Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4450)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4124)
Українці мої... (1659)
Резонанс (2120)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1046)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (320)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (206)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 05.07.2013 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#27 за 05.07.2013
ОБ’╢ДНАТИСЯ, ЩОБ ВИЖИТИ…

Отак живемо...

30 травня 2013 року в Ки╓в╕ в╕дбувся Всеукра╖нський з’╖зд малого та середнього б╕знесу, орган╕затором якого виступила Всеукра╖нська коал╕ц╕я малого ╕ середнього б╕знесу. Участь у ньому взяло 417 делегат╕в з ус╕х областей Укра╖ни, у тому числ╕ ╕ в╕д Криму.
Пройшло уже м╕сяць п╕сля цього заходу, а я як безпосередн╕й учасник ще перебуваю п╕д його впливом, ставлю соб╕ запитання ╕ намагаюся шукати в╕дпов╕д╕…
Малочисельна кримська делегац╕я на з’╖зд╕ продемонструвала чи то байдуж╕сть, чи то слабк╕сть, чи то знев╕ру у те, що чогось можна досягти. А можливо, якусь вперту впевнен╕сть, що це ма╓ робити хтось ╕нший, а не в╕н, той самий п╕дпри╓мець, кому це, власне, потр╕бно. На м╕й погляд, це св╕дчить про майже остаточне пад╕ння впливу п╕дпри╓мницького руху на рег╕ональну владу Криму. Вважаю так, бо ╓ з чим пор╕внювати. У сфер╕ захисту прав п╕дпри╓мц╕в працюю б╕льше 14 рок╕в. Були в Криму часи, коли об’╓днан╕ п╕дпри╓мц╕ змушували владу себе поважати.
В ход╕ з’╖зду п╕дпри╓мц╕ зосередили свою увагу на визначенн╕ завдань щодо створення умов розвитку ведення б╕знесу в Укра╖н╕.
Обговоривши допов╕д╕ ╕ виступи, делегати визнали д╕юче регуляторне середовище несприятливим для розвитку малого та середнього б╕знесу в Укра╖н╕ через високий р╕вень корупц╕╖, незахищен╕сть права власност╕, складну загальну систему оподаткування, в╕дсутн╕сть умов кредитування б╕знесу та зниження куп╕вельно╖ спроможност╕ громадян Укра╖ни.
Вони переконан╕, що розвиток п╕дпри╓мництва в Укра╖н╕ залежить в╕д д╕й двох стор╕н – влади та п╕дпри╓мництва.
Саме тому вважають за необх╕дне:
1. Посилити представництво п╕дпри╓мницьких об’╓днань в робот╕ з органами виконавчо╖ та законодавчо╖ влади для недопущення: пог╕ршення умов оподаткування малого б╕знесу; посилення корупц╕йних можливостей орган╕в виконавчо╖ влади; зловживань контролюючих орган╕в при зд╕йсненн╕ контролю суб’╓кт╕в господарювання.
2. ╤н╕ц╕ювати перед органами виконавчо╖ та законодавчо╖ влади зм╕ни законодавства, як╕ забезпечать: належний соц╕альний захист п╕дпри╓мц╕в; позитивн╕ зм╕ни загально╖ системи оподаткування в частин╕ в╕днесення на витрати, обл╕ку еколог╕чного податку та ╕нших норм; зниження ф╕скального навантаження на доходи ф╕зичних ос╕б ╕, в╕дпов╕дно, легал╕зац╕ю робочих м╕сць; обмеження зловживань монопольних утворень з постачання товар╕в ╕ послуг; оподаткування нерухомост╕, в т. ч. ╕ земл╕, у в╕дпов╕дност╕ до ринкових умов.
3. Забезпечити продовження та посилення сп╕льно╖ д╕яльност╕ п╕дпри╓мницьких об’╓днань з метою: представлення ╕нтерес╕в малого та середнього б╕знесу на ус╕х р╕внях; впливу на р╕шення орган╕в влади, що забезпечить розвиток п╕дпри╓мництва в Укра╖н╕; вза╓много навчання та захисту п╕дпри╓мц╕в, обм╕ну необх╕дною для цього ╕нформац╕╓ю; забезпечення контролю за владою; розвитку громадянського сусп╕льства в Укра╖н╕.
З метою реал╕зац╕╖ сп╕льних р╕шень делегати Всеукра╖нського з’╖зду малого та середнього б╕знесу вир╕шили звернутися з в╕дпов╕дними зверненнями в р╕зн╕ органи влади з конкретними пропозиц╕ями, провести зас╕дання делегат╕в з’╖зду в областях Укра╖ни з метою навчання та ╕нформування п╕дпри╓мц╕в, а також розповсюдити серед п╕дпри╓мницьких об’╓днань Книгу усп╕шних р╕шень делегат╕в Всеукра╖нського з’╖зду малого та середнього б╕знесу 30 травня 2013 року.
Щодо Кримсько╖ коал╕ц╕╖ малого та середнього б╕знесу, то в основ╕ ╖╖ д╕яльност╕ мають бути завдання, викладен╕ в резолюц╕╖ Всеукра╖нського з’╖зду малого та середнього б╕знесу.
Основним напрямком д╕яльност╕ ма╓ стати в╕дновлення д╕яльност╕ координац╕йних рад з питань розвитку п╕дпри╓мництва при виконавчих органах влади як оф╕ц╕йного «майданчика для д╕алогу б╕знесу ╕ влади». На сьогодн╕ Рада м╕н╕стр╕в Криму та виконавч╕ органи влади на м╕сцях порушують законодавство та ╕гнорують права об’╓днань п╕дпри╓мц╕в.
Так, зокрема, на сайт╕ М╕н╕стерства економ╕ки ╕ торг╕вл╕ розм╕щена ╕нформац╕я про склад Республ╕кансько╖ громадсько╖ ради з питань розвитку п╕дпри╓мництва (http://business-crimea.gov.ua/content.php?cid=os_sostav&mid=155) без посилання на нормативно-правовий акт, на п╕дстав╕ якого ╖╖ створено, також заслугову╓ пильно╖ уваги ╖╖ склад, а це здеб╕льшого чиновники та представники наближених до влади ф╕рм, як╕ представляють приватн╕ ╕нтереси, а не ╕нтереси малого та середнього б╕знесу. Через це громадська рада не може бути р╕внозначно об’╓ктивною щодо р╕зних об’╓днань п╕дпри╓мц╕в.
Як на мене, сьогодн╕ п╕дпри╓мц╕ повинн╕ ч╕тко усв╕домити, що н╕ влада, н╕ хтось ╕нший не буде створювати ╖м умов для ведення б╕знесу. Лише сам╕ п╕дпри╓мц╕, визначивши основн╕ ц╕л╕ ╕ завдання, об’╓днавши сво╖ зусилля таким чином, щоб влада поважала ╖хн╕ права, здатн╕ вир╕шувати сво╖ проблеми.
Виступаю з ╕н╕ц╕ативою з╕братися представникам об’╓днань п╕дпри╓мц╕в, щоб обговорити ситуац╕ю та визначити план д╕й. Дату, м╕сце та час зустр╕ч╕ пропоную узгодити в робочому порядку.

Владислав ХМЕЛОВСЬКИЙ,
координатор Громадсько╖ Колег╕╖ об’╓днань п╕дпри╓мц╕в Криму
ugk-kongres@ukr.net

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 05.07.2013 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11983

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков