╕лька сотень п╕дпис╕в, бо ╓ п╕дозра, що депутат, якого 24 червня 2009 року СБУ затримало п╕д час отримання хабара у сум╕ 55 тисяч долар╕в за сприяння вид╕ленню земельно╖ д╕лянки ╕ корупц╕йна справа якого тихо закрилась у суд╕ Алушти, був у ц╕лком адекватному ╕ тверезому стан╕ п╕д час написання ц╕╓╖ петиц╕╖.
У зв’язку ╕з цим пригадався випадок ╕з в╕домим рос╕йським письменником Олександром Купр╕ним, коли п╕сля вдалого улову, в╕дзначеного як годиться, в╕н разом з кращими друзями — м╕сцевими рибалками — в╕дправився прямо з таверни на м╕сцевий телеграф, де в╕д╕слав знамениту депешу рос╕йському ╕мператору: «Балаклава оголошу╓ себе в╕льною республ╕кою грецьких рибалок. Купр╕н». Самодержець чи то не отримав телеграму, чи то подумав, що не царська це справа — у листування з Олександром ╤вановичем вступати, а от тод╕шн╕й прем’╓р негайно над╕слав д╕лову пораду: «Коли п’╓ш — закусюй. Столип╕н».
Чи не порушу╓ депутат м╕сько╖ ради Серг╕й Смольян╕нов н╕яких закон╕в Укра╖ни ╕ чи «почу╓» його Володимир Пут╕н?

Микола ВЛАДЗ╤М╤РСЬКИЙ
* * *
P. S. Заступник голови парламентсько╖ фракц╕╖ ПР депутат Михайло Чечетов так прокоментував агенц╕╖ «Новий рег╕он» заклик пров╕нц╕йного депутата — колеги по парт╕╖:
«Якщо хтось ╕з наших, хтось в╕д Вадима Колесн╕ченка щось сказав, то це було на емоц╕ях! Тим б╕льше, не Колесн╕ченко, а його пом╕чник це сказав! У нього, значить, нема╓ м╕зк╕в! Якщо про це говорять кримськ╕ депутати, то це на емоц╕ях, ми розберемося».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 06.12.2013 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12633

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков