Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4456)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4134)
Українці мої... (1667)
Резонанс (2128)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1064)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (331)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (210)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 29.03.2013 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#13 за 29.03.2013
НОВИНИ КРИМУ

Верховна Рада Автономно╖ Республ╕ки Крим поповниться ще двома депутатами в╕д Парт╕╖ рег╕он╕в, як╕ виграли позачергов╕ вибори, що пройшли у нед╕лю. Про це пов╕домля╓ прес-служба Кримсько╖ орган╕зац╕╖ Парт╕╖ рег╕он╕в.
«У Чорноморському район╕ по округу № 50 перемогла голова районно╖ держадм╕н╕страц╕╖ Св╕тлана Лужецька, у Красноперекопському по округу № 11 — голова правл╕ння Кримського содового заводу Владислав Шмельков», — йдеться у пов╕домленн╕.
За Св╕тлану Лужецьку в╕ддали сво╖ голоси 54,9% виборц╕в, явка склала 42,1%, за Владислава Шмелькова — 80,8% при явц╕ в 39,7%.
Верховна Рада АРК склада╓ться з 100 депутат╕в. Депутатська фракц╕я рег╕онал╕в у кримському парламент╕, таким чином, нал╕чуватиме 82 депутати.
Позачергов╕ вибори проводилися у зв’язку з обранням Григор╕я Груби (ПР) та Серг╕я Кун╕цина (УДАР) народними депутатами Укра╖ни.


У Ласт╕вчиному гн╕зд╕ плану╓ться проведення незвичайних екскурс╕й, як╕ не т╕льки ознайомлять турист╕в з ц╕╓ю пам’яткою арх╕тектури, а й дозволять спостер╕гати реконструкц╕ю об’╓кта. Про це Курортно-╕нформац╕йному центру АРК пов╕домила голова Республ╕канського ком╕тету з охорони культурно╖ спадщини Лариса Опанасюк.
«Реконструкц╕я почнеться, коли М╕н╕стерство культури Укра╖ни затвердить проект ╕ вир╕шить питання з ф╕нансуванням», — сказала вона, додавши, що необх╕дна методолог╕чна документац╕я вже п╕дготовлена ╕ для зд╕йснення екскурс╕й необх╕дно, щоб почалася реконструкц╕я.
Л. Опанасюк пов╕домила, що паралельно з екскурс╕ями на територ╕╖ пам’ятки арх╕тектури будуть проводитися веч╕рн╕ спектакл╕, виставки ╕ творч╕ вечори.
Палац «Ласт╕вчине гн╕здо» — пам’ятка арх╕тектури та ╕стор╕╖, побудований 1912 року в готичному стил╕. Замок розташований у селищ╕ Гаспра на прямовисн╕й скел╕ мису Ай-Тодор.


Ун╕кальний, ╓диний в Укра╖н╕ проект «В╕д серця — до серця дитини» усп╕шно зарекомендував себе з початку роботи в грудн╕ минулого року на баз╕ Севастопольського м╕ського центру соц╕ально╖ реаб╕л╕тац╕╖ д╕тей-╕нвал╕д╕в. Про це у прямому еф╕р╕ каналу «Перший Севастопольський» заявив перший заступник глави м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Серг╕й Савенков.
«Центр нада╓ комплексну реаб╕л╕тац╕йну допомогу 260 д╕тям протягом року. Працю╓ 8 груп по 8 д╕тей. 64 дитини протягом дня перебувають на реаб╕л╕тац╕╖», — сказав в╕н.
На сьогодн╕ комплексна робота Центру склада╓ться з психолог╕чно╖ та ф╕зично╖ реаб╕л╕тац╕╖, а також профес╕йно╖ ор╕╓нтац╕╖, яка зд╕йсню╓ться у трьох напрямках — комп’ютерн╕ технолог╕╖, художньо-прикладна творч╕сть ╕ навчання ╕ноземним мовам. Для д╕тей в╕д 1 до 3 рок╕в в╕дкрита Академ╕я для д╕тей та ╖хн╕х батьк╕в.
Кр╕м того, ╓ конкретн╕ люди, орган╕зац╕╖, як╕ взяли шефство над д╕тьми-╕нвал╕дами, ╕ супроводжуватимуть ╖х по життю, допомагатимуть у вихованн╕ ╕ матер╕ально, щоб д╕ти змогли п╕ти в школу, здобути вищу осв╕ту ╕ пройти медичне л╕кування.
У цей час у Севастопол╕ прожива╓ близько 1220 д╕тей-╕нвал╕д╕в.

Л╤С РУБАТИ — КРИМ╤НАЛ!

Прокуратура Криму порушила крим╕нальне провадження за двома виявленими фактами вирубування дерев на П╕вденному узбережж╕ Криму — п╕д Алуштою ╕ у Форос╕. П╕д сокиру потрапили зелен╕ насадження на запов╕дн╕й територ╕╖, серед яких були ╕ червонокнижн╕ рослини. Про це пов╕домля╓ прес-служба Прокуратури АРК.
«Зокрема, знищен╕ зелен╕ насадження на територ╕╖ парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Утьос-Карасан» п╕д Алуштою. Понад ш╕сть десятк╕в дерев незаконно зрубали службовц╕ м╕сцевого санатор╕ю. Збитки становлять 130 тис. грн. У Форос╕ буд╕вельна компан╕я, розчищаючи майданчик п╕д буд╕вництво, незаконно знищила майже дв╕ сотн╕ дерев, у тому числ╕ занесених у Червону книгу Укра╖ни. Зносом завдано збитк╕в у розм╕р╕ майже 200 тис. грн.», — зазнача╓ться в пов╕домленн╕.
Д╕╖ службовц╕в санатор╕ю ╕ будф╕рми квал╕ф╕кован╕ як зловживання повноваженнями, умисне знищення або ушкодження об’╓кт╕в природно-запов╕дного фонду, знищення об’╓кт╕в рослинного св╕ту. Дан╕ про крим╕нальн╕ правопорушення внесено до ╢диного ре╓стру досудових розсл╕дувань.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 29.03.2013 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11576

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков