Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4268)
З потоку життя (7286)
Душі криниця (3926)
Українці мої... (1572)
Резонанс (1844)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (585)
"Будьмо!" (265)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (121)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (118)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПУСТКА…
А чому б цей гуртожиток не привести до ладу ╕ не в╕ддати його вимушеним переселенцям?


9 СЕРПНЯ - М╤ЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОР╤ННИХ НАРОД╤В
М╕жнародний день кор╕нних народ╕в щор╕чно в╕дзнача╓ться 9 серпня.


НЕЗАКОННИЙ ╤МПОРТ НАФТОПРОДУКТ╤В ╤ «СТЕЖКА» ДО МЕДВЕДЧУКА: СУДИТИМУТЬ 14 МИТНИК╤В
П╕д час митного оформлення службов╕ особи митниц╕ “не пом╕чали” п╕дм╕ни…


ПРЕЗИДЕНТ ПРИЗНАЧИВ КОСТ╤НА ГЕНПРОКУРОРОМ
Президент Укра╖ни Володимир Зеленський призначив Андр╕я Кост╕на генеральним прокурором Укра╖ни.


ОЛЕКСАНДРА КЛИМЕНКА ПРИЗНАЧИЛИ КЕР╤ВНИКОМ САП
Кер╕вником Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури 28 липня був призначений Олександр Клименко.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 06.12.2013 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 06.12.2013
ПРОФЕС╤Я — РАКЕТНИКИ

Захисник В╕тчизни

Сьогодн╕ — День Збройних Сил Укра╖ни

╢впатор╕йський зен╕тний ракетний полк Пов╕тряних Сил Збройних Сил Укра╖ни, яким команду╓ полковник Андр╕й Матв╕╓нко, вже протягом багатьох рок╕в займа╓ л╕дируюч╕ позиц╕╖ у бойов╕й п╕дготовц╕. За висок╕ показники в 2007, 2010 та 2012 роках в╕йськова частина була визнана кращим зен╕тним ракетним полком Пов╕тряних Сил Збройних Сил Укра╖ни.
За роки Незалежност╕ особовий склад та техн╕ка в╕йськово╖ частини неодноразово залучалися до проведення стр╕льб на Державному пол╕гон╕ «Чауда» п╕д час проведення навчань: «Чисте небо — 2006», «Артер╕я — 2007», «Вза╓мод╕я — 2010». У 2011 роц╕ ЗРП брав участь в навчаннях «Адекватне реагування — 2011» як базовий полк.
Тор╕к полк брав участь у досл╕дницьких експериментальних командно-штабних навчаннях з органами в╕йськового управл╕ння та в╕йськами «Перспектива — 2012», за результатами яких отримав оц╕нку «в╕дм╕нно».
За два останн╕ десятир╕ччя полк п╕дготував ц╕лу плеяду першокласних фах╕вц╕в для Пов╕тряних Сил ЗС Укра╖ни. ╤нтенсивне бойове навчання трива╓ ╕ сьогодн╕.
Як в╕домо, нещодавно у в╕йськах було запроваджено нову систему п╕дготовки за двор╕чним циклом з в╕дпов╕дними пер╕одами навчання: базовим, ╕нтенсивним та п╕дтримуючим.
— На початку весни ми приступили до ╕нтенсивно╖ фази п╕дготовки першого див╕з╕ону, яким команду╓ п╕дполковник Руслан Коханський. У червн╕ перший див╕з╕он полку залучався до проведення тактичних навчань, як╕ проходили п╕д кер╕вництвом командира полку. За результатами навчань див╕з╕он був визначений як спроможний виконувати бойове завдання,— розпов╕в п╕дполковник Серг╕й Мацюк.
У жовтн╕ поточного року особовий склад першого див╕з╕ону полку пров╕в тренування на баз╕ Навчально-тренувального центру Пов╕тряних Сил, де отримав оц╕нку «добре» ╕ за р╕внем п╕дготовки був визнаний кращим серед ╕нших частин.
На думку командира другого див╕з╕ону п╕дполковника Серг╕я Когутенка, ╕нтенсивний пер╕од навчання вимага╓ в╕д особового складу чималих моральних ╕ ф╕зичних зусиль. Щоб показати свою бойову спроможн╕сть, див╕з╕он залишив м╕сце пост╕йно╖ дислокац╕╖ ╕ вийшов на пол╕гон для проведення тактичних навчань. В╕йськовослужбовцями була в╕дпрацьована ц╕ла низка важливих питань: зд╕йснення маршу та зайняття позиц╕йного району з ходу, розгортання та ╕нженерне обладнання позиц╕й, орган╕зац╕я бойового чергування, перев╕рка спроможност╕ ведення бойово╖ роботи. З поставленим завданням п╕дрозд╕л впорався. За оц╕нкою командира полку ╕ фах╕вц╕в Генерального штабу ЗС Укра╖ни, другий див╕з╕он був визнаний спроможним до виконання бойових завдань.
П╕дполковник Серг╕й Когутенко д╕ями сво╖х п╕длеглих задоволений.
— Я вважаю, що завдяки проведенню тако╖ ╕нтенсивно╖ п╕дготовки бойовий потенц╕ал див╕з╕ону значно зм╕цнився. А труднощ╕, як╕ виникли на даному етап╕, пов’язан╕ з переходом на комплектац╕ю в╕йськово╖ частини в╕йськовослужбовцями за контрактом. Мало фах╕вц╕в за обл╕ково-в╕йськовими спец╕альностями, як╕ приходять до нас на в╕дпов╕дну посаду. Наша техн╕ка досить складна в експлуатац╕╖, тому потр╕бно б╕льше людей з техн╕чним р╕внем п╕дготовки. ╢ проблеми ╕ з комплектуванням п╕дрозд╕лу сержантським складом.
П╕д час проведення тактичних навчань особовий склад батаре╖, якою команду╓ майор Петро Костюк, також показав сво╖ найкращ╕ якост╕. За оц╕нкою оф╕цер╕в Генерального штабу, як╕ спостер╕гали за ходом навчань, ус╕ заходи щодо забезпечення зен╕тного ракетного див╕з╕ону ракетами було проведено на високому профес╕йному р╕вн╕ — без порушень заход╕в безпеки ╕ жодного випадку травмування особового складу.
За словами командира техн╕чно╖ батаре╖ майора Петра Костюка, п╕д час навчань його п╕длегл╕ в╕дпрацювали ц╕лу низку завдань, як╕ ран╕ше не були ╖м властив╕, а саме — п╕дготовку ракет на контрольно-вим╕рювальн╕й апаратур╕ та доставку ╖х на р╕зн╕ позиц╕╖ див╕з╕ону.
— Ран╕ше ми доставляли ракети лише на одну позиц╕ю. Цього року п╕д час проведення навчань завдання для техн╕чно╖ батаре╖ дещо ускладнили. Нам довелось доставляти ракети на р╕зн╕ стартов╕ позиц╕╖ див╕з╕ону, як╕ знаходилися на в╕дстан╕ 3-5 к╕лометр╕в одна в╕д одно╖. Незважаючи на це, особовий склад п╕дрозд╕лу впорався з завданням у визначений час. Кр╕м того, п╕д час зд╕йснення маршу в╕йськовослужбовц╕ в╕дбили напад розв╕дувально-диверс╕йно╖ групи умовного супротивника, — розпов╕в Петро Костюк.
Командир полку Андр╕й Матв╕╓нко впевнений, що колектив частини наступного року п╕дтрима╓ завойований авторитет серед частин Пов╕тряних Сил та в╕дм╕нно викона╓ бойове завдання на пол╕гон╕ «Чауда».

Серг╕й ОСИПОВ
м. ╢впатор╕я

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 06.12.2013 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12630

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков