Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4450)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4124)
Українці мої... (1659)
Резонанс (2120)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1046)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (320)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (206)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2013 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#35 за 30.08.2013
ЯКБИ НЕ В ШКОЛУ — ВЖЕ Й СЛУЖИВ БИ!

Шестир╕чний Сашко нарешт╕ дочекався, коли п╕дрозд╕л, яким керу╓ батько, знову виходитиме на пол╕гон. Ще ран╕ше хлопчина встиг постр╕ляти з кулемет╕в, автомат╕в, п╕столет╕в, озбро╓ння БТР ╕ т. д. А цього разу йому вдалося вмовити маму в╕дпустити його з батьком на дек╕лька дн╕в, щоб разом ╕з дорослими вояками ночувати в наметах, з самого ранку п╕дн╕матися по команд╕, ╖сти солдатську кашу, пити чай з польових та г╕рських трав. «Та ╖дь вже, що з тобою зробиш. Але ось тоб╕, синочку, книжечка, обов’язково ╖╖ прочитай, поки будеш на пол╕гон╕».
Невдовз╕ колона в╕йськово╖ техн╕ки вирушила з Керч╕ до Старого Криму на пол╕гон, де п╕дрозд╕лу належало провести дек╕лька навчальних дн╕в. Прибули на м╕сце ╕ в╕дразу почали розташовуватися: поставили намети, орган╕зували охорону, розпочали практичн╕ заняття з╕ стр╕льби.
Сашко вже бував на пол╕гонах ран╕ше, але цього разу хот╕в встигнути все: побачити, як стр╕ляють матроси, снайпери, вив╕ряються приц╕ли, налагоджу╓ться зв’язок, як розв╕дники займаються рукопашним бо╓м, маскуються, ставлять розтяжки ╕ багато-багато ╕ншого. Тож не дивно, що у ц╕й круговерт╕ забув про об╕цянку мам╕ — прочитати книжку. Але пам’ятав про це тато – командир батальйону. Строгим командирським голосом в╕н нагадав про це сину, але виявилося, що... книжка кудись зникла. Тод╕ тато, як в╕йськова людина, знайшов вих╕д ╕з ситуац╕╖ ╕ дав сину почитати... настанову з╕ стр╕лецько╖ справи. ╤ зда╓ться, ця книжка Сашков╕ видалася набагато ц╕кав╕шою!
Хлопець разом з ус╕ма п╕дн╕мався за командою, б╕гав на зарядку, ╖в ╕з солдатського столу, був присутн╕й на вс╕х навчальних м╕сцях. Малого Сашка знають вс╕ в╕йськовослужбовц╕ п╕дрозд╕лу ╕ ставляться до нього серйозно, бо в╕н теж, як справжн╕й вояк, серйозний, з╕браний, дисципл╕нований, бо ж арм╕я — це вам не дитячий садочок. Пустили його до сво╓╖ схованки, яку облаштували у горах, нав╕ть розв╕дники. Ось тут у хлопця аж загор╕лися оч╕: «Це ж як у мо╖й гр╕ «Сталкер», але набагато крут╕ше! Все, я не буду б╕льше грати у «Сталкер», у вас ц╕кав╕ше!».
П╕д час перебування на пол╕гон╕ ми з журнал╕стами займалися сво╖ми справами, але не можна було не звернути увагу на цього юного во╖на у форм╕, який ходив з дитячим автоматом за плечима. В╕н був то на вогневих позиц╕ях, то спостер╕гав за заряджанням збро╖, займався з ╕нструктором рукопашним бо╓м. Здавалося, що в╕н встига╓ скр╕зь. Якби не його в╕к, то можна було б зробити висновок, що в╕н — повноправний в╕йськовослужбовець, як ото були колись, у во╓нн╕ часи, сини полк╕в.
Рад╕сть ╕ горд╕сть прокида╓ться в душ╕, коли дивишся на Сашка та його батька. ╤ ╓ велика над╕я ╕ впевнен╕сть, що й через багато-багато рок╕в будуть у нашому в╕йську ось так╕ захисники, для яких в╕йськова справа буде д╕йсно справою життя.

Леон╕д МАТЮХ╤Н

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2013 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12224

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков